Різне

ᐈ 7 найбільших угод з продажу акваріумів – самі великі 2024

Shark Tank, реаліті-шоу, в якому підприємці можуть представити свої найперспективніші ідеї перед групою потенційних інвесторів, безумовно, побачило свою справедливу частку інновацій. Численні підприємці провели захоплюючі презентації та представили “акулам” інвестиційні пропозиції в надії зрушити свій бізнес з мертвої точки – і багато з них вийшли звідти успішними.

Сьогодні ми розглянемо 7 найбільших угод Shark Tank, які коли-небудь були укладені, і дізнаємося, у що акули вирішили інвестувати. У цьому списку ми не враховуватимемо пропозиції, які підприємці не прийняли, обмежившись лише тими угодами, які були фактично узгоджені та закриті.

7. Breathometer

Угода: $1 млн за 15% капіталу


Підприємець: Чарльз Майкл Їм


Продукт: Портативний алкотестер


Акули: Марк Кьюбан, Деймонд Джон, Кевін О’Лірі, Лорі Ґрайнер та Роберт Герявець

ᐈ 7 найбільших угод з продажу акваріумів - самі великі 2024

Чарльз Майкл Їм став першим підприємцем, який отримав “Shark Tank Sweep” і співпрацював з усіма п’ятьма акулами, а також першим в історії переможцем угоди на 1 мільйон доларів. Під час дискусії акул після його презентації Чарльз вміло заохотив усіх акул інвестувати і працювати разом, уникаючи війни за право участі в торгах і укладаючи вигідну угоду. Продукт являв собою портативний алкотестер, який підключався до смартфону через Bluetooth або аудіороз’єм і допомагав користувачам визначити, чи варто їм сідати за кермо або викликати попутку.

Чи знаєте ви?

Хоча спочатку акули були вражені ідеєю алкотестера, згодом виникли проблеми. Компанія-виробник намагалася виконати замовлення, а найгірше те, що пристрій виявився менш точним, ніж заявлялося раніше.

6. BeatBox Beverages

Угода: $1 млн за 33% акцій


Підприємець: Бред Шульц, Еймі Стедман та Джастін Фенчел


Продукт: Барвисті коктейлі на основі вина


Акули: Марк Кьюбан

ᐈ 7 найбільших угод з продажу акваріумів - самі великі 2024

Команда BeatBox Beverages подивилася на вже існуючі продукти і побачила зачатки чогось набагато веселішого: яскравий, смачний коктейль на основі міцного вина, який продається у святкових упаковках, схожих на бумбокси. Джастін Фенчел оптимістично відгукнувся про продукт, заявивши, що вони сподіваються, що він стане “Red Bull в алкогольній індустрії”.

Чи знаєте ви?

Спочатку існували певні побоювання щодо визначення цільової клієнтської бази для BeatBox Beverages, а також сумніви щодо того, чи буде він добре продаватися в магазинах. Однак Марк Кьюбан вирішив інвестувати, сказавши: “Ви, хлопці, не продаєте вино. Ви продаєте веселощі”.

5. xCraft

Угода: $1,5 млн за 25% акцій


Підприємець: JD Claridge та Charles Manning


Продукт: Персональні дрони


Акули: Марк Кьюбан, Деймонд Джон, Кевін О’Лірі, Лорі Грейнер та Роберт Герявець

ᐈ 7 найбільших угод з продажу акваріумів - самі великі 2024

Досить рідко підприємцям на шоу вдається отримати “Shark Tank Sweep” і піти з інвестиціями від усіх п’яти акул. Однак саме це зробили Джей Ді Кларідж і Чарльз Меннінг, коли провели вражаючу демонстрацію безпілотника X PlusOne. Цей чудовий пристрій може злітати на висоту до 3048 метрів і переходити в повітрі в “режим літака”, що дозволяє розвивати швидкість до 96 км/год.

Чи знаєте ви?

Компанія xCraft також почала розробку PhoneDrone Ethos – революційного пристрою, який дозволяє користувачеві використовувати свій смартфон в якості персонального дрона. Основною перевагою цього є можливість для людей насолоджуватися можливостями безпілотника, але за меншу частину звичайної ціни.

4. Rugged Events

Угода: $1,75 млн за 25% акцій


Підприємець: Роб Діккенс і Бред Скаддер


Продукт: Марафони на свіжому повітрі та змагання на витривалість


Акули: Марк Кьюбан

ᐈ 7 найбільших угод з продажу акваріумів - самі великі 2024

Для тих, хто прагне більшої гостроти відчуттів, ніж звичайний марафон або забіг на треку, Rugged Events пропонує забіги з перешкодами на відкритому повітрі, або “Rugged Races” та “Mud Runs”, щоб кинути виклик учасникам. Перешкоди включають вогняні та грязьові ями, водні гірки та стіни для лазіння. Угода з Shark Tank допомогла Rugged Events стати однією з найбільших компаній з організації змагань на витривалість у США. Пізніше, після того, як Rugged Events почала розвиватися завдяки його інвестиціям, Марк Кьюбан продав свої акції компанії GateHouse Media, щоб отримати прибуток.

Чи знаєте ви?

Під час розробки Бред Скаддер заручився підтримкою двох морських котиків, щоб переконатися, що перешкоди, включені в кожну дистанцію, були справжнім викликом для запам’ятовування.

3. Vengo

Угода: $2 млн за 6% акцій


Підприємець: Стівен Бофілл та Брайан Шиммерлік


Продукт: Цифровий торговий автомат з рекламою


Акули: Кевін О’Лірі та Лорі Ґрайнер

ᐈ 7 найбільших угод з продажу акваріумів - самі великі 2024

Двоє засновників Vengo Labs взяли ідеї щодо вдосконалення торгових автоматів, які існували вже давно, і нарешті реалізували їх у цілісному, обтічному цифровому автоматі. 15 сантиметрів завглибшки торговий автомат виглядає елегантно, коли його кріплять на стіну, і пропонує блискавичне обслуговування та можливість безготівкової оплати.

Чи знаєте ви?

Торгові автомати Vengo пропонують швидку доставку товару, одночасно використовуючи момент, щоб показати покупцям швидку, цільову рекламу. Реклама таргетується на основі щойно придбаного товару, а також на основі місця розташування торгового автомата.

2. TenThirtyOne Productions

Угода: 2 мільйони доларів за 20% капіталу


Підприємець: Мелісса Карбоне


Продукт: Живі атракціони жахів


Акули: Марк Кьюбан

ᐈ 7 найбільших угод з продажу акваріумів - самі великі 2024

Натовп засміявся, а потім замовк, коли Мелісса Карбоне попросила про таку солодку угоду, вийшовши на сцену в супроводі зомбі, впевнена, що їй відмовлять. Однак Марк Кьюбан врешті-решт прийняв її пропозицію, сказавши, що експериментальні розваги, такі як її живі атракціони жахів, стануть “наступною великою річчю”.

Чи знаєте ви?

Спочатку акули не були в захваті від TenThirtyOne Productions – поки Мелісса не повідомила їм, що атракціон Haunted Hayrides приніс 1,8 мільйона доларів, 600 000 з яких були чистим прибутком, всього за 17 ночей.

1. Zipz

Угода: $2,5 млн за 10% акцій


Підприємець: Ендрю МакМюррей


Продукт: Порційні вина на одну порцію


Акули: Кевін О’Лірі

ᐈ 7 найбільших угод з продажу акваріумів - самі великі 2024

Zipz уклали найбільшу угоду з Shark Tank за всю історію. Підприємці представили унікальні, готові до роздрібної торгівлі контейнери для разових порцій вина з пластиковими посудинами, які так само приємно тримати в руках, як і справжні келихи для вина.

Після того, як було укладено та прийнято захоплюючу угоду на суму 2,5 мільйони доларів, Zipz взялися за роботу – і тут же виявили, що їхній прибуток майже дорівнює нулю. На щастя, підприємець Ендрю МакМюррей швидко зрозумів проблему: людям могла сподобатися інноваційна упаковка, але цього було недостатньо, щоб змінити їхню лояльність до улюблених винних брендів. Проблему було вирішено, коли Zipz уклав партнерство з якісними винними брендами, щоб запропонувати знайомі смаки у зручному пакуванні.

Чи знаєте ви?

Один з інших акул, Марк Кьюбан, прокоментував, що йому категорично не подобається назва “Zipz”.