Різне

Як видалити свій акаунт у Фейсбуці?

Коли соціальні мережі починають вбивати велику частину вашого часу, ви плануєте створювати нову сторінку чи просто набридло вести свій акаунт, а залишати його не хочеться, тоді слід видалитись із Фейсбуку. При цьому дуже багато людей плутають деактивацію сторінки із її видаленням, а це не одне і те ж. Деактивація лише приховує ваші дані з видимості інших учасників мережі на певний час, поки ви не захочете відновити свій акаунт. Для того аби повністю видалити власний акаунт чи бізнес-сторінку, слід трохи похитрувати, адже Фейсбук не просто найпопулярніша мережа, але й найскладніша.

Деактивація акаунта

Якщо ви просто вирішили на деякий час відмовитись від соціальних мереж чи плануєте відправитись кудись, де не зможете вести сторінку і не хочете залишати її просто так, тоді для вас найкращим варіантом буде просто деактивувати її. Щоб це зробити слід просто пройти кілька не складних кроків.

Для початку увійдіть у свій акаунт через сайт або мобільний додаток (це не має жодного значення). Перейдіть у налаштування. Якщо ви користуєтесь Android або iOS додатком, то натисніть «Налаштування облікового запису» – «Загальні» – «Управління акаунтом» – «Деактивувати». Якщо робите це через сайт, то обирайте «Управління акаунтом» – «Деактивувати акаунт». Далі очікуйте на пароль підтвердження, який потрібно буде ввести, слідуючи зрозумілим підказкам і все. Сторінка деактивована.

Як видалити акаунт в Фейсбуці назавжди?

Як видалити свій акаунт у Фейсбуці?Для того аби повністю видалити усі свої дані із соціальної мережі знадобиться кілька днів пілся запиту на це видалення. Ця процедура є незворотною і за цей час, поки вона триває, ви ще можете скасувати свій запит на видалення. Зверніть увагу, що повне видалення даних займає приблизно три місяці, тому перш ніж це робити, краще прочитати невеличкі вказівки, які можуть вам знадобитись.

Перше – ви можете зберегти копію своїх даних у форматі ZIP, який дозволяє показати все, що необхідно, враховуючи фото, відео та записи. Для того аби його зберегти увійдіть в загальні налаштування – натисніть «Завантажити копію вашої інформації на Facebook» – «Почати створення архіву». Після того у вас спитає пароль і ви розпочнете завантаження архіву.

Наступний крок – перевірте до яких сайтів та додатків підключено ваш профіль на Фейсбуці. Якщо коли ви часто користувались ним, щоб швидко зайти на будь-які сайти, то тепер доведеться від цього відмовитись. Це важливо, бо сайти та додатки також можуть використовувати вашу особисту інформацію, разом із списком друзів, вашими інтересами і так далі. Адже цей алгоритм дозволяє різним ресурсам максимально персоналізувати для вас рекламу, підлаштовуючи її під ваші потреби. Для того аби побачити ці додатки та сайти, зайдіть в налаштування – додатки – тут список усіх підключених сайтів.

Мінус у тому, що вам потрібно зайти на ці сайти та додатки і пере налаштувати там авторизацію, перенісши її на іншу сторінку чи пошту. Це слід зробити до видалення акаунту.

Історія в Фейсбук

Слід почистити історію свого профілю, хоча вона повинна видалятись разом із акантом. Але краще зробити це самостійно до видалення. Заходьте у «Журнал дій» (під стрілочкою поряд з вашим ім’ям) і самостійно забираєте усі відмітки, що ви ставили (лайки, репости, коменти). Це займає багато часу, особливо, якщо ви були активним користувачем, проте, якщо ви справді хочете назовсім зникнути із мережі, то мусите витратити цей час.

Саме видалення

Знайти сторінку самостійно все ще не так просто, тому ми залишаємо вам посилання тут. Обираєте пункти про видалення, шукаєте на пошті лист із підтвердженням. Приблизно через місяць акаунт буде видалено. Проте, як ми уже писали, мережа ще певний час дбайливо зберігатиме усю інформацію.

Щоб видалити бізнес-сторінку слід зайти в налаштування, обрати пункт «Загальні» – «Видалити сторінку» і все. Проте перед цим теж рекомендуємо самостійно очистити сторінку, якщо вона вам більше ніколи не знадобиться.

  • Як видалити свій акаунт у Фейсбуці?

    Завдяки співпраці з різноплановими компаніями, маю досвід написання статей на різноманітну тематику. Хобі — кухня та все, що пов’язано з домашніми солодощами. Все це дозволяє мені створювати якісний контент для читачів блогу.

    View all posts