Цікаво

Причини, чому ми любимо Har Ki Doon Trek

  • Домашня сторінка
  • Світ пригод
  • Причини, чому ми любимо Har Ki Doon Trek

Причини, чому ми любимо Har Ki Doon Trek

Har ki Doon Trek  Поділитися

Природна краса Хар Кі Дун, розташована неподалік від кордону між Уттаракхандом і Гімачал-Прадешем, справляє насолоду як для розуму, так і для очей. Добре відомий як рай для мандрівників, стежка Хар Кі Дун може похвалитися харизматичними пейзажами та селами, захоплюючими підйомами та спусками, величним видовищем гори Сварогіхіні, місцями для паломників, бурхливими струмками та бризками річки вздовж райського кемпінгу місця та велика кількість пишної зелені протягом усієї подорожі. Якщо є похід в Уттаракханд; чистий, незайманий, а також малолюдний, дивіться не далі, ніж Хар Кі Дун. Тож, щоб повністю захопити вас, ми об’єднали причини, чому варто хоча б раз побувати в Хар Кі Дун.

Відчуйте сільське життя в Osla Village

trekking-har_ki-doon_1476363721_kcjqcmЗ традиціями, що сягають епохи Махабхарати, до села Осла можна дістатися походом до долини Хар Кі Дун. Жителі цього села поклоняються оскверненому персонажу Махабхарати на ім'я Дурьодхан. Відповідно до теорій, вважається, що Дурьйодхан міг бути благом для цих людей у ​​ту епоху, тому храм був побудований для нього. До цього часу жителі села проповідують лише Дурьодхану і жодному іншому богу.

Село дотримується правила короля, який відвідує його раз на місяць. Коли король приходить, велика пуджа робиться для всього села. Село дотримується власного набору правил і правил, дотримуйтеся їх, відвідуючи його. Не торкайтеся жодного з їхніх храмів чи інших релігійних речей. Вони вважають себе кращими за будь-якого чужинця, але вони так само теплі у своїй гостинності, якщо ви думаєте залишитися в селі.

selo_in_himalaya__pczwm har ki doonВбрання цих жителів села яскраво відображає їх прив'язаність до свого коріння; традиції та звичаї. Більшість селян заробляє на хліб сільським господарством. Вони вирощують раджму, картоплю та рис для життя, тоді як інші тчуть власну вовну для виготовлення піджаків та пальто. Ви можете купувати безпосередньо в них, оскільки це допоможе їм заробити більше.

Кемпінги, схожі на листівки

har-ki- doon-8

Перебування на природі є фантазією багатьох любителів природи, і коли ми говоримо про Хар Кі Дун, тут є численні гарні кемпінги, які зроблять ваше перебування незабутнім. Розбити намети біля річки чи посеред долини під мільярдами зірок – це те, чого хоче кожен мандрівник. І якщо вам пощастить, ви можете побачити один із найкрасивіших світанків на землі. Відтінки помаранчевого та червоного на тлі Гімалаїв привертають увагу та стануть найкращими враженнями від цього походу.

Відкрийте для себе широке розмаїття флори та фауни

meadows-at-hata-beyond- har-ki-dun-ви-напевно-не-захочете-покинути-це-місцеПід час подорожі від Осла до Санкрі ви побачите різноманітність дерев, рослин, тварин і птахів, це пов’язано з його розташуванням у заповіднику дикої природи Говінд. Тут можна знайти різноманітну фауну, як-от бурий ведмідь, кабарга, сніжний півень, беркут, фазан Коклас, бородань, папуги, а також різноманітну флору, як-от блакитний мак, орхідеї, лілії, примули, перстачі та анемонії, які точно сподобаються бути гострими відчуттями для мандрівників.

Spectacle Majestic Mountain Views

har-ki-doonЧи знаєте ви, що Пандави з Махабхарати пройшли тим самим шляхом, щоб піднятися на небо через гору Сваргарохіні, яка також домінує в небі долини Хар Кі Дун! Види на гори під час цього походу просто приголомшливі, зі Сваргарохіні – I, II, III, Бандарпунч і Блекпік. Звідси також можна побачити вершини Руінсара. Підводячи підсумок, можна сказати, що жодна інша подорож, пронизана міфологією, не виправдовує назву «Долина Богів».

Ізоляція від метушливого світу

В дорозі Хар кі Дун Трек

Розташований глибоко в горах, цей незвіданий шлях дозволяє на самоті помилуватися красою цього гімалайського регіону. Стежка повертає вас у минуле, де незаймане довкілля робить подорож божественною для кожного, хто її відвідує. Прогулянка альпійськими луками, моренними хребтами, льодовиковими улоговинами та сосновими лісами вводить у стан трансу. Населені селами, яким понад 3000 років, мандрівники також можуть відчути спосіб життя сільських людей.

Поділитися Теги: har ki doon trekking in Uttarakhand uttarakhand

Про автора

client-photo-1 Решам Бхатія Решам любить називати себе гуманістом і громадянином світу. Вона затятий гурман, обожнює подорожі та любитель гір. У вільний час вона готує десерти, читає туристичні журнали та танцює під власні мелодії. Попередня публікаціяПохід до базового табору Аннапурни та #8211; Путівник для туристівНаступна публікаціяПовний місяць Кайлаш Мансаровар Ятра: чого очікувати