Різне

Випадання волосся – Чи викликає шампунь випадання волосся?

У вас сильно випадає волосся одразу після миття? Деяке випадання волосся під час прийняття душу є нормальним. Але помітити скупчення волосся в зливі душу може означати погіршення здоров’я волосся.

Здебільшого шампуні, які добре пахнуть, які ви використовуєте, містять шкідливі хімічні речовини, які можуть призвести до витончення волосся та, зрештою, до його втрати. Таким чином, вам потрібно постійно перевіряти етикетки інгредієнтів продуктів для волосся, щоб запобігти випаданню волосся та мінімізувати шкоду.

У цій статті ми розповімо вам, як кілька шампунів можуть спровокувати випадання волосся та як цьому запобігти.

Чи можуть деякі шампуні викликати випадання волосся?

Випадання волосся - Чи викликає шампунь випадання волосся?

Зазвичай шампуні складаються з консервантів, спирту та загусників, які ви безпосередньо втираєте в шкіру голови. Деякі з цих інгредієнтів важко змити, і вони, як правило, прилипають до шкіри голови, що згодом призводить до випадання волосся. Ці інгредієнти накопичуються на шкірі голови та викликають запалення.

Запалення навколо волосяних фолікулів робить коріння волосся пухкими та ламкими. Крім того, він перешкоджає росту нового волосся. Через страх перед випадінням волосся багато людей обирають методи без використання шампуню або з низьким вмістом калу. Таким чином вони використовують альтернативні шампуні для миття голови.

Але це правда, що не всі шампуні викликають випадання волосся. Для щоденного миття волосся рекомендується багато м’яких шампунів на основі натуральних інгредієнтів. Експерти з питань волосся вважають, що використання м’якого миючого засобу для волосся є найкращим способом отримати здорове волосся та зберегти здоров’я шкіри голови. Також обов’язковим є застосування зволожуючого кондиціонера.

Чи є випадання волосся під час миття голови?

Згідно з дослідженнями, для нас нормально втрачати 100 пасом волосся на день. За ті дні, коли ви миєте голову, ваше нормальне волосся випадає від 10 до 250 пасом. Однак він може відрізнятися залежно від частоти миття волосся та методу, який ви використовуєте для розчісування волосся.

Це випадання волосся не призводить до втрати волосся. Це природний процес випадання волосся та відновлення нових пасом. Коли ви втрачаєте волосся, починає рости нове волосся.

Зазвичай, коли ви миєте волосся шампунем, це допомагає вам звільнити спочиваючі пасма волосся, які чекають, щоб полинути. Ось так ростуть ваші нові пасма волосся. Але якщо ви помітили, що волосся випадає більше, ніж зазвичай, це може означати проблему.

Але випадання волосся не повинно заважати вам мити голову. Надзвичайно важливо підтримувати шкіру голови та волосся в чистоті, особливо для видалення бруду, пилу та будь-яких накопичень продукту. Якщо ви не очищуєте шкіру голови, на шкірі накопичуватимуться бруд і мертві клітини, що з часом призведе до появи лупи та випадіння волосся.

Список інгредієнтів шампуню, які можуть спричинити випадання волосся

1. Лаурилсульфат натрію (SLS)

SLS або лаурилсульфат натрію є поверхнево-активною речовиною, яка в основному використовується як промислові миючі засоби. Але розведена форма SLS використовується в шампунях та інших продуктах для догляду за шкірою або волоссям як очищаючий і згущувач. Причиною, по якій ваш шампунь піниться, є сульфат. Піна не приносить користі вашому волоссю. Натомість вони видаляють природні олії з вашого волосся та зупиняють ріст волосся, розщеплюючи основні білки. Це спричиняє сухість волосся, а потім випадання.

2. Хлорид натрію

Кажуть, що хімічний склад хлориду натрію негативно впливає на здоров’я вашого волосся. Використовується як загусник у шампунях. Якщо у вас жирна шкіра голови, хлорид натрію може бути вам корисним. Але коли шампунь містить і SLS, і хлорид натрію, він ще більше висушує шкіру голови. Суха шкіра голови спричинить випадання волосся.

3. Пропілпарабен

Пропілпарабен – це тип парабену, який використовується в шампунях як консервант. Але будь-який вид парабенів не є здоровим для вашого волосся. Це підвищує сухість шкіри голови та впливає на гормональний баланс. Це також сприяє випаданню волосся та зменшує ріст волосся.

4. Алкоголь

Багато брендів використовують у своїх продуктах для волосся певний алкоголь. Алкоголь впливає на природний рівень жирності шкіри голови та робить її сухою. Але не кожен вид алкоголю шкідливий для волосся. Жирні спирти, такі як стеариловий спирт, цетеариловий спирт, цетиловий спирт, допомагають кондиціонувати пасма волосся. Однак висока концентрація алкоголю в продуктах для волосся може призвести до зневоднення волосся.

5. Фталати

Фталати використовуються в шампунях і косметиці як розчинники і фіксатори парфумів. Але це шкідливо впливає як на шкіру голови, так і на ваше здоров’я. Фталати впливають на гормональну систему і можуть викликати надмірне випадання волосся. Він має погану репутацію як шкідливий для навколишнього середовища.

6. Ароматизатори

Штучні ароматизатори використовуються в шампунях та інших продуктах для догляду за волоссям, щоб підвищити цінність бренду. Але штучні ароматизатори містять токсичні хімічні речовини, що призводить до кількох проблем, таких як алергічні реакції, напад астми, випадання волосся тощо.

Як запобігти випаданню волосся через шампунь?

Випадання волосся - Чи викликає шампунь випадання волосся?

1. Перший і найважливіший крок, щоб зупинити випадання волосся – це знати свій тип волосся.

2. Створіть правильний режим догляду за волоссям відповідно до вашого типу волосся та проблем.

3. Виберіть безсульфатний шампунь, який м’який і ніжний до вашої шкіри голови.

4. Ніколи не забувайте використовувати зволожуючий кондиціонер для волосся після кожного миття.

5. Переконайтеся, що ваш кондиціонер містить такі інгредієнти, як натуральна олія, гідролізований кератинт та мангове масло, масло ши тощо.

6. Також перевірте, чи містять ваші засоби по догляду за волоссям вітамін Е та В5.

7. Помасажуйте шкіру голови гарячою олією. Ви можете використовувати олію жожоба, кокосову олію, мигдальне масло, арганову олію тощо.

8. Зведіть до мінімуму використання інструментів і засобів для укладання волосся.

9. Уникайте носіння тугих зачісок, які тягнуть ваше волосся.

Розчісуйте волосся м’якою щіткою .

Чи шкідливо мити голову щодня?

Шампуні призначені для очищення шкіри голови від зайвого шкірного сала, бруду та продукту. Часте миття волосся жорсткими миючими засобами може видалити природні жири зі шкіри голови, зробивши її сухою.

Більшість людей миють голову двічі або тричі на тиждень, що ідеально. Але не всім буде комфортно мати однаковий графік. Людям, які займаються спортом, танцями або регулярними фізичними навантаженнями, як-от їзда на велосипеді чи спорт, може знадобитися мити голову щодня. Вони, як правило, багато потіють, що робить їхнє волосся жирним.

Тому багато брендів представили м’які шампуні, які можна використовувати щодня. Такі шампуні не містять агресивних хімікатів. Якщо ви належите до тих людей, яким необхідно регулярно мити голову, виберіть шампунь, який не містить шкідливих хімічних речовин і, що важливіше, відповідає вашому типу волосся. Ви також можете перейти на природні альтернативи шампуню, щоб служити вашим цілям.

Чи може часта зміна шампуню спричинити випадання волосся?

Немає наукових доказів того, що зміна шампуню може спровокувати випадання волосся. Ваша шкіра голови не звикає до інгредієнтів вашого шампуню. Інгредієнти або підходять вашому типу волосся, або ні. Отже, якщо ви збираєтеся використовувати інший шампунь, це абсолютно добре.

Але якщо ваш новий шампунь містить інгредієнти, які не підходять вашому волоссю, або якщо у вас алергія на певні інгредієнти, тоді шампунь може пошкодити вашу шкіру голови та призвести до випадіння волосся.

Висновок

Для більшості з нас наше волосся – наша гордість. Кожна з нас має різну текстуру волосся, яка по-своєму красива. Але ваше волосся теж має певні обмеження. Більшість із вас погодиться, що ваші проблеми з випаданням волосся, здається, ніколи не закінчаться. А іноді саме ваш шампунь може призвести до випадання волосся. Тому важливо підібрати правильний шампунь для свого волосся. Зазвичай більшість шампунів містять агресивні хімічні речовини, які згодом можуть спричинити випадання волосся, але ви можете вибрати м’який шампунь без хімікатів або природні альтернативи шампуню, щоб очистити волосся без шкоди для його здоров’я.

Дотримуйтеся натуральних інгредієнтів, коли справа стосується шампуню та кондиціонера. Якщо випадання волосся не припиняється і відбувається надмірно, негайно зверніться до лікаря.