Різне

ᐈ 10 найбільших компаній взаємних фондів у світі – самі великі 2024

Пайові інвестиційні фонди об’єднують гроші різних інвесторів з метою інвестування в інші активи, такі як акції, облігації або інструменти грошового ринку. Це дає можливість бізнесу та приватним інвесторам отримати вигоду від професійного управління активами, а в ідеалі – побачити, як їхні інвестиції зростають з часом. За належного управління великі інвестиції можуть суттєво зростати – часто вони можуть змінити життя як індивідуальних інвесторів, так і бізнесу.

Сьогодні ми розглянемо 10 найбільших компаній взаємних фондів у світі. Клієнти з усього світу довіряють цим компаніям управління активами та фінансове консультування. У цьому списку компанії розміщені в порядку відповідно до вартості активів, якими вони наразі керують.

10. Компанії Capital Group

Активи в управлінні: $1,600.0 млрд


Місцезнаходження штаб-квартири: Лос-Анджелес, Каліфорнія, США


Рік заснування: 1931


Генеральний директор: Тімоті Д. Армор

ᐈ 10 найбільших компаній взаємних фондів у світі - самі великі 2024

Одна з найстаріших у світі організацій з управління інвестиціями, Компанії Capital Group має офіси, які обслуговують клієнтів по всій Америці, а також в Азії, Австралії та Європі. Ця компанія надає великого значення різноманітності серед своїх співробітників і прагне наймати всебічно розвинені команди для того, щоб застосовувати найбільш ефективний підхід до управління активами.

Чи знаєте ви?

Capital Group Companies займає довгострокову позицію в управлінні інвестиціями, винагороджуючи своїх менеджерів за успішні результати, а не за обсяг їхніх активів.

9. Амунді Ессет Менеджмент

Активи в управлінні: $1,685.0 млрд.


Місцезнаходження штаб-квартири: Париж, Франція


Рік заснування: 2010


Генеральний директор: Ів Пер’є

ᐈ 10 найбільших компаній взаємних фондів у світі - самі великі 2024

Дочірня компанія Амунді була створена спільно двома французькими компаніями Креді Агріколь та Société Générale. Aмунді має офіси в 37 різних країнах, а також шість основних інвестиційних центрів. Aмунді вважається найбільшою компанією з управління активами в Європі, в якій працює майже 4 500 кваліфікованих співробітників.

Чи знаєте ви?

Амунді Ессет Менеджмент запускає та управляє хедж-фондами для своїх клієнтів, а також взаємними фондами. Компанія також надає послуги з досліджень, казначейства та контролю ризиків.

8. БНІ Меллон

Активи в управлінні: $1,800.0 млрд.


Місцезнаходження штаб-квартири: Оріскані, Нью-Йорк, США


Рік заснування: 2007


Генеральний директор: Чарльз Шарф

ᐈ 10 найбільших компаній взаємних фондів у світі - самі великі 2024

Корпорація Дрейфус об’єдналася з Меллон Фінанс у 1994 році, пізніше ставши дочірньою компанією Банк Нью-Йорк Меллон. Як дочірня компанія, Дрейфус може надавати своїм клієнтам доступ до глобальної мережі, вже створеної Банк Нью-Йорк Меллон.

Чи знаєте ви?

Банк Нью-Йорк Меллон має 46 дочірніх компаній, майже всі вони зареєстровані в США або Великобританії.

7. ПІМКО

Активи в управлінні: $1,970.0 млрд.


Місцезнаходження штаб-квартири: Ньюпорт-Біч, Каліфорнія, США


Рік заснування: 1971


Генеральний директор: Еммануель Роман

ᐈ 10 найбільших компаній взаємних фондів у світі - самі великі 2024

ПІМКО – американська компанія з управління інвестиціями, яка спеціалізується на облігаціях з фіксованим доходом. ПІМКО виросла до величезних розмірів завдяки своїй спеціалізації на облігаціях. Раніше відома як Тихоокеанська інвестиційна керуюча компанія, ПІМКО зараз надає клієнтам по всьому світу послуги з управління взаємними фондами та консультування щодо розподілу активів.

Чи знаєте ви?

Після того, як ПІМКО зіткнулася з певною турбулентністю в результаті початкового дуже швидкого розширення, вона має намір грати в інвестиційну гру більш обережно в найближчі роки.

6. JP Морган

Активи в управлінні: $2,077.0 млрд.


Розташування штаб-квартири: Нью-Йорк, штат Нью-Йорк, США


Рік заснування: 2000


Генеральний директор: Джеймі Дімон

ᐈ 10 найбільших компаній взаємних фондів у світі - самі великі 2024

Один з найбільших менеджерів взаємних фондів у США, JP Морган пропонує керовані рахунки та пенсійні плани, які він консультує відповідно до потреб кожного клієнта. JP Морган є універсальним банком, а його сімейство фондів має офіси в 30 різних країнах. Три найбільш рейтингові взаємні фонди JP Морган інвестують свої активи в різні компанії з малою, середньою або великою капіталізацією.

Чи знаєте ви?

Джеймс Пірпонт, дядько засновника J.P.Морган, був оригінальним автором відомої різдвяної пісні “Jingle Bells” у 1857 році.

5. Фіделіті Інвестментс Інк.

Активи в управлінні: $2,560.0 млрд


Розташування штаб-квартири: Бостон, штат Массачусетс, США


Рік заснування: 1946


Генеральний директор: Ебігейл Джонсон

ᐈ 10 найбільших компаній взаємних фондів у світі - самі великі 2024

Ця багатонаціональна фінансова корпорація пропонує широкий спектр послуг, а її підрозділ з управління активами надає такі товари, як керовані рахунки, а також взаємні фонди. Підрозділ з управління активами Фіделіті обслуговує такі регіони, як Великобританія, Європа та Азія, а також кілька штатів Америки.

Чи знаєте ви?

Фіделіті не раз піддавалася критиці за те, що іноді увічнювала дискримінаційну робочу атмосферу, а двох портфельних менеджерів попросили покинути компанію після звинувачень у сексуальних домаганнях.

4. Глобальні консультанти State Street

Активи в управлінні: $2,810.0 млрд.


Розташування штаб-квартири: Бостон, штат Массачусетс, США


Рік заснування: 1978


Генеральний директор: Сайрус Тарапоревала

ᐈ 10 найбільших компаній взаємних фондів у світі - самі великі 2024

Глобальні консультанти State Street – це підрозділ з управління інвестиціями корпорації Державних вуличних корпорацій. Окрім звичайних послуг, цей приватний інвестиційний менеджер також інвестує у валютні ринки та нерухомість. Державні вуличні корпорації з гордістю заявляє, що відповідає за понад 10 відсотків світових активів.

Чи знаєте ви?

Глобальні консультанти State Street вирішила інвестувати в амбітних студентів, пропонуючи стажування, яке може привести молодих людей до перспективних можливостей у майбутньому в компанії.

3. Чарльз Шваб

Активи в управлінні: $3,520.0 млрд.


Розташування штаб-квартири: Сан-Франциско, Каліфорнія, США


Рік заснування: 1971


Генеральний директор: Волтер В. Беттінгер II

ᐈ 10 найбільших компаній взаємних фондів у світі - самі великі 2024

Цей банк і брокерська фірма названі на честь свого засновника і колишнього генерального директора Чарльза Р. Шваба, якому часто приписують “демократизацію інвестицій”. Чарльз Шваб також вважається першопрохідцем у сфері інвестицій за те, що він змістив фокус своєї діяльності з інституційних клієнтів на індивідуальних інвесторів, що дозволило йому революціонізувати бізнес-підхід його компанії.

Чи знаєте ви?

Корпорація Чарльз Шваб другий рік поспіль увійшла до списку 50 найулюбленіших компаній світу за версією журналу FORTUNE у 2019 році.

2. Авангард Груп

Активи в управлінні: $4,829.0 млрд.


Місцезнаходження штаб-квартири: Малверн, Пенсильванія, США


Рік заснування6 1975


Генеральний директор: Тім Баклі

ᐈ 10 найбільших компаній взаємних фондів у світі - самі великі 2024

Цей зареєстрований інвестиційний радник може похвалитися більш ніж 20 мільйонами інвесторів у приблизно 170 різних країнах. Більшість її фондів пропонуються у двох класах: акції для інвесторів та акції для адміралів. Компанія має унікальну структуру, оскільки не має зовнішніх інвесторів, окрім своїх акціонерів.

Чи знаєте ви?

Авангард Груп має вигадливу морську тематику: співробітників називають “екіпажем”, а кафетерій – “камбузом”.

1. Фонд BlackRock

Активи в управлінні: $6,444.0 млрд.


Місцезнаходження штаб-квартири: Нью-Йорк, штат Нью-Йорк, США


Рік заснування: 1988


Генеральний дирекор: Ларрі Фінк

ᐈ 10 найбільших компаній взаємних фондів у світі - самі великі 2024

Фонд BlackRock – найбільша компанія взаємних фондів у світі за обсягом активів в управлінні. Цю глобальну корпорацію з управління інвестиціями також називають найбільшим у світі тіньовим банком, а також найбільш швидкозростаючою компанією з управління активами у світі. BlackRock добре зарекомендувала себе під час фінансової кризи завдяки своєму досвіду управління ризиками.

Чи знаєте ви?

Хоча BlackRock має офіси в 30 країнах світу, більше половини його активів зароблено в США.