Різне

Підтверджено час запуску Diablo 4: ось коли ви зможете грати

Підтверджено час запуску Diablo 4: ось коли ви зможете грати

Blizzard підтвердила, коли саме відбудеться запуск Diablo 4 з раннім доступом та повною версією гри.

Тепер, коли бета-версія Diablo 4 закінчилася, шанувальники гри прагнуть дізнатися, коли вони зможуть грати далі. У твіті, що уточнює попередній, президент Blizzard Майк Ябара розкрив розблокування два місяці перед запуском Diablo 4 – запланованим на 6 червня. Це безумовно допоможе, якщо ви хочете переконатися, що гра готова – і, звісно ж, щоб ваш розклад був вільним – для вашого повернення до Sanctuary якомога швидше.

Oops, I was wrong! Early access for Deluxe and Ultimate pre-orders in the US is Thursday 6/1 at 4PM, 6/2 at 12am in Europe, 6/2 at 8am in Asia. Regular launch 6/5 at 4pm, 6/6 at 12am Europe, and 6/6 8am Asia. https://t.co/ArlnmZE3AJ

— Mike Ybarra (@Qwik) April 5, 2023

Люди, які зроблять попереднє замовлення на розширені версії Diablo 4 Deluxe або Ultimate, зможуть грати у гру вже у четвер, 1 червня, о 10:00 по Києву. Якщо ви не зробили попереднього замовлення на одну з цих версій, то зможете грати з 5 червня о 10:00 по Києву.

Blizzard ще не розкрила часи попереднього завантаження для Diablo 4, які вам потрібно знати, щоб завантажити гру перед запуском, але ми точно отримаємо більше інформації наближче до дати релізу у червні. Щоб бути відвертим, я трохи здивований, що ми вже маємо часи виходу, коли ще (на жаль) є дуже багато часу до запуску, але я точно не буду скаржитися. Чекаємо довгоочікуваного релізу тайтлу від легендарної серії Diablo.