Різне

Стрижки на довге волосся – модні стрижки на довге волосся 2023 рік

Кардинальне перетворення у зовнішності здебільшого зачіпає зачіски та довжини волосся, будучи представленим яскравими та ефектними новинками з ультракороткими стрижками, але не дивлячись на це, величезна кількість представниць слабкої статі не готові відмовитися від шикарної довжини свого волосся.

І разом з тим, багато леді бажають знати, як саме оформити свою зачіску з довгим волоссям цього сезону, щоб бути в тренді і виглядати бездоганно з модною стрижкою.

Варто відразу позначити, що такого величезного розмаїття, як у області короткого та середнього волосся, довгі стрижки 2023-2024 року не зможуть вам запропонувати. Тим не менш, романтичність, витонченість та витонченість образу вам гарантовані з новинками модних стрижок з подовженими пасмами.

У сьогоднішньому нашому фотоогляді ми підібрали головні прийоми та мотиви, що майстри будуть використовувати при створенні довгих стрижок та зачісок із ними у сезоні 2023-2024 року.

Важливо пам’ятати, що довга стрижка прикрасить ваш вигляд і зовнішність тільки в тому випадку, якщо ваше волосся здорове і випромінює сяйво, в іншому випадку, яку б модну стрижку ви не наважилися зробити з довгим волоссям, вона не буде виглядати, як би вам цього хотілося.

Стрижки на довге волосся - модні стрижки на довге волосся 2023 рікНе менш важливий аспект: щоб довга стрижка була виразною, неодмінно зробити якесь чарівне фарбування волосся, що дозволяє освіжити зовнішність, і зробити пасма ефектнішими.

Що стосується нових віянь у довгих стрижках цього сезону, то в тренді буде рівний зріз, а також каскад, багатошаровість та різні моделі челок. У таких форматах довгі стрижки будуть більш цікавими та креативними.

Пропонуємо якнайшвидше ознайомитися з усіма новими стилями, фото-підказками та ідеями, як зробити довге волосся чудово красивим і привабливим у новомодних стрижках 2023-2024 року.

Трендова стрижка крок на довге волосся

Стрижки на довге волосся - модні стрижки на довге волосся 2023 рік

Шикарне рішення для довгих пасм може бути запропоноване для вас у стилі «крок», що відрізняється особливою хаотичною шевелюрою. Нерівний і рваний зріз, що має бути реалізований по всій поверхні голови – це головні аспекти стрижки на довгому волоссі. З цією чарівною стрижкою з довгим волоссям кожна дівчина зможе самовиразитися, адже сучасний «крок» завжди залишає поле для ноток індивідуальності в топових довгих стрижках. Миловидні довгі стрижки крок незрівнянно реалізують об’ємність зачіски.

Стрижки на довге волосся є досить різноманітними і можуть включати в себе багато різних варіацій. Ось декілька популярних варіантів стрижок на довге волосся:

 1. Прямі кінчики: це класична стрижка, яка підходить практично всім типам обличчя і волосся. Вона полягає у тому, щоб зрізати волосся на рівній довжині, що створює прямі кінчики.
 2. Легкі локони: ця стрижка дозволяє створити природні локони на довгому волоссі. Локони можуть бути зроблені різної величини та форми, що додає об’єму та рухливості волоссю.
 3. Стрижка з об’ємом на корені: ця стрижка створює більше об’єму в коренях волосся. Вона полягає в тому, щоб зрізати волосся ближче до коренів, а кінці залишити довшими.
 4. Розтягнуті кінчики: ця стрижка дає можливість зберегти довжину волосся, але додати кілька шарів, щоб дати волоссю динамічний вигляд. Кінці волосся будуть виглядати розтягнутими та довшими, що створює ілюзію більшої довжини.
 5. Багатошарова стрижка: ця стрижка забезпечує багато шарів волосся, що додає об’єму та рухливості. Вона може включати різні форми та довжини шарів, що дозволяє підібрати варіант під конкретний тип обличчя та текстуру волосся.

Загалом, вибір стрижки на довге волосся залежить від ваших особистих вподобань та типу обличчя. Рекомендується звернутися до професіоналів.

Стрижки на довге волосся є дуже різноманітними і можуть підійти різним типам обличчя та стилів. Ось деякі з найпопулярніших варіантів:

Стрижки на довге волосся - модні стрижки на довге волосся 2023 рік

 • Прямі кінчики – це класична стрижка, яка підійде майже для будь-якого типу волосся і обличчя. Вона передбачає рівний виріз по всій довжині волосся без додавання багато шарів або текстури.
 • Стрижка “легкі хвилі” – це стрижка з кількома шарами, що додає волоссю об’єм і рухливість. Шарами можна збільшити об’єм на верху голови і зменшити візуально густоту на кінчиках волосся.
 • Стрижка “легка текстура” – ця стрижка передбачає додавання текстури до волосся, використовуючи велику кількість шарів та тонких прядок. Вона надає волоссю рухливості і легкості.
 • Стрижка “косичка” – це варіант, коли волосся збирається в косичку. Це може бути проста коса з середини голови або більш складна, яка пробігає по всій голові.
 • Стрижка “боб” – це стрижка на плечах з різними варіаціями: з чіткою лінією на кінчиках, зі збільшеною часткою на задній частині голови, з нерівними кінчиками та інші.
 • Стрижка з чубом – ця стрижка передбачає відставання партії волосся з передньої частини голови, що додає об’єму та кардинально змінює вигляд стрижки.

Зверніть увагу, що перед тим, як обрати будь-яку стрижку, важливо враховувати тип волосся, форму обличчя та свій особистий стиль.

Модні стрижки на довге волосся

Новий прийом для довгого волосся – багатошаровість, що працює «на відмінно» саме з цією довжиною пасм, роблячи вигляди жінок виразними і емоційними. Перевага багатошарової довгої стрижки сильно помітна на тонкому волоссі, яке буквально перетворюється на довгу багатошарову стрижку. Невеликі хвилі і завитки або рівне волосся в багатошаровій стрижці виявляться однаково чудовими.

Модна багатошарова довга стрижка

Стрижки на довге волосся - модні стрижки на довге волосся 2023 рік

Ідеально рівний зріз – ще один прийом у новомодних стрижках для довгих пасм, що виглядає нескладно і просто, при цьому надаючи довгим стрижкам чарівність і чарівність. Рівний зріз буде однаково добре виглядати для кучерявого, кучерявого і бездоганно рівного довгого волосся.


Модна довга стрижка з рівним зрізом

Стрижки на довге волосся - модні стрижки на довге волосся 2023 рік

Незвичайна варіація подовження волосся ззаду і коротших передніх пасмок знайшла назву «лисий хвіст». Бездоганно виглядає довга стрижка лисий хвіст на волоссі будь-якого типу, при цьому довгі задні пасма роблять образ шикарним, а передні вкорочені пасма дивовижно окреслюють овал обличчя.

Трендова стрижка «лисий хвіст» на довге волосся

Стрижки на довге волосся - модні стрижки на довге волосся 2023 рік

Універсальність довгої каскадної стрижки перевірена часом, адже більш затребуваної стрижки в наш час важко знайти. Неперевершеним виявиться каскад для старших жінок, а також і для молодих красунь з довгим волоссям в будь-якому стилі – від хвилястих до густих або витончених. У кожному випадку каскад на довгому волоссі працює безвідмовно.

Модна довга стрижка каскад

Стрижки на довге волосся - модні стрижки на довге волосся 2023 рік

Наявність чубчика істотно перетворить кожну зі стрижок з довгим волоссям, надаючи вашій зовнішності виразність і унікальність, якою б при цьому не була ваша довга зачіска. Пишні, прямі, ультракоротенькі та подовжені – будь-який тип чубчика стане суперським доповненням до модної довгої стрижки.


Модна довга стрижка з чубчиком

Стрижки на довге волосся - модні стрижки на довге волосся 2023 рік

Дивовижний прийом для старших дам – це довге волосся з чудовим фарбуванням і бездоганним укладанням. Доглянутість і блиск довгих прядок, що злегка підвитих і струминних одночасно, стануть відмінним способом омолодження за допомогою довгої стрижки у вигляді каскаду.

Трендові довгі стрижки для жінок за 40 і 50 років

Стрижки на довге волосся - модні стрижки на довге волосся 2023 рік

Хочете бути у тренді та виглядати стильно щодня? Це простіше, ніж це може здатися на перший погляд. Парочка нових трендових ідей, правильно підібраний та складений базовий гардероб, і крапелька натхнення фотообразами найкращих інфлюєнсерів з усього світу допоможуть Вам виглядати бездоганно, незважаючи на Ваш вік та зовнішні дані. Пам’ятайте, головне – це впевненість у собі!

Стрижки на довге пряме волосся

Довге пряме волосся може виглядати дуже красиво, але іноді потребує певного оновлення, щоб зберігати свій вигляд свіжим та сучасним. Ось кілька ідей стрижок для довгого прямого волосся:

Стрижки на довге волосся - модні стрижки на довге волосся 2023 рік

 1. Рівна стрижка з прямим чубом. Це класична стрижка для довгого прямого волосся, яка ніколи не виходить з моди. Вона підходить для будь-якої форми обличчя та типу волосся.
 2. Стрижка з бічним чубом. Ця стрижка має більш структурований вигляд, оскільки волосся обрізане у вигляді рамок навколо обличчя. Бічний чуб додає глибини та об’єму волоссю.
 3. Стрижка з покосами. Якщо ви хочете щось більш оригінальне, спробуйте стрижку з покосами. Вона створює цікавий ефект завдяки різним довжинам волосся, які з’єднуються в плечі.
 4. Стрижка “літнє затишшя”. Ця стрижка характеризується шарами волосся, які додають об’єму та текстури. Вона підходить для довгого волосся будь-якої текстури та густини.
 5. Стрижка з косою частинкою. Ця стрижка має симетричну форму з об’ємним верхом та більш короткими бічними частинами. Вона додає об’єму та текстури волоссю.

Зверніться до свого перукаря, щоб визначити, яка з цих стрижок підійде саме вам та вашому типу волосся та формі обличчя.

 • Прямі стрижки на рівні – це класичний варіант для довгого прямого волосся. Вони підходять майже кожній формі обличчя та стилізації. Така стрижка додасть об’єму волоссю і зробить його більш виразним.
 • Стрижка з довгими чубчиками – цей варіант підходить для дівчат, які хочуть змінити свій образ, але не готові на радикальні зміни. Волосся можна забрати за вуха, щоб підкреслити довжину чубчиків.
 • Стрижка з боковими частинами – цей варіант підійде дівчатам з округлим обличчям, оскільки візуально вона робить обличчя довшим. Зазвичай більш короткі частини залишаються на боках, а зверху волосся залишається довгим.
 • Стрижка “лісова красуня” – вона полягає в тому, щоб залишити довгі пасма волосся, а в верхніх частинах створити об’ємну текстуру. Ця стрижка створює ефект легкості та природності.
 • Стрижка з косами – це стильний варіант, який підходить для романтичних образів. Коси виглядають чудово з довгим волоссям і додають йому додатковий об’єм.
 • Стрижка з легкими об’ємними локонами – така стрижка додає об’єму волоссю і дозволяє підкреслити його природну красу. Локони можна створити за допомогою фена або завивальних інструментів.

 1. Стрижка лесенка. Це одна з найбільш популярних стрижок для довгого волосся, яка полягає в тому, щоб зробити різну довжину волосся на різних рівнях, щоб вони виглядали більш об’ємними і текстурними.
 2. Стрижка з обрамленням обличчя. Це стрижка, яка найкраще підходить для тих, у кого є вузьке обличчя, оскільки вона додає об’єм і ширину. Зазвичай це стрижка з бічними частинами, які рамкують обличчя.
 3. Стрижка каре. Це класичний варіант стрижки, який підходить для будь-якого типу волосся. Вона виглядає чудово на довгому прямому волоссі, але може бути застосована на будь-якій довжині волосся.
 4. Стрижка “боб”. Це стрижка, яка дозволяє вам зробити волосся коротшими на задній частині, а довшими спереду. Це додає об’єм і текстуру волоссю, а також зробить його більш рухливим.
 5. Стрижка з підвісом. Це стрижка, в якій волосся збирається на верхівці голови, що надає їй об’єму, а потім зменшується по мірі переходу до кінчиків волосся. Вона додає грайливості і рухливості волоссю.

Ці стрижки можуть бути адаптовані до вашого особистого стилю та типу обличчя. Рекомендується звернутися до свого перукаря для вибору стрижки, яка найкраще відповідає вашим потребам.

Чоловічі стрижки на довге волосся

Існує безліч варіантів чоловічих стрижок на довге волосся. Ось декілька ідей:

Стрижки на довге волосся - модні стрижки на довге волосся 2023 рік

 1. Стрижка “ман-бан”. Це стрижка, яка складається з довгого волосся зверху і короткого знизу. Вона додає об’єму і текстури волоссю, а також надає стильний і різноманітний вигляд.
 2. Стрижка з вигнутими кінчиками. Це стрижка, в якій кінчики волосся вигнуті назад. Це додає об’єму і рухливості волоссю, а також забезпечує стильний і елегантний вигляд.
 3. Стрижка з хвостом. Це стрижка, в якій волосся збирається в хвіст ззаду. Вона надає стильного і модного вигляду, а також дозволяє зробити різноманітні зачіски з хвостом.
 4. Стрижка з високим чубом. Це стрижка, в якій волосся на верхівці голови збирається в високий чуб. Вона додає об’єму і рухливості волоссю, а також надає модний і стильний вигляд.
 5. Стрижка з розділеним волоссям. Це стрижка, в якій волосся розділяється на дві частини. Вона додає стильного і різноманітного вигляду, а також дозволяє створювати різні зачіски з розділеним волоссям.

Ці стрижки можуть бути адаптовані до вашого особистого стилю та типу обличчя. Рекомендується звернутися до свого перукаря для вибору стрижки, яка найкраще відповідає вашим потребам.

 • Половина звисає назад: це варіант, в якому чоловік збирає половину волосся ззаду в грубий пучок, залишаючи передню частину вільною. Це додає об’єму і рухливості до волосся, а також надає більше структури обличчю.
 • Стрижка “ман-бан”: це стрижка, яка полягає в тому, щоб збирати волосся високо на голові в пучок, що виглядає як “хвіст”, а волосся збоку та спереду залишається довшим. Це стильний варіант для чоловіків з довгим волоссям.
 • Стрижка з бічним розігрішем: це варіант, в якому волосся з боків і ззаду коротке, а спереду залишається довше. Це додає об’єму до волосся і надає структури обличчю.
 • Стрижка з бородою: це варіант, в якому волосся збирається в пучок ззаду на голові, а борода залишається довшою, ніж волосся. Це стильний варіант для чоловіків, які хочуть показати свою чоловічість.
 • Стрижка з плетінням: це варіант, в якому волосся плететься в косички, що додає рухливості та об’єму волосся. Це може бути додатково прикрашено аксесуарами, щоб надати більш стильного вигляду.

 1. Стрижка з чубом. Це одна з найпопулярніших чоловічих стрижок для довгого волосся, яка полягає в тому, щоб залишити волосся довшим на верхівці голови, а коротшим з боків. Волосся на верхівці голови зазвичай стає чубом, що додає грайливості і стилю волоссю.
 2. Стрижка “хіпі”. Це стрижка, яка полягає в тому, щоб залишити волосся максимально довгим і нерівним. Ця стрижка додає стилю і індивідуальності волоссю.
 3. Стрижка з косою частиною. Це стрижка, яка полягає в тому, щоб зробити косу частину на верхівці голови і залишити волосся довшим з боків. Ця стрижка додає стилю і рухливості волоссю.
 4. Стрижка з хвостом. Це стрижка, в якій волосся збирається в хвіст на задній частині голови. Це додає стилю і рухливості волоссю, і дозволяє вам зберегти довжину волосся.
 5. Стрижка з косою чубчиком. Це стрижка, яка полягає в тому, щоб зробити чубчик на верхівці голови, який нахиляється в бік. Це додає грайливості і стилю волоссю.

 • Стрижка на середню довжину. Це стрижка, яка дозволяє зберегти волосся на довжині, але вирізняється тим, що додає текстуру і об’єм. Вона зазвичай виконується з використанням густого шару на верхній частині голови та більш коротких шарів на боках і задній частині.
 • Стрижка “ман-бан”. Це стрижка з довгими волоссями на верхній частині голови та короткими волоссями на боках та задній частині. Вона додає стильний і сучасний вигляд та є досить легкою в обслуговуванні.
 • Стрижка “вилягання”. Це стрижка, яка надає волоссю додаткового об’єму і текстури, дозволяючи волоссю “вилягати” на верхній частині голови. Вона зазвичай виконується з використанням довгих шарів і косичок, що додає рухливості волоссю.
 • Стрижка з пониженням. Це стрижка, в якій волосся збирається на верхівці голови і зменшується по мірі переходу до кінчиків волосся. Вона додає грайливості і рухливості волоссю, а також забезпечує зручність і легкість в обслуговуванні.
 • Стрижка “шатен”. Це стрижка, яка включає довгі волосся на верхній частині голови та короткі волосся на боках і задній частині. Вона додає об’єму та текстури волоссю, а також може бути досить легкою в обслуговуванні.

Відео – Стрижки на довге волосся