Цікаво

Короткий путівник по Чадар Треку: що робить його таким особливим?

 • Домашня сторінка
 • Світ пригод
 • Короткий путівник по Чадар Треку: що робить його таким особливим?

< h2 class="blog__item__title">Короткий путівник по Чадар Треку: що робить його таким особливим?

 • Про нас
 • Останні публікації

Tushar

За освітою я інженер, але за бажанням блогер. Оскільки я дуже цікавлюся портретною зйомкою та фотографією природи, я ніколи не забуваю брати з собою свою цифрову дзеркальну фотокамеру, коли вирушаю на прогулянку чи святкую особливу подію з дорогими людьми. У вільний час я люблю читати та писати блоги або займатися своєю дитиною.

Останні публікації Тушар (переглянути все)

 • Короткий путівник по Чадар Треку: що робить його таким особливим? – 29 червня 2018 р.
 • Tarsar Marsar Trek In Kashmir – The Paradise on Earth – 25 травня 2018 р.
 • Ось чому «Країна високих перевалів», Ладакх Пропонує найкращі враження від трекінгу: Сток Кангрі, долина Маркха – 16 травня 2018 р.

 Поділитися

Досвід, як ніколи раніше 

Похід Чадар є обов’язковим для всіх тих людей, які живуть у містах і шукають можливість на короткий час звільнитися від напруженого життя . Виконавши його, людина усвідомить величезну красу первозданної природи і чому її потрібно охороняти. Похід Чадар – це зовсім інший похід, оскільки він передбачає прогулянку по замерзлій річці Занскар на висоті 13 000 футів протягом днів при мінусовій температурі близько -25 градусів за Цельсієм. Досвід походу по блакитному льоду. стежка між спокійними коричневими горами разом із холодним вітерцем — це досвід сам по собі. Цей похід віднесено до походу найвищого рівня складності, оскільки він потребує значного навантаження. Також потрібно мати належне керівництвоперед початком цього походу. Маршрут цього походу становить приблизно 105 км і в середньому трекінг пройде відстань 15-17 км на день.

Взимку цей маршрут через замерзле озеро Чадар є єдиним маршрутом, який з’єднує долину Занскар і Ладакх.

Особливі пригоди: ОСНОВНІ СЕЛА НА МАРШРУТІ
Села, що падають на стежці походу Чадар – Нерак і Лінгшед. Трекінгувальники зустрінуть ці два села в різні дні під час походу.

НЕРАКЦе одне з двох сіл, де туристи будуть зупинятися. Краєвиди заходу сонця з цієї точки варті того, щоб спостерігати. Мандрівникам обов'язково варто натиснути кілька фотографій з цього місця. Туристи досягнуть цього села після того, як побачать захоплюючий замерзлий водоспад і величезну печеру Тібб. Це село є основним базовим табором походу Чадар. Щоб дістатися до села Нерак, туристи піднімуться крутою гірською стежкою. У цьому селі є такі об’єкти, як базова амбулаторія та сонячна електростанція. У цьому селі також є школа-інтернат, де учні навчаються до початкової ланки. Всі основні товари першої необхідності, включаючи пайок, купуються на цілий рік і привозяться в це село з невеликого поселення Вонла, яке розташоване на великій відстані і розташоване через перевал Зінг Ла. Тільки трек Чадар з'єднує село Нерак із зовнішнім світом. У цьому селі проживає близько 30 сімей.

ЛІНГШЕДТреккери прибудуть до села Лінгшед. Туристи, які прибувають до Лінгшеда, будуть раді дізнатися, що це село відоме як одне з найстаріших сіл Ладакха. Це село наповнене великою кількістю краси природи. Тут також розташований монастир Лінгшед, який є одним із найстаріших монастирів Ладакха. Цей монастир є відомим туристичним об’єктом. До цього часу мандрівники відвідали такі популярні туристичні місця, як Г’ялпо та Дібьокма. Gyalpo – чарівний кемпінг, розташований на лузі річки Занскар. У цьому регіоні мандрівники відкриють для себе величні вершини та великі природні скелі, які природним чином створені в абстрактних формах. Дібьокма — ще одна зупинка під час походу Чадар. З цієї точки мандрівники можуть насолодитися захоплюючим видом на Гімалаї, це також відоме як найспокійніша точка походу.

Мрійливий Чадар Трек: насолоджуйтесь кемпінгом під зоряним небом 

Захоплюючий похід по крижаній річці ЧадарЗахоплюючий похід по замерзлій річці Чадар


Вночі мандрівники також отримають можливість побачити яскраве небо, всипане зірками. Похід Чадар відомий своїми суворими умовами для кемпінгу та коливаннями температури. Буде кілька випадків, коли трекінгам потрібно буде маневрувати через складний рельєф походу та підніматися на холодні валуни льоду та каміння.
< /p>

chadar

Широкий замерзла морська блакитна крижана стежка, утворена річкою Занскар взимку між масивними, спокійними, золотисто-коричневими горами, є основним фактором, який робить Чадар Трек особливим.

Поради від рятувальників: дотримуйтеся запобіжних заходів Ступаючи по замерзлій річці 

 • Рекомендується поділитися його чи її розклад, щоб піти на Chadar Trek принаймні з одним другом або членом родини. Це гарантує, що він або вона матиме когось для допомоги в разі надзвичайної ситуації.
 • Рекомендується мати при собі теплий одяг, оскільки висока ймовірність зниження температури дуже низько.
 • Мандрівникам рекомендується брати з собою достатню кількість їстівної їжі та води, оскільки під час походу може виникнути нестача їжі та води.
 • Не забувайте мати при собі аптечку та ліки, оскільки мандрівників чекає робота, яка вимагатиме великого навантаження, і часто вони отримають невеликі синці та порізи під час походу.
 • Потрібно переконатися, що стежка під час походу залишається чистою, і не можна забруднювати стежку чи скидати щось під час походу . Мандрівникам також рекомендують не використовувати шампуні та мило на жодному з водоспадів.
 • Слід поважати всі релігійні конфесії та спокій усіх святинь, які потрапляють на шляху.
 • Не слід нехтувати чи нехтувати будь-якими інструкціями та порадами, наданими в посібнику.< /li>
 • Завжди пропускайте будь-який прийом їжі під час походу, оскільки напружена місцевість походу Чадар вимагатиме від трекінгу великої кількості енергії.

Найкращим часом для походу в Чадар Трек вважається зимовий сезон між січнем і лютим. У цей час річка Занскар вважається безпечною і придатною для прогулянок.

< span class="mr_social_sharing"> Поділитися Теги: Chadar ChadarTrek Ladakh lehladakh Trekking trekking in ladakh

Про автора

client-photo-1 Тушар Я інженер за освітою, але блогер за бажанням. Оскільки я дуже цікавлюся портретною зйомкою та фотографією природи, я ніколи не забуваю брати з собою свою цифрову дзеркальну фотокамеру, коли вирушаю на прогулянку чи святкую особливу подію з дорогими людьми. У вільний час я люблю читати та писати блоги або займатися своєю дитиною. Попередня публікаціяTravel Goal 2019: Deadly Виклики Chadar TrekНаступна публікаціяФотоблог: Chadar Trek (3328 м) — це зачаровує!

Коментарі

Залишити відповідь