Різне

ᐈ Золоті сережки – які моделі в тренді?

Якщо вас складно назвати трендсеттером або модницею, яка має в гардеробі всі речі, які тільки-то «зійшли» з подіуму, то і серед прикрас ви навряд чи обиратимете щось занадто трендове. Так, в моді прикраси розмірами XXL (дуже великі) і особливо це стосується сережок. Але навряд чи вони будуть для вас актуальними в офісі чи на діловому обіді з партнерами по бізнесу. Хіба що ви працюєте в сфері фешн індустрії. Стилісти рекомендують паралельно з дуже трендовими речами поповнити свій ювелірний арсенал більш класичними варіаціями.

ᐈ Золоті сережки – які моделі в тренді?

А саме для того щоб у кожного покупця була можливість обрати собі прикрасу до смаку золоті сережки представлені у величезному асортименті. Чому золоті? Тому ще це класика ювелірного жанру і якщо підібрати модель в «класичному» виконанні, то така прикраса прослужить вам багато років і буде актуальна в будь-якій ситуації і в тандемі з різними нарядами. Консультанти УкрЗолото з задоволенням проведуть вас по світу сережок з золота, і ви будете вражені тими різноплановими варіаціями, які пропонують кращі мануфактури.

Обираємо підходящий тип

Золоті сережки підходять всім. Саме тому у колекціях виробників представлені серії для:

  • Жінок;
  • Чоловіків;
  • Дітей.

Когось може здивувати визначення «чоловіча сережка». Але такі моделі теж існують і користуються популярністю. Тільки джентльмени носять одну сережку, а не пару і, зрозуміло, обирають моделі в стилі мінімалізму (жодних конго, чи продівок).

Дитячі серії теж не такі насичені як жіночі, але включають різні варіанти, виконані з акцентом на простоту та безпеку. Щодо колекцій для жінок, тут є де проявити майстрам свою фантазію. Ювелірні бренди пропонують на вибір моделі з різних сплавів. Складно сказати, які варіанти більш популярні. Якщо ви адепт золотої класики – сережки з золота червоного або жовтого ваш вибір. Якщо вам до смаку сучасність чи ви прагнете оригінальності, ви точно звернете увагу на моделі зі білого золота чи навіть рожевого.

Та головне, стверджують стилісти, підібрати правильно сережки золоті по формі і розмірам. Бо виявляється, якщо аксесуар правильно підібраний, то він підкреслює красиві риси обличчя і ховає від погляду оточуючих недоліки. Отже обравши правильні сережки можна стати ще красивішою навіть без мейкапу.

Крім розмірів, декору, дизайну, запропоновані варіації відрізняються за ціною. Але мануфактури пропонують серії як преміальні, так і в середньому сегменті. Навіть бюджетні колекції, де представлені золоті сережки, існують, і ви будете приємно здивовані якістю і стильністю запропонованих рішень.

ᐈ Золоті сережки – які моделі в тренді?

Консультанти UkrZoloto пропонують ознайомитися з моделями за допомогою фото і так визначитися з вибором. Якщо є питання, щодо трендів, стилю, форм, вам завжди підкажуть які рішення актуальні саме для вас, з врахуванням вашого статусу, смаку та навіть фінансових обмежень.