Різне

Шкіра – Як вибрати засіб для очищення жирної шкіри?

Маєте блискуче, жирне обличчя навіть після ретельного очищення? Настав час перейти на засіб для чищення, створений для вашої жирної шкіри. Дозвольте нам допомогти вам зрозуміти, як вибрати правильний миючий засіб.

Ви впевнені у своєму типі шкіри?

Шкіра - Як вибрати засіб для очищення жирної шкіри?

Перш ніж навіть думати про вибір правильного миючого засобу, переосмисліть свій тип шкіри. Існує чотири основних типи шкіри – нормальна, жирна, суха і комбінована. У другій половині дня ваша Т-зона може бути жирною, навіть якщо у вас нормальна шкіра. Тоді як при жирному типі шкіри спостерігається жирність всього обличчя.

Ви вже визначили свій точний тип шкіри? Якщо ні, пройдіть унікальну анкету SkinKraft для профілювання шкіри, щоб зрозуміти свою шкіру та її унікальні вимоги.

Що таке жирна шкіра?

Сальні залози в дермальному шарі шкіри виділяють шкірне сало (жир). Коли сальні залози надмірно активні, вони виробляють надлишок жиру, що призводить до жирної шкіри. Ви не можете контролювати, скільки шкірного сала виробляє ваша шкіра. Однак існують певні способи управління нею.

Шкіра - Як вибрати засіб для очищення жирної шкіри?

Чому очищення важливе?

Очищення є першим кроком у будь-якому догляді за шкірою. Основна функція засобу для вмивання – видалення бруду, надлишків жиру та залишків макіяжу з обличчя. Це також готує вашу шкіру до застосування наступного набору продуктів у вашій рутині.

Миючі засоби містять миючі агенти, які називаються поверхнево-активними речовинами (агентами поверхневої дії), які мають гідрофільну (водолюбну) головку та гідрофобну (масло або жиролюбну) хвіст.

Під час очищення гідрофобні частини поверхнево-активної речовини приєднуються до олії чи жиру, а гідрофільна частина прикріплюється до води та утворює структури, які називаються міцелами. Таким чином вони витягують забруднення з обличчя.

Як вибрати засіб для чищення?

Для здорової шкіри вибирайте миючий засіб, який:

 • Легка вага
 • Некомедогенний
 • Ніжний
 • Без запаху
 • Без сульфатів

Порада професіонала:

Очистіть обличчя також після тренування, окрім звичайного ранкового та нічного очищення.

Інгредієнти, на які слід звернути увагу в очищувальному засобі для жирної шкіри

1. Саліцилова кислота

Саліцилова кислота – це бета-гідроксикислота, яка видаляє надлишок жиру (шкірного сала) зі шкіри. Він видаляє верхній шар шкіри, щоб позбутися надлишку жиру та мертвих клітин шкіри. Це може зробити вашу шкіру надзвичайно сухою.

2. Бензоїл пероксид

Перекис бензоїлу є відлущуючим засобом. Видаляє надлишки шкірного сала з шкіри і запобігає розвитку вугрів. Перекис бензоїлу може викликати сухість і почервоніння.

Зверніться до дерматолога, якщо ви помітили сильну сухість або почервоніння. Використовуйте мінімальні концентрації пероксиду бензоїлу і поступово збільшуйте концентрацію.

3. Гліколева кислота

Гліколева кислота – це альфа-гідроксикислота (AHA), яка використовується в різноманітних миючих, зволожуючих і тоніках. Його отримують із цукрової тростини. Він має дуже хороший проникаючий ефект і надзвичайно корисний для жирної шкіри.

Гліколева кислота запобігає закупорці пір, що призводить до висипань на шкірі. Це також чудовий пілінг (видаляє мертві клітини з поверхні шкіри).

 Гліколева кислота вважається безпечною для використання, але проконсультуйтеся з лікарем, якщо у вас чутлива шкіра. Вода нейтралізує свою кислотну дію, коли її змивають після очищення.

4. Ніацинамід

Ніацинамід, форма вітаміну B3, має безліч переваг для шкіри. Він контролює вироблення шкірного сала та контролює наявні прищі на жирній шкірі, якщо такі є.

Місцеве застосування ніацинаміду безпечне. Ніацинамідний крем може посилити алергічні реакції, якщо вони вже є.

Найкращий засіб для очищення обличчя для жирної шкіри

Шкіра - Як вибрати засіб для очищення жирної шкіри?

Очищуючий засіб для обличчя створено для нормальної та жирної шкіри. Його ключовими інгредієнтами є синдети (синтетичні миючі засоби) і ніацинамід. Синдети ніжні та очищають шкіру, не видаляючи олії та не порушуючи її рН-баланс. Інгредієнт ніацинамід контролює гіперактивність сальних залоз.

Поради по догляду за жирною шкірою

 • Не перемивайте
 • Не скрабуйте агресивно
 • Використовуйте правильний зволожуючий крем
 • Зніміть макіяж
 • Не торкайтеся свого обличчя повторно
 • Використовуйте сонцезахисний крем

Чи готові ви боротися з жирною шкірою за допомогою правильного миючого засобу? До вас. Розкажіть нам про свою процедуру очищення в розділі коментарів нижче.