Різне

Новий простір для прихильників VELO — інтернет-магазин o’go

На правах реклами.

18+ Наша продукція призначена для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

18+ Цей продукт (Velo) містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

Інтернет-магазин Ого (o’go) — це ресурс створений не тільки для того, щоб ви могли з легкістю замовити подушечки VELO, але й поспілкуватися з однодумцями та обмінятися враженнями від використання цієї продукції.

Переходьте на сайт myogo.com.ua і відкрийте для себе багато цікавого!

Великий вибір для справжніх фанатів

Інтернет-магазин o’go пишається своїм широким асортиментом, який задовольнить навіть найвибагливіших повнолітніх споживачів. Тут ви зможете з легкістю купити VELO зі слабким, середнім чи сильним насиченням.

Не менше важливою є можливість швидко отримати своє замовлення. Для наших клієнтів ми пропонуємо безкоштовну швидку доставку по всій Україні на суму від 399грн. Ви можете бути впевнені, що отримаєте своє замовлення якнайшвидше.

Крім того, у вашому особистому кабінеті на сайті o’go ви зможете слідкувати за статусом замовлення, отримувати рекомендації стосовно вибору товарів, а також залишати відгуки про придбані товари. Це дозволить не тільки підтримувати зв’язок з нашою командою, але й ділитися своїми враженнями з іншими прихильниками VELO.

o’go – більше, ніж просто магазин

Користуєтесь продукцією VELO? Використання продукту викликає бажання ділитися досвідом, обговорювати новинки, отримувати поради та відкривати для себе щось нове. Це саме те, чого ви зможете досягти в o’go club. Більше того, активні учасники спільноти мають можливість отримувати  XP за дії у програмі лояльності: від залишеного відгуку до виконання креативних завдань. Ваші ХР можна буде витратити на сертифікати відомих мереж, поповнення мобільного рахунку або унікальний мерч від o’go Club. Це наш спосіб вдячності за вашу участь, активність та використання нашої продукції.

Та це ще не все! о’go також пропонує швидкий пошук точок продажу на сайті по всій Україні. Тепер, ви можете не тільки замовити онлайн, а ще приїхати та особисто ознайомитися з продукцією та новинками.

Наші гарантії

У світі онлайн-покупок довіра клієнта є одним з найважливіших активів для будь-якого бізнесу. В інтернет-магазині о’go ми розуміємо це краще за інших, тому надаємо ряд гарантій, які роблять ваш вибір ще більш виваженим і вигідним.

Перше та головне, ми пишаємося якістю нашої продукції. Кожен товар, представлений у нас, є 100% оригінальним. Ми також прагнемо бути прозорими у питаннях ціноутворення. Всі ціни на нашому сайті завжди актуальні. Немає прихованих витрат чи додаткових комісій при оформленні замовлення. Те, що ви бачите на сайті myogo.com.ua – це те, що ви й замовляєте.

Крім того, ми розуміємо, наскільки важливо для клієнта мати впевненість у надійності купленого товару. Тому пропонуємо додаткові сервіси та діючі гарантії на пристрої. Якщо ви стикаєтеся з проблемами чи питаннями, наші спеціалісти завжди готові вам допомогти.

Більш того, наш сайт налічує багато потрібної інформації для прихильників VELO. Від порад до оглядів новинок, ви завжди зможете знайти актуальну і корисну інформацію. Ми вдячні за вашу довіру та завжди готові зробити ваш досвід покупок якнайкращим.

Завітайте на сайт myogo.com.ua та відкрийте для себе неймовірний світ VELO разом із нами!