Цікаво

Відправляйтеся в Гімачал-Прадеш: мандрівка Беас Кунд, мандрівка озером Брігу, мандрівка перевалом Рупін тощо

 • Домашня сторінка
 • Світ пригод
 • Відправляйтеся в Хімачал-Прадеш: мандрівка Беас Кунд, мандрівка озером Брігу, мандрівка перевалом Рупін тощо

Вирушайте в Хімачал-Прадеш: мандрівка Беас Кунд, мандрівка озером Брігу, мандрівка Рупін Пасс тощо

хімачал-прадеш

 • Про
 • Останні публікації

Таня Рой

Таня Рой

Таня була дитиною-любителем пригод із дитинства, коли вона досліджувала найглибші таємниці морів Таміл Наду, Андаман і Гоа, а також набувала досвіду плавання та підводного плавання. Тепер вона називає себе гімалайською мандрівницею. Вона стверджує, що її перше кохання – це Гімалаї, все інше приходить потім. Індивідуальні подорожі дають їй кайф, як медитація, і вона любить жити на свіжому повітрі, де немає коробки. Кілька років після подорожі з рюкзаком вона вирішила, що її покликання – трекінг, і хоче побачити найвищі гори світу, але не підніматися на них на знак поваги. Усі базові табори в її списку. Вона дуже натхненна книгою «Дикий» і хоче колись подолати стежку Pacific Crest Trail самостійно. Вона любить писати про свій досвід подорожей і пов’язувати їх зі способом життя як особистості та вважає, що «життя — це або смілива пригода, або взагалі нічого». Таня Рой

Останні дописи від Тані Рой (переглянути всі)

 • Досліджуйте маршрути Непалу: EBC і Аннапурна– 4 липня 2018 р.
 • Ціль подорожі 2019: смертельні випробування Чадар Трек – 29 червня 2018 р.
 • Вирушайте до Хімачал-Прадеш: Beas Kund Trek, Bhrigu Lake Trek, Rupin Pass Trek та інше – 25 травня 2018

< span class="mr_social_sharing"> Поділитися

Хімачал-Прадеш є одним із найяскравіших штатів на півночі Індії з чудовими засніженими горами, красивими річковими потоками та містичними стародавніми храмами. Штат відображає ідеальне поєднання гімачальської та тибетської культури. Індуїстські храми, буддистські ступи та яскраві монастирі зберігають суть двох різних культур і традицій разом на одному мальовничому ландшафті, що додає багато чарівності красі Гімачал-Прадеш.

Його засніжені вершини, смарагдові околиці, Гімалаї, Дхауладхар і < strong>Пір Панджалхребти та мальовничі, але гладкі та нерівні стежки роблять Гімачал ідеальним місцем для скелелазіння, катання на лижах, парапланеризму, банджі-джампінгу та трекінгу. З вічнозеленою вишуканістю, сільськими хуторами, природною архітектурою мрії та доброзичливими місцевими жителями кожен крок у вражаючу долину відкриває перед вами інший світ. Вічна пишнота Маклеодгандж, Маналі, Касол, Лахаул іСпіті демонструє різноманітні кольори та багатство привабливих ландшафтів.

Трекінгова експедиція в Країні Богів …Let’s Go!

Перехід від метушливого та галасливого міського життя заради трекінгу, безсумнівно, є ідеальним способом відновити сили. На кожній гірській станції в Хімачал-Прадеш є кілька маршрутів, які приведуть вас у надзвичайно віддалені, спокійні та мальовничі райони. Немає значення, любитель ви чи затятий мандрівник, Хімачал, як відомо, відповідає смаку кожного.

Отож, ось список походів, які можуть здійснити ентузіасти пригод і любителі природи.

 • Перевал Індрагар Похід

Тривалість : 4 дні
Максимальна висота: 4342 м  
Дистанція трекінгу: 35 км
Рівень: від середнього до складного< span style="font-weight: 400;">
Найкращий час: з травня по вересень
Температура: день – 12°C – 18°C, ніч – (-6°C) до 4°C

indrahar-pass-trek-2

На висоті 4342 м перевал Індрагар відкриває захоплюючі та величні види на Dhauladharдіапазон. Похід починається з McLeodganjі йде до проходу Індрагар через густі ліси деодара, підвісні мости, снігові плями та бурхливі струмки. Маршрут приведе вас до деяких із найдивовижніших місць, які, безсумнівно, стануть неймовірним святом для ваших очей. Пройшовши складні та складні маршрути, ви проведете ніч під блискучим небом. І один із найпрекрасніших кемпінгів у цій трекінговій експедиції розташований біля печер Лахеш.

 • Beas Kund Trek

Тривалість< /span>: 3 дні
Максимальна висота: 3690 м
Дистанція трекінгу: 32 км< /span>
Рівень: Легко
Найкращий час: з травня по жовтень
Температура: День – 10°C – 16°C, ніч – (- 5 °C) до 6 °C

River BeasРічка Біс

Якщо ви шукаєте легкий похід, тоді вам слід здійснити похід Beas Kund. Щоб піднятися на вершину, у дорозі вам потрібно слідувати течією Річки Біс у протилежному напрямку. Протягом усього походу вас оточуватимуть пишні зелені дерева, альпійські луки та екзотична флора та фауна. Триденний похід починається з Дхунді, ідилічного місця для любителів фотографії. Далі маршрут приведе вас до позначки, звідки бере початок яскрава річка Беас і видно Хануман Тібба. Крім того, якщо ви хочете піднятися на Ладакхі або вершини Дружбитоді Беас Кунд – це те місце, де варто побувати.

 • Hampta Pass із Chandratal Trek

Тривалість: 5 днів
Максимальна висота: 4297 м
Дистанція трекінгу: 26 км
Рівень: легко модерувати
Найкращий час: середина червня до середини жовтня
Температура: день – 8°C – 12°C, ніч – (- 5 °C) до 4 °C

hampta_pass

Перевал Гампта, розташований на висоті 4297 м, відомий чудовими краєвидами Гімалайський хребет і хребет Пір-Панджал. Похід проходить до перевалу Хампта від Маналі через Джобра, Чіка і Балу Ка Гера, і закінчується в долиніЧандраіСпіті. Стежка, яка починається від густого лісу деодару та сосни, приведе вас до відкритої пишної зеленої долини та поступово до безплідної землі зі сніговими плямами. На шляху до вершини ви зустрінете прекрасні долини ЛахауліКуллу та блискуче озеро Чандратал. Найдивовижніша частина цього трекінгового підприємства полягає в тому, що він є ідеальним маршрутом як для початківців, так і для завзятих мандрівників.

 • Подорож на перевал Парваті

Тривалість: 10 днів
Максимальна висота над рівнем моря : 5319 м
Дистанція походу: 78 км
Рівень: від середнього до складного
Найкращий час : з червня по вересень
Температура: День – 6°C – 10°C, ніч – від 0 °C до 5 °C

Закріпити перевал Парваті

Один із найдовших і популярних походів у Хімачал-Прадеш, перевал Пін Парваті є обов’язковим для любителів пригод. Під час цієї подорожі ви побачите величне видовище долини Парваті, яка простягається між КуллуіСпіті. Тоді як у долині Пін зображена безплідна земля, долина Кулу складається з яскравої флори та смарагдового пейзажу. Крім того, ці два місця відрізняються один від одного з точки зору культури та традицій. Далі похід починається з ізольованого села Румсу та проходить через бурхливі річки, плескаті струмки та густий ліс до перевалу Пін Парваті та вражаючих монастирів.

 • Deo Tibba Trek

Тривалість: 13 днів
Максимальна висота над рівнем моря: 6000 м
Дистанція трекінгу : 48 км
Рівень: від середнього до складного
Найкращий час: з травня по червень, з вересня по жовтень
Температура< /span>: день – 12°C – 20°C, ніч – (- 2°C) до 6 °C

deo tibba

Похід Део Тібба надає захоплюючу та захоплюючу можливість для любителів пригод. Для цієї трекінгової експедиції потрібендосвідіпомірна фізична підготовка. Подорож починається і закінчується у високогірному гімалайському курортному містечку Маналі. Ви будете йти через пасовища, льодовики, ліси та важкі підйоми та спуски.

Від висячих льодовиків до квітучих лугів під час походу ви можете побачити місця, від яких ледохає спина. Єдине, що заряджає вас енергією і супроводжує вас у цій подорожі, – це види на високі гори, вкриті шарами снігу. Крім того, похід дає можливість любителям пригод побачити красу Дхарамшали і Маклеодгандж.

 • Похід озером Карері

Тривалість: 4 дні
Максимальна висота над рівнем моря: 3099 м  
Дистанція трекінгу: 29 км< span style="font-weight: 400;">
Рівень: Легко модерувати
Найкращий час: з травня по червень, з вересня по жовтень
Температура: День – 10°C – 16°C, ніч – (- 5°C) до 8°C

Похід до озера Карері

Невелике чарівне льодовикове озеро Карері розташоване на висоті 3099 м над рівнем моря. Місце підкуповує туристів своєю незвичайною красою, спокійним оточенням і освіжаючим повітрям. Ставок оточений оксамитовими луками та високими деревами. Трекінгова експедиція починається з Маклеодгандж і дає вам можливість дослідити тибетську культуру та спосіб життя.

КемпінгЛіотіце чудовий досвід. Траса від Ліоті до привабливого ставка відкриває прекрасні краєвиди природи, які є задоволенням для вашої камери. Досягнувши знаменитого індуїстського храму богині Гуни, ви також можете оглянути духовні пам’ятки цього місця.

 • Похід на перевал Бхабха

Тривалість< /span>: 7 днів
Максимальна висота над рівнем моря: 4000 м
Дистанція походу: 50-60 км
Рівень: від середнього до складного
Найкращий час: з червня по вересень
Температура: день – 14°C – 20°C, ніч – (- 2°C) до 10°C

Похід на перевал Бхабха починається від тихої гірської станції Шимла та перенесе вас у захоплюючу подорож до прекрасного КафнуСело, подолавши 206 км. На шляху до Кафну ви зустрінете вражаючі вершини Гімалаїв. Також насолодою для почуттів стане прогулянка густим березово-сосновим лісом. Далі стежка буде складною з вузькими та різкими підйомами після перетину річки на третій день вашої затії. Крім того, прогулянка по засніженій морені та крижаних ділянках неодмінно перевірить ваші трекінгові навички.

Поїздка від Кази доОзеро Чандратал проведе вас через вражаючі монастирі та чудове місце під назвою Кунзум Ла. Крім того, чарівний Чандратал, популярний своєю місячноподібною формою, пропонує одне із захоплюючих видовищ для неозброєного ока.

 • Похід на перевал Рупін

Тривалість: 8 днів< span style="font-weight: 400;">
Максимальна висота: 4648 м
Дистанція трекінгу: 52 км
Рівень: від середнього до складного
Найкращий час: з травня по червень, з вересня по жовтень
Температура: день і #8211; 13°C – 18°C, ніч – 0°C до 7°C

rupin-pass

Розташований на великій висоті 4648 м, Rupin Pass пропонує абсолютне піднесення та насолоду для мандрівників. Мальовничий шлях починається з Уттаракханд і закінчується в мальовничій країні Хімачал-Прадеш. Стежка пролягає через сільські села, дивовижні річки, підвісні мости, густі ліси, пишні зелені пасовища, а також бурхливі струмки та водоспади.
Похід починається зі стежки через зелені ландшафти Дхаула. А згодом він переміщується до замерзлого ландшафту в оточенні засніжених гір. Примітно, що 80 відсотків трекінгової експедиції буде здійснено в Гімачал-Прадеш.

 • Kheerganga Trek

< span style="font-weight: 400;">Тривалість: 2 дні
Максимальна висота: 3500 м
Дистанція походу: 12 км
Рівень: легко
< span style="font-weight: 400;">Найкращий час: з жовтня по червень
Температура: день – 14°C – 20°C, ніч – від 2°C до 10°C

trek-in- kasol kheerganga

Кірганга, обитель бога Шиви та його сина Картікеї, чудово розташована на висоті 3500 мвід рівня моря. Вважається, що близько тисячі років тому Господь Шива медитував на пагорбі Сільван у долині Парваті. Засніжені вершини, пишні зелені околиці, бурхлива річка Парваті та екзотична флора та фауна, безперечно, є довгоочікуваною насолодою для душ мандрівників.

 • Похід на озеро Брігу

Тривалість< /span>: 4 дні
Максимальна висота: 4267 м
Відстань для походу: 29 км
Рівень: легко модерувати< br /> Найкращий час: середина травня до жовтня
Температура: День – 20°C – 25°C, ніч – 5°C до 7°C

Озеро Брігу

Якщо ви хочете побалувати свої очі вражаючими краєвидами, тоді вам просто потрібно сказати «так» походу на озеро Брігу. Лугова стежка приведе вас до дивовижного озера, звідки можна побачити красиві гори та чисте небо; додаючи додаткового шарму приголомшливому місцю. Подорож дає вам можливість познайомитися з місцевими жителями та дослідити спосіб життя та культуру Гімачалі. Не тільки це, освіжаюче повітря та пахощі густих лісів і яблуневих садів оживлять ваші почуття. Далі маршрут починається зсела Гулабаі приведе вас до чарівного озера через зелені пасовища та дивовижні струмки, а також чудові види на долину Кулу.

 • Подорож озером Прашар

Тривалість: 2 дні
Максимальна висота: 2730 м
Дистанція походу: 12 км
Рівень: легко
Найкращий час: з грудня по лютий
Температура: день – 8°C – 12°C, ніч – Від 2°C до 6°C

Подорож озером Прашар Зимовий сніг

Мандрівка озером Прашар є обов’язковою для тих, хто хоче здійснити пригодницьку експедицію взимку. Приголомшливе озеро оточене луками разом із храмом у стилі пагоди, що має три поверхи. Побудований у 13 столітті королем Бансеном, старий храм присвячений мудрець Прашар.

Місцеві жителі вважають, що озеро відкрили Пандави. Стежка проведе вас через круті хребти, грубі схили, яскраві річечки та ліси ялин та кедрових дерев, вкриті снігом. Пригода починається з прекрасного села Джвалапур і приведе вас до озера Прашар, де ви отримаєте можливість насолодитися нічним багаттям на засніженій землі під блискучим небом.

Тож готуйтеся до абсолютно нових вражень, покинувши повсякденне міське життя цими чудовими мандрівками Хімачал-Прадеш.

Поділитися Теги: beas kund bhabha pass bhrigu deo tibba hampta pass Himachal Pradesh kareri kheerganga pin parvati prashar rupin pass trekking in himachal pradesh Trekking in India

Про автора

client-photo-1Таня Рой Таня була дитиною-любителем пригод із дитинства, коли вона досліджувала найглибші таємниці морів Таміл Наду, Андаман і Гоа, а також мала досвід плавання та підводного плавання. Тепер вона називає себе гімалайською мандрівницею. Вона стверджує, що її перше кохання – це Гімалаї, все інше приходить потім. Індивідуальні подорожі дають їй кайф, як медитація, і вона любить жити на свіжому повітрі, де немає коробки. Кілька років після подорожі з рюкзаком вона вирішила, що її покликання – трекінг, і хоче побачити найвищі гори світу, але не підніматися на них на знак поваги. Усі базові табори в її списку. Її дуже надихнула книга "Wild" і хоче колись подолати Pacific Crest Trail самостійно. Вона любить писати про свій досвід подорожей і пов’язувати їх зі способом життя як особистості та вважає, що «Життя — це або смілива пригода, або взагалі нічого». Попередній дописБагато пригод у прекрасному Bir BillingНаступна публікаціяТарсар Марсар Трек у Кашмірі – рай на землі

Коментарі

Залишити відповідь