Різне

Counter-Strike 2: Дата виходу CS:GO 2 – Тепер доступна для всіх

У березні 2023 року Valve представила Counter-Strike 2 – еволюцію серії, здатну замінити популярну, але все ж таки вже немолоду CS:GO, ставши масштабним оновленням для гри. Продовження серії створено на двигуні Source 2, і розробники називають його “найбільшим технологічним стрибком в історії Counter-Strike”.

Valve призначив дату випуску Counter-Strike 2 сьогодні – 27 вересня 2023 року. Хоча ми ще не отримали повного підтвердження, 20 вересня розробник звернувся до офіційного облікового запису CS2 у Twitter, щоб запитати: «Що ти робиш наступної середи?” Це загадкова дражнилка, але з огляду на те, що гра мала бути запущена до кінця літа, справді виглядає так, ніби зірки на ній зійшлися.

What are you doing next Wednesday?

— CS2 (@CounterStrike) September 20, 2023

Для того, щоб отримати доступ, користувачам необхідно володіти статусом CS:GO Prime, який можна здобути за $15, та бути активними учасниками в області, де можливе тестування, як зазначено на сторінці CS2 у Twitter.

Залучитися до CS2 учасники можуть через основне меню попереднього випуску — там повинен бути банер, що пропонує приєднатися до бета-версії.

Скачати Counter-Strike 2

Огляд Counter-Strike: Global Offensive 2

В першу чергу, Counter-Strike 2 стала гарною візуально. Нова версія двигуна дозволила авторам покращити освітлення, створити реалістичні текстури та відображення. При цьому, хоч класичні карти і зазнали численних змін – зокрема щодо читання об’єктів – їх структура та особливості залишилися колишніми, тому гравцям не доведеться заново звикати до них.

Одним із ключових нововведень сіквела стала поведінка диму, який тепер підпорядковується законам фізики, природно заповнює простір, проникає у відчинені двері та вікна, дозволяючи використовувати нові тактичні прийоми. Наприклад, постріли та вибухи розганяють дим, і, стріляючи прямо через димову завісу, гравець видаватиме своє місце розташування. З іншого боку, поставлену димову завісу можна прибрати кидком уламкової гранати.

Ще одна помітна зміна – відмова від класичного тикрейту. Тепер сервери моментально відстежують кожну дію гравців та синхронізують результати всіх учасників. Це означає, що кожен гравець буде бачити те, що бачать інші, без будь-яких лагів і затримок.

Цим список нововведень не обмежується, і Counter-Strike 2 дійсно виглядає як нова гра, хоч і заміняє клієнт Counter-Strike: Global Offensive. Фанатам серії, які награли сотні тисяч матчів, не варто турбуватися про свої досягнення: всі скіни та інший контент переходить у CS 2 без змін, а «шкурки» для зброї стають ще кращими, з оновленими моделями високої якості.