Різне

Думка вчених: 9 причин чому молодим чоловікам подобаються жінки постарше

Як відомо, любові всі віки покірні, і коли ви по-справжньому закохуєтесь, то дата народження не має ніякого значення. Напевно ви помічали, що часто юні дівчата закохуються в чоловіків набагато старших, а молоді хлопці вибирають зрілих леді. Сьогодні у науки є цьому пояснення!

9 причин, через які молоді чоловіки вважають зрілих жінок чарівнимиОтже!

1. Вони знають, чого хочуть

Думка вчених: 9 причин чому молодим чоловікам подобаються жінки постарше

Жінки в зрілому віці точно знають, чого хочуть від партнера і від життя, і вони не соромляться про це говорити. Крім того, вони не зациклені на відносинах, як це часто буває у випадку з юними дівчатами. Жінки постарше не влаштовують драму на рівному місці, адже у них є справи важливіші.

2. Вони вміють надихати

Багато жінок вважають, що саме чоловік повинен відповідати за все, що відбувається в їхньому житті. Але насправді чоловіки чекають від нас такої ж підтримки. Зрілі жінки дають їм це, адже у них є життєвий досвід. Однак найбільше чоловіки цінують дам постарше за те, як вони дивляться на чоловіків: вони здатні бачити потенціал, і це дуже надихає.

3. Їм легше зрозуміти один одного

Думка вчених: 9 причин чому молодим чоловікам подобаються жінки постарше

Різниця у віці дозволять парі вивчати цей світ: жіночий досвід допомагає краще розуміти чоловічу психологію, а чоловікові не доводиться вгадувати жіночі бажання. Адже у дорослої леді немає проблем, щоб відкрито розповісти про те, чого конкретно вона хоче.

4. Вони впевнені в собі

Часто молоді дівчата занадто залежать від партнера: вони вимагають похвилинного схвалення, підтримки. Чого не скажеш про жінок старшого віку. Зазвичай з віком до жінок приходить розуміння своєї краси, а почуття власної гідності просто розквітає. Впевненість в собі, здатність висловити свою думку дуже цінується чоловіками і викликає в них повагу.

5. Вони більш зрілі емоційно

Зрілі жінки не будуть пиляти чоловіка з приводу і без, у них просто немає бажання цього робити. Зазвичай вони спокійно вирішують проблеми, без істерик і надриву. Так проявляється їх любов до себе, і чоловіків це дуже підкуповує. Вони вміють поєднувати в собі різні грані жіночої натури: бути веселою і легкою, іноді показувати кігтики. Але такі жінки не виносять мозок, як це зазвичай роблять юні дівчата.

6. З ними не треба прикидатися

Думка вчених: 9 причин чому молодим чоловікам подобаються жінки постарше

Зрілі жінки розуміють чоловіків, і тому хлопцям з ними спокійно і комфортно. Багато молодих хлопців вважають за краще спокійний спосіб життя цілодобовим тусовкам, і молоді дівчата часто їм дорікають за це. Чого не відбудеться зі зрілими жінками, адже вони розуміють – життя так багатогранне!

7. Вони відмінні співрозмовниці

Так, з жінками старшого віку завжди буде про що поговорити. В силу віку і досвіду зазвичай вони більш різнобічно розвинені.

8. Їх діти вже випурхнули з гнізда

Можливо це прозвучить грубо, але це факт – не всі чоловіки в захваті від дітей, адже вони беруть на себе купу уваги. У разі з дорослими жінками цієї проблеми не буде – діти вже виросли і здатні самі про себе подбати.

9. Вони вміють дбати

Думка вчених: 9 причин чому молодим чоловікам подобаються жінки постарше

Часто молоді дівчата занадто багато чого вимагають від чоловіків, в той час як зрілі жінки з любов’ю піклуються про них. Кожному приємно відчувати тепло і увагу. Звичайно, не варто перетворюватися в матусю, але іноді ця роль просто необхідна.