Різне

Український захисник може перейти до АПЛ

Поки обидва українські гранді «Динамо» і «Шахтар» намагаються знайти посилення на позицію центрального захисника, один із найперспективніших гравців цього ампула може опинитися в Англії. Йдеться про гравця молодіжної збірної Максима Таловерова.

Зазначимо, що вже сьогодні кожна букмекерська контора розпочала прийом ставок на перші матчі нового сезону Англійської Прем’єр-Ліги.

Український захисник може перейти до АПЛ

«Вест Хем» серйозно стежить за Таловеровим

За інформацією Sport.ua, англійський клуб “Вест Хем” виявляє інтерес до 23-річного українського захисника Максима Таловерова зі “Славії”. Скаути лондонської команди відвідували всі матчі молодіжної збірної України U-21 на Євро-2023, а головною метою їхнього спостереження був саме Таловерів.

“Вест Хем” дуже уважно стежить за чеським ринком, адже вже має двох чеських гравців у своєму складі – Томаша Соучека та Володимира Цоуфала, обидва зі “Славії”. Ця команда має гарні стосунки з чеським клубом, що може полегшити можливий трансфер Таловерова.

Головному тренеру “Вест Хема” Девіду Мойєсу подобається стиль гри Таловерова, його силова боротьба, атлетизм та фізичні дані. Український захисник розглядається як один із кандидатів для посилення позиції центрального захисника “молотобійців”.

Договір українського гравця належить “Славії”, проте в останній рік він їздить орендою.

Таловеров відмінно підходить для АПЛ

Максим Таловерів точно не еталон «сучасного» захисника, який розпочинатиме атаку та диригуватиме діями партнерів. Він фокусується на інших аспектах оборонної гри. У футболі сучасних трендів від захисників потрібно більш активне включення в побудову атаки, особливо в командах, які активно використовують зворотний пресинг або засновані на володінні м’ячем.

Таловеров, можливо, більше відповідає стилю “британської школи” захисників, де ставка робиться на фізичні якості та здатність забирати м’яч у суперників. Однак важливо відзначити, що це не означає, що він не може грати творчіше або активно залучатися до будівництва атак. Від рольових гравців може залежати їхня тактика та розташування на полі в різних командах.

Таловеров демонструє гарну ігрову інтелігенцію та вміння приймати правильні рішення під тиском суперників. Його гра в півзахисті в Австрії свідчить про його універсальність та здатність адаптуватися до різних ролей на полі.

Він може бути цінним активом для команди, яка шукає стійкого та надійного захисника, здатного виконувати інші функції на полі, а також робити мінімум помилок під час оборони. Зацікавленість “Вест Хема” у Таловері свідчить про те, що його гра привертає увагу клубів із топ-ліг, і він може отримати шанс розвиватися на вищому рівні в майбутньому.

Максим має досвід гри у півзахисті

Протягом половини свого ігрового часу (225 хвилин) у складі ЛАСК Таловерів виступав на позиції опорника. На рідну позицію повернувся ближче до кінця сезону.

Цей крок тренерського штабу повністю обґрунтований, враховуючи його показники – він є другим номінальним центрбеком ліги за кількістю передач у середньому за матч (з точністю 89%).

Тут знову повертаємось до попередньої історії – ці передачі зазвичай не здаються гострими, проте вони дуже надійні. При цьому переведення в опорну зону також допомогло розвинути й інші якості. Зокрема, Максим чудово читає гру та сканує простір. Це допомагає йому не тільки вміло розпоряджатися м’ячем, а й грати на випередження, здійснюючи успішні перехоплення.