Різне

Як проводиться Нуру масаж

Інтимний масаж – це унікальне злиття корисного з приємним. Об’єднуючи в собі східні таїнства оздоровлення тіла, він здатний поєднати в собі безліч приємних особливостей, здатних подарувати гармонію тіла і душі.

NURU масаж – ключ до задоволення

Еротичний масаж має багатовікову історію, але завжди ставлення до нього було особливим, що стосуються ідеальних стосунків чоловіка і жінки. Навіть багато років тому він був невід’ємною частиною сексуального спілкування партнерів, засобом зближення і отримання взаємної задоволення.

Техніка східного масажу різноманітна і унікальна, тому любителі ароматичних масел – хтиві японці не втомлюються вигадувати все нові програми, в тому числі для шанувальників якісного еротичного масажу.

З величезного числа релакс-методик складно вибрати що-небудь особливе, адже кожна з них по-своєму унікальна, починаючи від екзотичних, закінчуючи спокійними і заспокійливими.

Воістину однією з найпопулярніших є технологія NURU. Її особливість в тому, що при виконанні цього виду масажу використовується спеціальний безбарвний гель, який не має запаху і смаку. Саме тому Нуру масаж ще називається мильним. У маслянистого гелю немає протипоказань до застосування, до того ж він підходить всім і кожному, бажаючому поринути в незабутні миті тактильних відчуттів.

Еротичний масаж у Львові https://massage-relax.com.ua/ NURU – це запорука здорового і сильного тіла. Він є втіленням таємних фантазій, здатний розбудити бадьорість тіла, очистити думки і просвітити розум.

Як проводиться Нуру масаж

У перекладі з японської мови слово «Нуру» означає «гладкий» і «слизький», а не дивлячись на те, що коріння сучасної японської технології знаходяться в стародавньому Тибеті, на сьогоднішній день затребуваність і популярність цього масажу зростає не тільки в Азії та Європі, але і в Україні. Спа-салони розширюють спектри своїх можливостей на користь надання даних послуг.

Техніка виконання Нуру масажу повністю відрізняється від традиційного еротичного масажу. Ви тільки уявіть в своїй уяві таку картину: симпатична струнка масажистка повільно і акуратно завдає прозорий гель Нуру на своє тіло, рівномірно розмазуючи його долонями і пальчиками. Після цього молода шкіра дівчини стає глянцевою, вологою і м’якою як шовк, завдяки чому відчуття в процесі виконання масажу будуть ще більш приємними.

До того ж, повна відсутність запаху гелю не відволікає увагу клієнта від порції яскравих відчуттів. Плавні ковзання оголеного тіла дівчини по тілу відвідувача здатні розпалити запал і розбурхати, подарувати непередавані відчуття і розкрити всі куточки свідомості. Потужна сексуальна енергетика масажистки, її професійний підхід здатні довести клієнта до вершини казкового задоволення.

Суть методики Нуру масажу

Головна мета Нуру масажу – це повне фізичне і моральне розслаблення.

Виконується він виключно із застосуванням спеціального гелю, в основі якого – морські водорості норі, натуральні компоненти: екстракт ромашки і алое вера, а також зволожувачі. Унікальна за своїм складом в’язка суспензія здатна посилити задоволення від релаксу і допомогти масажистці занурити вас в море пристрасті і блаженства.

Для того щоб організувати своєму коханому еротичний масаж вам необхідно заздалегідь передбачити усе: широку пелюшку або надувний матрац для двох і, звичайно ж, масло Нуру, без якого ваша ідея втратить будь-який сенс. Підберіть відповідне місце для проведення масажу, щоб в процесі вас ніхто не міг відвернути і потривожити.

Тривалість сеансу, як правило, від 60 хвилин. Цього часу цілком достатньо для того, щоб повністю зануритися в солодку пристрасть і сповна відчути неземне блаженство від дотику вологих тіл.

Як проводиться Нуру масаж

Отже, якщо ви вирішили вперше освоїти практику тайського масажу Нуру, дотримуйтесь рекомендацій і у вас неодмінно вийде доставити незабутні відчуття собі і свого партнера:

Перед початком сеансу зручно розташуйте матрац так, щоб він не ковзав по підлозі в процесі масажу.

Підкажіть чоловікові зняти з себе одяг і розташуватися на матраці зручніше, розслабивши руки, ноги, налаштувавши свої думки на хвилю релаксу і спокою.

Вам також необхідно оголитися, бажано при цьому підібрати довге волосся наверх, щоб не вимазати їх в’язким маслом.

Починайте плавно і ніжно по кілька крапель лити на тіло прозору рідину, розмазуючи її і рівномірно розподіляючи на всіх ділянках. Багато масла не знадобиться, достатньо зовсім трохи, щоб покрити тіло шовкової плівкою.

Суть і головна родзинка Нуру масажу в тому, що виконувати його потрібно всім тілом. Злегка приляжте на чоловіка і почніть ковзати по ньому. Не треба надто тиснути, досить легких, але відчутних дотиків і погладжувань. Використовуйте руки, груди, стегна, сідниці і спину. Пам’ятайте, кожен ваш рух розбурхує партнера і змушує тремтіти його нервові закінчення.

Кожен сантиметр чоловічого тіла буде охоплювати екстаз, при цьому не варто залишати без уваги жоден куточок.

На сеансі Нуру масажу в домашніх умовах або в спа-салоні клієнт отримує не лише задоволення від тактильних дотиків, а й від згасає енергетики пристрасті масажистки, від її настрою.

Рухи умілих рук чергуються з дотиками грудей і гарячих стегон.

У всіх еротичних традиціях Сходу в основі тайського масажу лежить практика обміну сексуальною енергією партнерів. Японські фахівці впевнені, що тільки завдяки тілесному контакту в ході виконання Нуру масажу можна пізнати цю методику в повній мірі і відчути всі самі незабутні сексуальні відчуття. Кульмінацією сеансу має стати повне розслаблення тіла і очищення розуму від метушливих звичайних думок.

Особливість NURU масажу

Унікальність даної процедури в тому, що при впливі на кожну зону тіла клієнта масажистка доставляє задоволення, не контактуючи, але передаючи йому неймовірний посил енергії сексу.

Завдяки отриманим давньосхідних знань японці обізнані, що неповторні вершини екстазу досяжні навіть без інтимної близькості. До тіла торкаються руками, змінюючи їх на приємні округлості грудей і стегон, зводячи з розуму чуттєвими дотиками.

Техніка еротичного Нуру масажу має на увазі під собою масаж чоловічого або жіночого тіла тілом партнера, при якому обидва партнери повинні бути повністю оголені. І це ще одна важлива особливість процедури. Ковзання рук і тіла з усіх затишних місцях приносить неймовірно приємні відчуття, знімаючи стрес і загальну напругу. Відмітна риса методики – гра контрастів, коли прохолодний гель стикається з розпаленою шкірою, а ніжні ковзання наближають і віддаляють бажаний момент екстазу.

Еротичний масаж Нуру допоможе вам перетворити ваші сексуальні миті з партнером в справжнє задоволення. Після дивного сеансу думки будуть очищені, ви відразу ж відчуєте прилив нових фізичних і духовних сил. Неймовірно ніжний тайський масаж подарує вам яскраві емоції, відкриє нові грані насолоди і внесе нотку повноцінного релаксу в низку сірих буднів.

  • Як проводиться Нуру масаж

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts