Різне

Важливість вивчення іноземних мов у сучасному світі: переваги й можливості

Ви досі вважаєте, що зубріння граматики й нових слів — це даремна трата часу, а іноземна мова вам ніде не знадобиться? Приготуйтеся змінити свою думку раз і назавжди! Зараз ви дізнаєтеся, чого можна досягти, знаючи англійську, французьку, польську чи будь-яку іншу іноземну мову. Ділимось історіями випускників Optima Academy.

Англійська для кар’єри

Андрій, одинадцятикласник: «Я мрію працювати у сфері ІТ, з математикою та інформатикою проблем не маю, а от іноземну мову треба було підтягнути. Звісно, обрав англійську. Подобається, що заняття проходять онлайн, викладач — носій мови. Поки займаюся лише місяць, але навіть вчителька в моїй школі помітила прогрес. Мої знання іноземної мови вже допомогли мені зрозуміти багато фахових термінів і понять у сфері програмування. Тепер я можу читати статті, документацію й розуміти їх без перекладачів. Вважаю, що знання іноземної мови підвищить мою конкурентоздатність на ринку праці. І не лише на вітчизняному…».

Французька для здійснення мрій

Єва, дев’ятикласниця: «Я завжди захоплювалася вивченням іноземних мов, знаю англійську, трохи говорю іспанською. Зараз моя мета — французька. Вивчення виявилося цікавим і захопливим, на заняттях ми не лише розглядаємо правила, але й говоримо про культуру та традиції Франції. Вже зараз я почуваю себе впевненіше в спілкуванні іноземною мовою, більше розумію. Цього року я навіть брала участь у шкільному проєкті для українських школярів і посіла призове місце у своїй віковій категорії. Для переможців передбачено двотижневий відпочинок у таборі на півдні Франції. Я неймовірно щаслива, можу сказати, що вивчення іноземної мови здійснило одну з найбільших моїх мрій!».

Польська для подальшої освіти

Микола, першокурсник: «Ще кілька років тому я вирішив, що вчитимусь у Ягеллонському університеті в Кракові. Єдина перепона на шляху до цієї мрії — іноземна мова, тому до вивчення я ставився досить серйозно. Базовий рівень вдалось опанувати за 4 місяці. Далі трохи практики — й польська для мене більше не проблема. До речі, на нашому курсі особлива увага приділялася вивченню тем, актуальних для абітурієнтів, що значно допомогло мені при вступі. Я впевнений, що знання іноземної мови стануть моєю перевагою в подальшому навчанні!».

Цікаво, важливо й актуально

Вивчення іноземних мов має вирішальне значення через наступні причини:

  1. Навчання й стажування. Кращі освітні установи пропонують студентам можливість навчатися за кордоном за умови вивчення мови країни, де проводиться навчання.
  2. Розширення кар’єрних можливостей. Більшість міжнародних компаній вимагають від своїх працівників знання однієї або навіть кількох іноземних мов.
  3. Культурний світогляд. Вивчення іноземних мов дозволяє краще зрозуміти й пізнати культуру інших народів. Ви зможете читати класичну літературу в оригіналі, дивитися фільми й серіали без перекладу, слухати музику тощо.
  4. Саморозвиток. Вивчення нового вдосконалює пам’ять, концентрацію, творче мислення й аналітичні здібності.
  5. Туризм. Вміння вільно спілкуватися дозволить комфортніше подорожувати.

Не зволікайте й розпочинайте вивчення іноземних мов уже сьогодні, щоб відкрити безліч унікальних можливостей та розширити свої горизонти!