Різне

Любить не любить? 11 найвірніших способів зрозуміти, що ти дорога своєму чоловікові

Він мовчить і тільки кидає на тебе задумливі погляди, або навпаки, дуже багато говорить про почуття, але ти не впевнена, чи вірити йому?

Чоловіки бувають різними, але любов, саме глибока справжня любов проявляється у них практично однаково. Часто вони не говорять про свої почуття до жінки, але завжди показують своє ставлення до неї вчинками.

Ось 11 способів зрозуміти, чи любить тебе твій чоловік – без домислів і допитів:

Твоє щастя йому важливіше

Чоловік, який по-справжньому любить жінку, буде прагнути до тривалих відносин. При цьому бажання жінки для нього будуть вище власних інтересів.

Ти ідеальна

По-справжньому закоханий чоловік не бачить вад у своїй обраниці. Тому не потрібно звинувачувати чоловіка в зайвих лестощах і брехні, якщо те, що не подобається в собі тобі, подобається йому.

Він здійснює вчинки

Чоловіки дуже важко видавити просту фразу «Я люблю тебе», але навіть якщо він це сказав – це всього лише слова. Справжня любов, яка виходить від чоловіка, проявляється вчинками. Твій обранець обов’язково дотримається слова, даного тобі.

Він поважає тебе і твою думку

Не існує любові без поваги. Якщо твій чоловік радиться з тобою, навіть по деяким власним проблемам – значить, він поважає тебе.

Він тобі довіряє

Без довіри, як і поваги, не може бути любові. Люблячий чоловік довіряє тобі більше, ніж будь-кому іншому і чекає від тебе того ж.

Він прагне зробити максимум

Чоловік, якому ти небайдужа, завжди намагається діями і вчинками зберегти і розвивати ваші відносини. Ти повинна відповідати йому тим же.

Він хоче бути поруч

Люблячий чоловік завжди хоче перебувати поруч біля своєї коханої, як фізично, так і емоційно.

Він бачить ваше спільне майбутнє

Чоловік, який планує прожити залишок життя з коханою жінкою, завжди планує майбутнє, в якому бачить свою кохану поруч.

Йому важко уявити себе без тебе

Люблячий чоловік завжди хоче максимум часу проводити зі своєю коханою. Він включає її в усі плани своїх розваг.

Йому не важливо твоє минуле

Мудрий чоловік, розуміючи, що у всіх є минуле, не стане докоряти тебе їм. Є тільки майбутнє з коханою жінкою – і це найголовніше.

Ти – важлива частина його оточення

Чоловік, який націлений на серйозні відносини, обов’язково познайомить вас з колом свого спілкування. І так, до друзів і на корпоративи він теж ходить з нею!

Всі люблять і прагнуть до любові, в тому числі і чоловіки. Але не забувай: чи комфортно йому буде поруч з тобою, багато в чому залежить і від твоїх вчинків!

  • Любить не любить? 11 найвірніших способів зрозуміти, що ти дорога своєму чоловікові

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts