Різне

ᐈ Обручка Американка – стильно і дуже сучасно

Сучасне ювелірне мистецтво стало дуже багатогранним і використовує як матеріали які раніше складно було віднести до «коштовних», так і все частіше експериментує з формами. Але є особлива ювелірна «класика», яка не виходить з моди і залишається актуальною.

ᐈ Обручка Американка – стильно і дуже сучасно

Так існує два всім відомих типа обручок – це європейка і обручка американка. Вони відомі не перше десятиліття, але навіть серед сучасних молодят користуються популярністю та попитом. Особливо американки популярні, дякуючи своєму особливому стилю. Від ідеально вписується в будь-який сучасний ансамбль прикрас. В чому особливість такої прикраси? Експерти Злато кажуть, що цю особливість видно навіть на фото. Це використання спеціального профілю, який по краям не півкруглий (плавний), а має чіткі грані. Завдяки цій особливості обручка, яка отримала назву «американка» виглядає більш сучасно та стильно. Особливо, якщо мова про чоловічі моделі. На чоловічій руці така обручка «сидить» ідеально.

А що з металом?

Обручка американка відрізняється тільки типом профілю, який використовується для її виготовлення. Щодо металу чи декору, тут немає жодних обмежень. Ювелірні бренди пропонують в своїх колекціях такі обручки з:

  1. Золота;
  2. Платини;
  3. Срібла.

В будь-якій варіації прикраса має стильний вигляд. Причому для того щоб запропонувати максимально широкий вибір використовують і різні сплави для золота (в результаті майстри пропонують моделі в золоті жовтому, червоному, рожевому), і різні техніки обробки металу та використовуються додаткові покриття (родій, позолота для срібла чи чорніння).

Не менше варіацій і з декором. Так в ролі декоративних елементів може використовуватися:

  • Емаль;
  • Кераміка;
  • Коштовне каміння.

Якщо це золота обручка, і ви не хочете щоб вона буде декорована камінням, але золотий монохром виглядає надто класично, зверніть увагу на моделі з діамантовим грануванням. Вони мають шикарний вигляд. Також використовується декор у вигляді нанесення різних текстів та символів (гравіювання). І якщо минулі покоління наречених якщо і замовляли гравіювання, то тільки на внутрішній стороні обручки, а сучасні молодята обожнюють прикрашати свої символічні прикраси особливими написами навіть з зовнішнього боку. Оскільки американка дякуючи профілю з чіткими гранями створює візуальний ефект більш ширшої ніж вона є, то гравіювання на зовнішній стороні виглядають дуже вдало.

ᐈ Обручка Американка – стильно і дуже сучасно

Підходить така прикраса і до інших аксесуарів. При цьому вам краще знати, у ваш ювелірний ансамбль краще впишеться обручка зі срібла чи з золота, чи навіть з платини. Щодо цінових варіацій. Їх є багато а це дозволяє підібрати прикрасу і до смаку, і в рамках визначеного бюджету. Хоча, кажуть на придбанні обручки економити не варто. Але то вже справа кожної пари молодят. Головне, і консультанти Zlato це підтверджують, вибір величезний і підібрати кращий варіант не так і складно навіть по ціні.