Різне

ᐈ 10 найбільших покемонів у світі – великі покемони – самі великі 2024

Кожен, хто в дитинстві любив покемонів, знайомий з нескінченним розмаїттям істот на вибір. Кожен покемон має свій власний унікальний набір рис та особливі переваги в бою, що робить світ покемонів дуже захопливим місцем! До того ж, багато тренерів-початківців прагнуть поповнити свої колекції найбільшими покемонами, яких їм вдасться знайти.

У цьому списку ми розглянемо 10 найбільших покемонів у світі, а також дізнаємося про їхні здібності та передісторію. Незалежно від того, якому типу покемонів ви віддаєте перевагу, ви неодмінно будете вражені величезними розмірами цих особин!

10. Великий покемон Milotic

Зріст: 6 метрів


Вага: 161 кілограм


Тип: Водяний/Дракон


Фірмові здібності: Масштабні та змагальні

ᐈ 10 найбільших покемонів у світі - великі покемони - самі великі 2024

Якщо правильно з ним поводитися, ваш Фебас перетвориться на граціозного Мілотіка, який вважається найкрасивішим з усіх покемонів. Цей граціозний водний і драконячий покемон може використовувати свої здібності, щоб заспокоювати інших і втихомирювати їхню войовничу натуру. Його тіло переважно кремового кольору, з червоно-синьою лускою, червоними очима, бровами та вусиками, а також синім віялоподібним хвостом. Хоча цей покемон сильний і вражаючий у воді, він слабкий до трав’яних та електричних видів покемонів.

Чи знаєте ви?

Покемон Мілотік, можливо, був натхненний мелодійними криками сирен, а також Лохнесським чудовиськом, морськими зміями і драконами. Кажуть, що Мілотік піднімається з океанських глибин у відповідь на сварку, щоб дарувати спокій.

9. Величезний покемон Mega Gyarados

Зріст: 6.5 метрів


Вага: 304 кілограми


Тип: Вода/Тьма


Фірмові здібності: Руйнівник цвілі

Цей покемон починав як Магікарп, але може стати чудовим компаньйоном, коли перетвориться на Гярадоса і почне процвітати. Гярадос вже може похвалитися вражаючими розмірами, але ще більше зростає, коли перетворюється на мега Гярадоса. Цей величезний покемон зберігає хаотичну, жорстоку природу своєї менш розвиненої форми Гярадоса, що робить його грізним ворогом. Мега Гярадос має великий страхітливий гребінь і жовте вітрило ззаду на блакитному тілі.

Чи знаєте ви?

Агресивність, притаманна як гіарадосу, так і мегагіарадосу, пояснюється тим, як клітини мозку магікарпа перебудовуються в процесі еволюції.

8. Покемон Hoopa Unbound один з найбільших

Зріст: 6.6 метрів


Вага: 489 кілограм


Тип: Екстрасенс/Темний


Фірмові здібності: Маг

ᐈ 10 найбільших покемонів у світі - великі покемони - самі великі 2024

Цей покемон-джинн не тільки гігантський за розміром, але й сильний у бою, маючи вражаючу атакувальну статистику в грі. Hoopa Unbound використовує свій обруч, щоб викривляти простір і переміщати речі в далекі місця. Кажуть, що цей покемон здатен схопити будь-що своїми потужними руками і протягнути його крізь обручі. Hoopa Unbound використовує шість рук і шість кілець, на відміну від двох рук і меншої кількості кілець Hoopa Confined.

Чи знаєте ви?

У легендах говориться, що Hoopa Unbound була настільки скупою, що перемістила цілий замок через свій обруч, щоб отримати всі скарби, які в ньому знаходилися.

7. Покемон Giratina дуже великий

Зріст: 4.6 метрів


Вага: 749 кілограм


Тип: Привид/Дракон


Фірмові здібності: Тиск і телепатія

ᐈ 10 найбільших покемонів у світі - великі покемони - самі великі 2024

Цей високий покемон-ренегат є страхітливим ворогом і не має інших еволюцій. Кажуть, що Жиратіна живе у Світі Спотворень, дивному або “перевернутому” світі, де загальноприйняті знання дуже відрізняються від тих, до яких ми звикли. Цей покемон слабкий до інших типів Привидів і Драконів, а його основний рух – Дефог. Його динозавроподібна статура, шипасті крила та золоті гребені надають йому загрозливого вигляду. Агресивний вигляд цього покемона, безумовно, відповідає його інтенсивній, жорстокій натурі.

Чи знаєте ви?

Кажуть, що за свою жорстокість Гіратіна була заслана в дивний Світ Спотворень, і досі дивиться своїми червоними очима на світ, де вона колись жила.

6. Покемон Rayquaza досить великий

Висота: 7 метрів


Вага: 206 кілограм


Тип: Дракон / Літаючий


Фірмові здібності: Повітряний замок

У бою Rayquaza використовує ударні рухи, що летять, і сильний напад, але має проблеми з захистом і швидкістю. Ці недоліки роблять його найбільш вразливим для Скелі, Льоду, Дракона і Феї. Цей покемон нескінченно літає по небу, і легенди розповідають про те, як він спустився, щоб вирішити конфлікт між Кьогре і Грудоном. Кажуть, що Райкваза може зробити це знову в майбутньому, якщо сварка відновиться.

Чи знаєте ви?

За легендою, Райкваза жив сотні мільйонів років над озоновим шаром Землі, перш ніж його виявили люди. Вона жила так високо в небі, що її просто ніколи раніше не бачили і не помічали.

5. Дуже довгий покемон Onix

Зріст: 9 метрів


Вага: 210 кілограм


Тип: Скеля/Земля


Фірмові здібності: Скельна голова і міцний

ᐈ 10 найбільших покемонів у світі - великі покемони - самі великі 2024

Цей грубий, кам’янистий покемон подорожує, риючись у землі, і використовує магніт у своєму мозку як природний компас, щоб не загубитися під землею. Як можна здогадатися з назви, Онікс зроблений з каменю, і використовує свою міцну масу для риття тунелів і потужних атак. Тертя між Оніксом і землею призводить до того, що з віком його кам’яниста поверхня стає більш гладкою та округлою. Грізний зовні Онікс з часом темніє і твердне, і врешті-решт перетворюється на Стілікса.

Чи знаєте ви?

Онікс може пересуватися з дивовижною швидкістю до 50 км/год і прокладати тунелі крізь землю, вигинаючи своє масивне тіло, як черв’як, і постійно поїдаючи каміння та бруд, що стоять на його шляху.

4. Великий покемон Primal Kyogre

Висота: 10 метрів


Вага: 430 кілограм


Тип: Водяний


Фірмові здібності: Первісне море

ᐈ 10 найбільших покемонів у світі - великі покемони - самі великі 2024

Цей величезний покемон морського басейну має унікальну здатність викликати шторми і викликати дощ з неба. Здатність Первісного Кіогре контролювати воду настільки потужна, що він може викликати масивні дощові хмари над посушливими територіями і врятувати людей від посухи. Водна природа цього покемона чітко простежується в його рибоподібному зовнішньому вигляді з великими плавниками, що розходяться від тіла віялом. Як і Грудон, Первісний Кіогре зазнав поразки від Райквази в середині битви і незабаром відступив.

Чи знаєте ви?

У різних легендах про цього величезного океанічного покемона говориться, що він був відповідальним за створення і розширення моря. Після тривалої битви з Грудоном він відправився відпочивати в морську траншею глибоко на дні океану.

3. Майже найбільший покемон Mega Steelix

Зріст: 10.4 метрів


Вага: 739 кілограм


Тип: Сталь/земля


Фірмові здібності: Піщана сила

Легенда свідчить, що якщо Онікс доживе до 100 років, то склад його тіла автоматично стане алмазоподібним і перетвориться на Стілікса. Стілікс живе ще глибше під землею, ніж Онікс, і, як відомо, копає до самого ядра Землі. Він використовує свої масивні щелепи, щоб розгризати валуни і поглинати залізо з землі, що додає йому твердості, а його очі розвинені таким чином, щоб бачити в підземній темряві.

Чи знаєте ви?

Тіло стілікса загартоване навіть більше, ніж алмаз, внаслідок сильного стиснення і тепла, які він відчуває глибоко під землею.

2. Самий великий покемон Celesteela

Зріст: 9 метрів


Вага: 999 кілограм


Тип: Сталевий/літаючий


Фірмові здібності: Посилення звіра

З’явившись з ультра-червоточини, Селестила є грізним ультра-звіром і становить неабияку небезпеку на Землі. Хоча Селестила є звичайною істотою у світі, звідки вона походить, вона помітно відрізняється від покемонів нашого світу. Вона переважно зеленого та металевого кольору, а її руки нагадують сегментовані бамбукові пагони. Хоча Селестила належить до сталевих покемонів, вона має деякі рослинні властивості, наприклад, здатність витягувати поживні речовини з ґрунту.

Чи знаєте ви?

З величезних металевих рук цього покемона випромінюється висока енергія, і було помічено, що з цих грізних рук він випускає легкозаймистий газ, який підпалює лісові масиви.

1. Найбільший покемон Wailord

Зріст: 14.4 метрів


Вага: 397 кілограм


Тип: Водяний


Фірмові здібності: Водяна завіса і забуття

Вейлорд – найбільший покемон у світі. Він також має найвищий базовий рівень здоров’я серед усіх покемонів водного типу. Цей колосальний водний покемон плаває по морю з відкритим ротом, поглинаючи велику кількість їжі за один раз. Він пасе свою їжу в морі і вистрибує з води, створюючи величезний сплеск. Спостерігачі за вейлордом по всьому світу люблять спостерігати за вражаючими проривами цього масивного покемона. Вейлорда відносять до покемонів плавучих китів, і тому він важить набагато менше, ніж можна було б припустити за його вражаючими розмірами.

Чи знаєте ви?

Вейлорд може опускатися на глибину до 3 кілометрів на одному вдиху, коли спливає на поверхню і дихає на повні груди.