Різне

ᐈ Вибирайте військові штани з урахуванням особливостей матеріалів та правильного крою

Тактичні військові штани не є звичайним елементом гардеробу, тому при покупці нового екіпірування цьому виду одягу варто приділяти особливу увагу. Від правильного вибору спорядження і аксесуарів залежить не тільки зовнішній вигляд воїна, але й швидкість і точність рухів, що особливо актуально при тривалих переходах і виконанні поставлених завдань. У цій статті ми намагаємося висвітлити кілька важливих моментів, даємо поради, як правильно вибрати тактичний одяг, щоб у солдата не виникало проблем, пов’язаних із незручностями.

Що потрібно врахувати при виборі військових штанів

Як і вся військова амуніція, тактичні штани повинні відповідати головним вимогам:

  1. Міцність.
  2. Розмір.
  3. Зручність.
  4. Безпека.
  5. Функціональність.

Вимоги до матеріалів

Для військових штанів найчастіше використовуються тканини з натуральної бавовни з додаванням армуючих волокон типу поліестеру, спандексу, ріп-стопу, що роблять матеріали більш міцними, стійкими до води та розповзання ниток при локальних пошкодженнях. Також існують моделі, які шиються з мембранних матеріалів, що мають повітронепроникне тефлонове просочення, що забезпечує захист від вітру.

Особливості крою

На фронті та в тилу дуже важливі комфорт та свобода рухів. Під час пошиття предметів одягу для воїнів  використовується вільний крій, що враховує анатомічні особливості фігури. У військових штанах, заправлених у тактичне взуття (наприклад, у високі берці), рухи не обмежуються ні під час бігу, ні ходьби, ні стрибків. Навіть при тривалому сидінні навпочіпки ноги не затікають і не втомлюються. Спеціальні демпферні вставки із щільної гуми або силікону забезпечують захист в області паху та колін.

Наявність кишень

Численні кишені, що забезпечують легкий доступ до необхідних предметів, здатні значно підвищити функціональність тактичних штанів. Для військових штанів оптимальним варіантом вважається 9 – 12 кишень із клапанами та на липучках, у яких зручно ховати документи, ключі, телефон та іншу дрібницю. Особливе пошиття не дозволяє кишеням вивертатися при витягуванні речей. Рекомендуємо розглянути варіанти тактичних штанів на сайті https://camotec.ua/shtani-c120/

Тактичне спорядження та аксесуари

Велике значення мають ремені, які вдягаються в спеціальні петлі-шлевки, вшиті в пояс штанів. Перевірте міцність кріплення шлевок, адже від їхньої надійності залежить, чи зможе воїн носити на ремені кобуру зі зброєю, підвісити мультитул, ліхтар, бінокль, спеціальні пристрої та інструменти, необхідні в несенні служби.

Надійні застібки-блискавки, пряжки-фастекси, поясні кільця, півкільця та інші елементи підкреслюють іміджевий характер військових штанів і роблять їх більш функціональними.

Дизайн тактичного одягу повинен відображати готовність воїна до активних дій. Стиль мілітарі навіть у польових умовах надає чоловікові певного іміджу. Бойові штани, футболки, термобілизна, шкарпетки та куртки повинні бути з тканин традиційних тонів (хакі, бежевих, сірих, корічневих, чорних), які надають строгість, стриманість і водночас елегантний зовнішній вигляд.