Різне

Який умивальник купити?

Як облаштувати маленьку ванну кімнату в багатоквартирному будинку, щоб вона була зручною і функціональною одночасно, а також естетичною і модною? Цим питанням задаються всі, хто стикається з облаштування маленької ванної кімнати.

Отже, давайте з’ясуємо, який купити умивальник для вашої ванної кімнати.

Який умивальник купити?

З чого складається типовий умивальник?

Найважливішим елементом ванної кімнати є умивальник. Він виконує роль резервуара, в якому може накопичуватися вода, а його форма захищає від розбризкування рідини. Другий важливий елемент — поверхня для зберігання. Це частина раковини, яка вже знаходиться на зовнішній стороні чаші і служить, як випливає з назви, для розміщення предметів, необхідних у ванній кімнаті, таких як зубна паста, мило або косметика.

Деякі умивальники також оснащені переливом. Він підключається до зливу раковини трохи нижче заглушки, яка блокує злив. Роль переливу полягає у відведенні зайвої води з раковини, щоб запобігти її переповненню. Однак багато хто відмовляється від переливу через неможливість очищення його елементів, а значить і скупчення бруду всередині. Кожен умивальник, навпаки, повинен бути обладнаний сифоном, що відводить воду в каналізацію. Залежно від конструкції, сифон може бути захований всередині тумби під умивальник або в тумбі та напівтумбі, або, завдяки використанню спеціальної конструкції, може бути захований в стіні.

Який умивальник купити?

Типи умильників

Поділ умивальників слід починати з обговорення способу їх складання. Ви можете знайти мийки в магазинах з таким кріпленням:

  • Стіна.

Вони кріпляться безпосередньо до стіни. Сифон найчастіше маскується під тумбу, що стоїть на землі, або напівтумбу, прикріплену до стіни. Також можна відмовитися від п’єдесталу та просто встановити декоративний сифон.

  • Стільниця.

У цьому випадку на вибір пропонується два типи раковин. Перша ставиться на прилавок. Нижче його рівня знаходиться тільки сифон. Другий тип поміщається на отвір, вирізаний у верхній частині. Умивальник частково розташовується над стільницею, а частково нижче її рівня.

  • Під прилавком.

Як випливає з назви, вони кріпляться до нижньої сторони стільниці, нижче її рівня. Таке рішення стилістично цікаво, але займає місце під стільницею, яку, вибравши інший тип мийки, можна використовувати для інших цілей.

  • Напівстільниці.

Вони частиною вбудовані в стільницю, частиною виступають за її площу. При використанні такого рішення необхідно враховувати, що у вас не буде занадто багато місця для шаф і відсіків для зберігання. Такий умивальник вимагає порівняно вузької стільниці. Він ідеально підходить для довгих і вузьких ванних кімнат.

  • Втоплений.

Умивальники цього типу найчастіше розташовуються нижче рівня стільниці. Виступаюча над стільницею частина має трохи ширші краї, які впираються в стільницю.

  • Шафка.

Інакше називається меблі. Вони знаходяться під шафою і одночасно виконують несучу функцію.