Різне

15 джерел натхнення на кожен день

Хто сказав, що ми повинні чекати натхнення?

Більшість людей вважають, що це рідкісний стан, властивий тільки творчим людям. І вони навіть не хочуть вірити в те, що можливо зробити кожен день життя повним натхнення, просто змінивши своє ставлення до навколишнього світу і почавши дивитися на речі з різних точок зору. У кожній дрібниці навколо нас, в кожній події, в кожній людині і емоції, яку ми відчуваємо, є краса, сенс і ціла історія.

Якщо ми почнемо ігнорувати свої забобони і перестанемо всіх судити і порівнювати, ми зможемо знайти джерело натхнення багато в чому.

Ось 15 джерел щоденного натхнення, які ми вам пропонуємо:

1. Природа

У наш час ми проводимо недостатньо часу на природі, а це знак, що ми відстороняємося від неї.

Гуляйте частіше, дихайте глибоко, озирніться навколо! Ви побачите красу природи, відчуєте себе більш живим і відчуєте зв’язок з нею. Це обов’язково надихне вас. Не зважаючи на те, що літо вже з нами попрощалося, не забувайте, на скільки гарною, може бути осінь.

2. Музика

Одна пісня може нести в собі стільки емоцій, спогадів, почуттів. Зберіть плейлист з пісень, які роблять вас більш енергійними, готовими щось робити зі своїм життям і просто мотивують. І тоді музика стане вашим джерелом натхнення.

3. Біг

У бігу є щось чарівне. Єдине, що вам потрібно зробити, це подолати всі сумніви і лінь, надіти кросівки і відправитися на пробіжку. Ви відчуєте полегшення, свободу і будете задоволені собою. Спробуйте, поки ще не пізно, щоб казати відмови, що вже холодно для такого заняття.

4. Подорожі

Коли ви залишаєте своє місто, свою країну, ви усвідомлюєте, що світ – це гігантська книга, а ви бачили тільки одну сторінку.

Коли ви подорожуєте, ви розширюєте свої горизонти, стаєте відкритим, бачите безліч дивовижних місць, відчуваєте себе так, як ніколи не відчували себе, зустрічаєте нових цікавих людей і пізнаєте їх культуру. Але можна навіть не їхати за кордон, не забувайте, на скільки гарна наша країна, у нас також є що подивитися.

5. Добрі вчинки

Ви ніколи не зрозумієте, що таке бути добрим до інших і отримувати доброту у відповідь, поки не переживете це самі.

І мова не йде про вчинки, які ви робите в очікуванні подяки або чогось ще натомість. Йдеться про щири прояви доброти, коли ви просто хочете зробити людині приємно, допомогти йому.

Як тільки ви побачите усмішку, причиною якої стали ви, побачите, як ви міняєте життя людей своїми вчинками, надію в їхніх очах, ви відчуєте величезний прилив натхнення.

6. Діти

Один з кращих джерел натхнення.

Проведіть деякий час з дитиною. Послухайте, що він говорить, який він невинний, чесний, щасливий, допитливий, особливо зараз, коли почався навчальний рік. Діти можуть сміятися без причини і завжди хочуть дізнатися щось нове і цікаве. Ви можете усвідомити, що втратили в собі дитину …

І, звичайно ж, ви зможете переглянути свої цінності. Ви б почали думати двічі, перш ніж сприймати життя як належне і проводити день за днем в заворушеннях, страхах і суцільних скаргах.

7. Незнайомці

Якщо ви зможете подолати сором’язливість, страх осуду або несхвалення з боку і почнете частіше розмовляти з незнайомцями, ви багато дізнаєтеся про життя.

Неймовірно, скільки речей люди можуть розповісти вам за півгодини і як це може вплинути на ваш спосіб мислення. Вчитися дивитися з точки зору інших людей і чути про чужий досвід дійсно корисно.

Крім того, їх історії надихнуть вас зробити щось цікаве в своєму житті.

8. Нові навички

Ніколи не припиняйте набувати нових навичок, і натхнення точно не обійде вас стороною. Не має значення, освоїте ви навик, мова по більше частини йде про саму подорожі в світ незвіданого.

Вивчайте нові мови, вчіться готувати, писати вірші, практикувати нові види спорту, ходити в походи, вдосконалюйте свої комп’ютерні навички, підіть на плавання, в кінці кінців.

9. Цитати

Цитати можуть стати відмінним джерелом натхнення. У словах найуспішніших людей в світі ховається багато мудрості.

10. Медитація

Сидіння на місці, спустошення вашого розуму і спроба зосередитися тільки на своєму диханні мають потужний вплив на ваш розум, тіло і душу.

Звучить просто, але через наш неспокійний спосіб життя для нас це може бути досить складно. Спробуйте робити це всього кілька хвилин кожен день. Згодом ви звикнете до цього і зможете збільшити період. Потім ви побачите, наскільки це корисно.

11. Ранкова рутина

Ранній підйом. Сніданок. Медитація. Розплануйте свій день, і у вас ще залишиться час для себе, щоб писати або читати в тиші. Це прекрасна ранкова рутина, яка може зробити весь ваш день. Вона зарядить вас позитивом, енергією і мотивацією.

12. Відео

Відкрийте youtube і знайдіть мотиваційні відео, вони обов’язково нададуть на вас вплив. Знаєте що-небудь про TED? Обов’язково з’ясуйте і отримуйте ідеї від творчих людей.

13. Книги

Надихаюча книга, яка розповідає красиву історію про злети й падіння людей в житті, біографію великої людини, вірші або просто поради про особистісному розвитку, може дати вам імпульс, необхідний для розуміння певних речей, пов’язаних з вашим життям, і прийняття деяких серйозних рішень.

14. Перед лицем ваших страхів

Киньте собі виклик, спробуйте подолати те, що вас лякає. Це допоможе вам створити характер, зробити вас більш сміливим і готовим до будь-яких труднощів, які можуть бути запропоновані світом.

15. Позитивні люди

Постарайтеся оточити себе тими, хто завжди позитивний, хто володіє енергією, яка може вас надихнути. І ігноруйте тих, хто постійно скаржиться, негативний, перебуває вічно в поганому настрої і змушує вас відчувати себе засмученим кожен раз, коли ви знаходитесь поруч.

Досить прості поради, які, можливо, були і так вам відомі, але ви з якихось причин ними не користувалися. Завжди будьте позитивні, і життя обов’язково буде складатися так, як ви побажаєте.

15 джерел натхнення на кожен день

  • 15 джерел натхнення на кожен день

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts