Різне

Волосся – Як користуватися сироваткою для волосся?

Через кучерявість ви не можете доглядати за волоссям? Ви, мабуть, чули, як усі марять про дивовижні переваги сироватки для волосся проти завивання, чи не так? Ви думаєте, чи варто вам провести цей новий експеримент на своєму волоссі та придбати сироватку для волосся.

Ця думка спочатку може здатися страшною. Тож дозвольте нам розібрати для вас наукові технічні нюанси та пояснити, чи справді це варте галасу.



Що каже експерт


«Сироватки для волосся допомагають відновити втрачені ліпіди, тим самим запобігаючи пошкодженню кутикул. 


Важливо, щоб ви рівномірно нанесли сироватку на волосся, особливо на частини, де це найбільше потрібно. 


Якщо ваше волосся піддається хімічній обробці, вибирайте сироватку з протеїнами».

Що таке сироватка для волосся і як вона допомагає?

Волосся - Як користуватися сироваткою для волосся?

Як і сироватки для шкіри, сироватки для волосся містять активні інгредієнти, які глибше проникають у волосся. Вони використовуються для контролю кучерявості, укладання зачісок і захисту волосся від агресорів зовнішнього середовища. Тоді як олії живлять шкіру голови, сироватки діють на поверхневому рівні. Ви можете розглядати їх як швидкі рішення або навіть заміну вашим кондиціонерам.

Наш головний дерматолог доктор Харіш Кутам каже: «Сироватки для волосся допомагають відновити втрачені ліпіди, тим самим запобігаючи пошкодженню кутикул. Важливо, щоб ви рівномірно нанесли сироватку на волосся, особливо на частини, де це найбільше потрібно. Якщо ваше волосся піддається хімічній обробці, вибирайте сироватку з протеїнами».

Переваги сироватки для волосся

  • Розгладжує волосся
  • Додає волоссю блиск
  • Контролює завивання
  • Розплутує волосся
  • Відновлює пошкодження волосся
  • Захищає волосся від забруднення навколишнього середовища
  • Зберігає локони та прямість волосся

Як використовувати сироватку для волосся?

Коли застосовувати:

Однією з головних переваг сироватки є захист від забруднень. Сироватку слід наносити на свіже, вимите і вологе волосся. Таким чином він додає шар захисту вашому волоссю.

Як застосовувати:

Почніть з кінчиків волосся і рухайтеся до середньої частини волосся. Не наносьте сироватку на шкіру голови, оскільки вона може зробити ваше волосся жирним і жирним. Насправді ми рекомендуємо вам повністю забути про коріння, щоб уникнути накопичення продукту. Пам’ятайте, що вашим кінчикам найбільше потрібен блиск, тож нанесіть його!



Професійна порада:


Сироватки трохи густіші за консистенцією. 


Тому замість того, щоб брати її в долоні і швидко розтирати по волоссю, дайте сироватці потримати в долонях 5-6 секунд. 


Це допомагає сироватці розріджуватися, пом’якшуватися та гладко ковзати по всьому волоссю.

Скільки ви повинні використовувати:

Не зловживайте сироватками. Вам знадобиться лише кількість сироватки розміром з горошину, якщо у вас тонке або жирне волосся, і трохи більше, якщо ваше волосся густіше та сухіше.

Руйнівник міфів:

Тонке волосся не потребує сироватки, тому що вона змушує волосся падати.

Правда:

Користуватися сироваткою для волосся може кожен. Якщо у вас тонке або жирне волосся, дотримуйтеся більш легкої формули. Якщо у вас сухе волосся, виберіть густу та ультразволожуючу формулу.


Як підібрати правильну сироватку для вашого типу волосся?

Волосся - Як користуватися сироваткою для волосся?

Сироватки для волосся — це в основному продукти на силіконовій основі, які покривають ваше волосся, розгладжують кучеряве волосся та розв’язування. Виберіть один залежно від типу волосся та проблем:

1. Сухе та кучеряве волосся

Шукайте сироватки з такими інгредієнтами, як рожеве дерево, кастор і марула. Всі вони забезпечують інтенсивне зволоження вашого волосся.

2. Посічені кінці

Ваше волосся схильне до ламкості. Шукайте такі інгредієнти, як кератин ( білок волосся ) у вашій сироватці.

3. Пошкоджене волосся через спеку та забруднення

Вибирайте олії лаванди та жожоба, які доглядають за вашим волоссям, розплутують його та надзвичайно легкі.

4. Сухе волосся

Для вашого типу волосся є сироватки на основі крему, які можна наносити і залишати на ніч.

5. Густе волосся

Сироватки, наповнені аргановою олією та морроновою олією, повинні стати вашим вибором, якщо у вас дуже густе волосся.

5. Кучеряве волосся

Цей тип волосся трохи складніше доглядати. Шукайте такі інгредієнти, як жожоба, олія солодкого мигдалю, аргана та марула у ваших сироватках. Вони додають додаткового зволоження.

6. Фарбоване та хімічно оброблене волосся

Шукайте сироватки з такими комбінаціями, як кокосова олія та екстракти зеленого чаю.

Чи потрібна сироватка для волосся?

Сироватка для волосся стала невід’ємною частиною наших процедур догляду за волоссям з усіх причин. Шампуні, хоч і достатньо очищають, можуть оголити кутикули волосся. Кондиціонер не запечатує вашу кутикулу, тому шар сироватки є обов’язковим.

Якщо ви не можете обійтися без термічної укладки волосся, сироватки повинні бути частиною догляду за волоссям. Вони додають шар захисту вашому волоссю та запобігають пошкодженню від тепла.

Чи можна використовувати сироватку для волосся щодня?

Фахівці з догляду за волоссям не рекомендують сироватки для щоденного використання. Обмежте використання сироваток особливими днями та днями миття голови. Але якщо у вас дуже неслухняне та кучеряве волосся, ви також можете щодня використовувати сироватку на масляній основі.

Що ви робите, якщо наносите забагато сироватки на волосся?

Якщо ви нанесли занадто багато сироватки для волосся, це може спричинити жирність. Якщо вам потрібно вирішити цю проблему, стане в нагоді сухий шампунь. Що ще можна зробити? Використовуйте щітку або гребінець із широкими зубцями, щоб рівномірно розподілити засіб.

Яка різниця між олією для волосся та сироваткою для волосся?

Незважаючи на те, що олія для волосся та сироватка мають однакову текстуру, їхні функції різні. Олія для волосся проникає глибше, проходячи кутикулу і досягаючи кортексу пасом волосся. Окрім живлення волосся, олія для волосся відновлює пошкоджене волосся, спричинене термічною укладкою та фарбуванням. Сироватка для волосся додає блиску та зменшує завивання зовнішнього шару волосся.

Чи має сироватка для волосся побічні ефекти?

Сироватки для волосся розроблені для стрижня волосся, а не для коренів. Майте на увазі, що хімічні речовини в сироватках можуть завдати шкоди вашому волоссю, якщо використовувати їх протягом тривалого часу. Вони можуть спричинити ламкість і випадання волосся. Деякі сироватки для волосся можуть сушити волосся. Щоб уникнути побічних ефектів сироватки для волосся, мінімізуйте частоту нанесення.

Що можна використовувати замість сироватки для волосся?

Ви можете замінити сироватку для волосся домашньою сироваткою своїми руками. Додайте 4 столові ложки олії авокадо, 2 столові ложки олії жожоба, 2 столові ложки мигдальної олії, 2 столові ложки арганової олії та 2 столові ложки олії виноградних кісточок. Ця суміш натуральних олій — найкращий вибір для блискучого та пружного волосся. Однак це не дасть відчуття легкості силіконових масел.


Висновок

Ми сподіваємося, що ця публікація допомогла вам отримати максимальну користь від сироваток для волосся. Виберіть сироватку для волосся, яка підходить до вашого типу волосся, і ви готові насолоджуватися блискучим волоссям. Наносьте його лише на стрижні волосся та припиніть використання, якщо певна сироватка викликає висипання на шкірі голови або надмірне випадання волосся.