Різне

Як FireMenu підвищить ефективність ресторану

Конкуренція серед закладів громадського харчування завжди висока, тому їм доводиться серйозно працювати над оптимізацією процесів. Щоб вести успішну діяльність та збільшити прибуток, потрібно автоматизувати бізнес. В Україні така можливість доступна й для власника невеликого кафе або маленької кав’ярні.

Програмне забезпечення FireMenu універсальне, легко підбирається та налаштовується під потреби конкретного бізнесу. Це повноцінна інтелектуальна платформа, створена для тих, хто бажає досягти успіху й розвиватися у ресторанній діяльності. Її використання дає безліч переваг – це, зокрема, контроль складських запасів, роботи персоналу та всіх інших процесів.

Дієве рішення для ресторанів і кафе

Відстежувати все, що відбувається в компанії, та залишатися в курсі подій нелегко. Онлайн POS FireMenu допоможе керувати робочими ресурсами, замовленнями й іншими діями без зайвих витрат часу. Програма показує усю інформацію про стан складу, наявність чи відсутність на ньому конкретних продуктів, дає знати, що саме потрібно замовити. Це дозволить раціоналізувати витрати і вчасно поповнювати запаси.

Простий фінансовий моніторинг – це ще одна можливість, яку отримує користувач платформи. Система допоможе відстежувати витрати й доходи, бачити загальний стан, щоб розуміти, наскільки перспективною є подальша діяльність і приймати правильні рішення. Аналіз, планування, звітність також стають більш простими й зручними. Крім того, у керівника залишається більше часу для пошуку стратегій подальшого розвитку.

Контроль персоналу без зайвих проблем

Знати, як працюють робітники закладу громадського харчування, важливо, адже від якості обслуговування залежить бажання відвідувача прийти до ресторану або кав’ярні ще раз. QR-код меню і POS-система включені до базового варіанту, тому не обов’язково витрачати багато грошей, щоб випробувати систему в дії та оцінити її переваги. FireMenu дає багато можливостей для зручної роботи:

  • контроль бронювання столиків;
  • відстеження замовлення від його прийому до надання клієнту готової страви;
  • отримання докладної інформації про персонал, зокрема, графіки робочих змін кожного;
  • дані по завантаженості кожного працівника і його продуктивності.

ПОС система покращує дисципліну, адже коли робітник знає про постійний контроль його ефективності, він має стимул більш сумлінно виконувати роботу та якісно обслуговувати відвідувачів. FireMenu можна вибрати для будь-якого закладу, від невеликої кав’ярні до мережі ресторанів.