Різне

Волосся – Як захистити волосся вночі?

Хто не хоче щодня хизуватися м’яким, гладким і красивим волоссям? Але ваші хороші дні волосся можуть бути випадковими, якщо ви не дбаєте про своє волосся вночі. Здивовано?

Правильний нічний режим догляду за волоссям не тільки сприяє здоровому росту волосся, але й захищає його від будь-яких пошкоджень під час сну.

Прокрутіть униз, щоб дізнатися про деякі з найкращих порад щодо нічного догляду за волоссям.

Ваше волосся псується вночі?

Волосся - Як захистити волосся вночі?

Ваше волосся вночі піддається фізичному пошкодженню, особливо якщо у вас довге волосся або волосся, схильне до сплутування. Крім того, якщо ви ділитесь у ліжку, існує ймовірність, що хтось може випадково вирвати чи порвати кілька пасом волосся, або ви самі можете несвідомо сплутати волосся.

Деякі з найпоширеніших проблем з волоссям, спричинених нездатністю ефективно захистити волосся під час сну:

  • Ламкість волосся
  • Посічені кінці
  • Вирвав волосся
  • Ламке волосся
  • Сухе, кучеряве волосся
  • Волосся складки

Способи захисту волосся вночі

Подібно до того, як вашому тілу потрібен відпочинок, щоб відновитися вранці, ваше волосся також потребує догляду, щоб мати ранковий вигляд здоровим. Пам’ятайте, що ваше волосся має дихати, тому не закручуйте його під час сну. Нижче наведено кілька кроків, які слід включити до свого нічного догляду за волоссям.

1. Зволожуйте

Ваше волосся має бути зволоженим. Зволоження допомагає утримувати вологу в пасмах волосся. Ви можете нанести незмивний кондиціонер, сироватку або нічну маску для волосся, а вранці змити її теплою водою.

Зволоження волосся перед сном може запобігти ламкості, зменшити сухість і полегшити укладку вранці.

2. Уникайте сну з мокрим волоссям

Якщо ви віддаєте перевагу мити голову вночі, важливо добре висушити її, перш ніж лягти на подушку. Не лягайте спати з мокрим волоссям, оскільки мокре волосся більш вразливе до пошкоджень.

Обов’язково обережно висушіть волосся рушником. Ви також можете час від часу використовувати фен, за умови, що спочатку ви нанесете термозахисний засіб на волосся.

3. Розплутайте пасма перед сном

 Якщо ви лягаєте спати, не розплутуючи пасма, настав час переосмислити це. Все, що потрібно, це кілька хвилин розчісування, щоб природні олії шкіри голови досягли пасом і кінчиків волосся. Рекомендується використовувати гребінець із широкими зубцями, щоб уникнути таких проблем, як випадання та ламкість волосся. Не забувайте бути обережними під час чищення.

4. Застосуйте процедуру на ніч

Найкращий час для обробки шкіри голови і волосся масками або сироватками – перед сном. Нанесіть живильну сироватку на шкіру голови на ніч, щоб стимулювати волосяні фолікули та посилити ріст волосся. Ви також можете використовувати маску для волосся, залишити її на ніч, щоб відновити та зволожити волосся. Ви можете робити це двічі на місяць, залежно від типу волосся.

5. Нанесіть олію

Обробка волосся олією перед сном – це надійний спосіб оживити ваше волосся, приборкати завивку та усунути пошкодження. Олії для волосся багаті поживними інгредієнтами, такими як вітамін Е та незамінні жирні кислоти, які можуть допомогти утримати вологу у вашому волоссі протягом ночі.

Перед сном рівномірно нанесіть обрану олію на все волосся та масажними рухами втирайте її в шкіру голови.

6. Використовуйте шовкову наволочку

Подумайте про те, щоб придбати шовкову наволочку, щоб захистити своє волосся від пошкоджень, спричинених перевертанням уві сні. Завдяки своїй гладкій поверхні шовк запобігає завиванню волосся, водночас зберігаючи вологість. Ви також прокидаєтеся з волоссям, яке менше плутається.

7. Помасажуйте шкіру голови

Масаж шкіри голови має дивовижні переваги. Це збільшує приплив крові до волосяних фолікулів, дозволяючи їм поглинати більше поживних речовин, таким чином стимулюючи їх ріст. На думку експертів, стандартизований масаж шкіри голови може навіть допомогти в лікуванні витончення волосся.

Для досягнення найкращих результатів краще помасажувати волосся теплою олією перед сном. Ви можете робити це один або два рази на тиждень.

8. Уникайте тугих зачісок або взагалі не зав’язуйте волосся

На ніч волосся краще залишати розпущеним. Якщо ви використовуєте нічний засіб для волосся, спочатку розчешіть його гребінцем із широкими зубцями та зав’яжіть у вільну косу. Пам’ятайте, що не можна використовувати металеві або гумові гумки для волосся. Замість цього виберіть м’які шовкові гумки для волосся або пов’язку. Уникайте занадто туго зав’язувати волосся, оскільки це призведе до ламкості та пошкодження волосся.

9. Використовуйте сухий шампунь

Ваше волосся найбільш вразливе, коли мокре. Надмірне миття голови може позбавити ваше волосся природних жирів, таким чином, зробивши його сухим і ламким. Використовуйте сухий шампунь і нанесіть його на коріння на ніч, щоб очистити та захистити волосся. Шампунь вбере природні олії або піт, які виробляє ваша шкіра голови під час сну.

10. Використовуйте шапку для сну

Носіння шовкової шапочки може захистити ваше волосся протягом ночі, запобігти сплутуванню волосся та зменшити тертя між пасмами волосся та наволочкою.

Як зав’язати волосся на ніч, щоб волосся не випадало?

Вибір зав’язування волосся під час сну різний для кожної людини та залежить від типу вашого волосся. У той час як люди з коротким волоссям можуть вибрати спати з розпущеним волоссям, ті з довгим волоссям можуть віддати перевагу зав’язування волосся, щоб запобігти його ламкості.

Ось кілька способів зав’язати волосся, щоб уникнути пошкодження:

  • Розпущена коса: якщо у вас довге волосся, розпущена коса ідеально закріпить усе ваше волосся на місці. Крім того, це не спричинить непотрібного тиску на вашу лінію волосся.
  • Французька коса: ця зачіска ідеально підходить для того, щоб натиснути на голову та уникнути ламкості.
  • Розпущений пучок: зав’язування високого, але розпущеного пучка не пошкодить коріння волосся.
  • Обгортання волосся: якщо у вас сильно випадає волосся, заберіть волосся в пучок і одягніть шовкову пов’язку.

Наслідки відсутності захисту волосся вночі

Як і ваша шкіра, ваше волосся повинно витримувати пошкодження, спричинені забрудненням і шкідливими ультрафіолетовими променями. Якщо ви втрачаєте належний догляд і живлення свого волосся вночі, ви, швидше за все, прокинетеся з сухим і тьмяним волоссям. Це також може негативно вплинути на шкіру голови та призвести до втрати волосся.

Висновок

Ігнорування здоров’я вашого волосся може призвести до ламкості та інших пошкоджень. Хоча у вас, можливо, вже є нічний догляд за шкірою, установіть режим волосся на ніч, щоб ви прокинулися з більш м’яким і слухняним волоссям. За допомогою добре складеного плану догляду за волоссям і вживаючи кількох додаткових заходів щовечора ви можете переконатися, що ваше волосся захищено, тож воно залишатиметься довгим, здоровим і без завитків.