Цікаво

Фотоблог: Chadar Trek (3328 м) – це захоплюючий подвиг!

  • Домашня сторінка
  • Світ пригод
  • Фотоблог: Chadar Trek (3328 м) — це зачаровує подвиг!

Фотоблог: Chadar Trek (3328 м) – це захоплюючий подвиг!

chadar-trek

  • Про
  • Останні публікації

vanika

Ваніка Сумблі закінчила Делійський університет за спеціальністю англійська література. Вона вважає, що подорожі – це справді найкращий спосіб пасивного дослідження себе. І писати про це — активне дослідження.

Останні публікації від vanika (переглянути всі)

  • Фотоблог: Chadar Trek (3328 м) – це захоплюючий подвиг! – 29 червня , 2018 р.
  • Поради рятувальників: планування походу до базового табору Евересту (EBC) – 27 червня 2018 р.
  • Багато пригод у прекрасному Бірові Платежі – 24 травня 2018 р.

Поділитися

Про похід по замерзлій річці Чадар написано багато. Щороку, у січні та лютому, завзяті мандрівники наважуються спробувати похід, тобто пройти через замерзлу річку Занскар, яка є єдиним шляхом для місцевих жителів, щоб дістатися до Леха. Однак найкраще це пояснюється в серії фотографій. Зрештою, фотографія варта тисячі слів.

Тож без зайвих слів, ось що такого особливого в Chadar Trek і чому він повинен бути у вашому списку бажань для подорожей 2019:

chadar Температура тут опускається приблизно до -30 градусів за Цельсієм, тому взимку найкраще йти по ній.

webp-net-compress-image-23Туристи починають це дослідження з Чіллінга і йдуть далі до Наерака (вони можуть повернутися з цієї точки), а потім до Лінгшеда. Уся льодова стежка має довжину приблизно 105 км, а трекінгери щодня проходять близько 15 км

webp-net-compress-image-22Розбудовується дорога між Занскаром і Лехом, яка полегшить місцевим жителям їздити на роботу. Однак це становить велику загрозу для дикої природи, включаючи снігових барсів у цьому районі.

chadar Заморожений Наерак падає.

chadarКоливання температури в долині утворюють і ламають лід у річці. Отже, трекінгові слід бути надзвичайно обережними на такій місцевості.

shutterstock_1113151_cf8ce Величезні коричневі гори, що окреслюють замерзлу річку, представляють чудове зображення.

chadar trekМісцеві жителі готують їжу тут у печерах, і її подають у печерах. Як мрійливо!

webp-net- compress-image-21Під час здійснення цього походу слід використовувати бездоганне трекінгове спорядження. Крижані покриви зменшуються в різний час доби.

shutterstock_7977997_tjn49Кемпінг – це справжнє задоволення від цього походу! Насолоджуйтеся неймовірними зоряними ночами. Споглядання зірок – це обов’язково те, що ви повинні виділити зі свого списку, коли будете тут.

Чого ви чекаєте?
Пакуйте валізи та вирушайте в дорогу для цієї країни мрій! Похід Чадар може здійснюватися досвідченими трекінгами кожного січня-лютого. Це ідеальний шлях для вашого списку цілей подорожі.

Поділитися Теги:Chadar ChadarTrek Ladakh lehladakh Trekking trekking in ladakh

Про автора

client-photo-1 vanika Vanika Sumbly закінчила Делійський університет за спеціальністю англійська література. Вона вважає, що подорожі – це справді найкращий спосіб пасивного дослідження себе. І писати про це — активне дослідження. Попередня публікаціяКороткий путівник по Чадар Треку : Що робить його таким особливим?Наступна публікаціяДосліджуйте маршрути Непалу: EBC і Аннапурна

Коментарі

Залишити відповідь