Цікаво

Збережіть дати для цих великих гімалайських походів: перевал Рупін, Гоеча-Ла тощо

 • Домашня сторінка
 • Світ пригод
 • Збережіть дати для цих чудових гімалайських походів: Rupin Pass, Goecha La тощо
 • < /ul>

  Збережіть дати цих чудових гімалайських походів: перевал Рупін, Гоеча-Ла тощо

  • Про нас
  • Останні публікації

  Мінакші

  Я щаслива людина, яка любить читати, писати та подорожувати. Садівництво та смачна їжа – це інші речі, які мене захоплюють. Мій життєвий девіз простий: «Люби те, що робиш, і роби те, що любиш».

  Останні дописи від Мінакші (переглянути всі)

  • Касол – це місце для походів вашої мрії, ось чому – червень 23, 2018
  • 5 важливих речей, які зроблять вашу поїздку на велосипеді в Ладакх незабутньою – 18 червня 2018
  • Збережіть дати для цих Великі гімалайські походи: перевал Рупін, Гоча-Ла тощо – 11 червня 2018 р.

  Поділитися

  Відомі мальовничими ландшафтами, засніженою місцевістю, пишними зеленими пасовищами, густими лісами, басейнами льодовиків, приголомшливими річками та струмками, хтось влучно сказав, що Гімалаї – це двері в рай. Чудові Гімалаї є домом для кількох індійських богів, таких великих річок, як Ганг і Сутледж, а також одних із найвищих гірських вершин світу, як-от Канченджанга та < сильний>Mt. Евереста. Завдяки великій висоті над рівнем моря та великою кількістю екзотичної флори та фауни Гімалаї пропонують одні з найкращих варіантів для походів любителям пригод.

  Відчуйте гордість
  Гімалаї не лише дарують спокій вашій душі, але й допоможе вам навчитися виправляти себе, коли ви впали та зазнали невдачі. Похід у Гімалаї, звичайно, непросте завдання, але підкорення викликів, пов’язаних із могутніми засніженими горами, розвине почуття гордості, якого ви ніколи не мали раніше.

  Просторі луки та екзотична флора і фауна Гімалаїв Просторі луки та екзотична флора і фауна Гімалаїв

  Варіанти походу в Індійських Гімалаях
  Гімалаї пропонують низку трекінгових експедицій у Гімалаях. Деякі з цих трекінгових маршрутів ідеально підходять для початківців і любителів гострих відчуттів, а інші призначені лише для професіоналів пригод. Маршрут пролягає сніговими плямами, слизькими та нерівними схилами, зеленими луками та безплідними місцевостями, які будуть випробувати вас протягом усієї експедиції.

  штати Північної Індії, такі як Хімачал-Прадеш, Уттаракханд і Джамму & Кашміроточений Гімалаями і відомий своєю незайманою природною красою. Трекінг у цих штатах сам по собі надає унікальний досвід. Походи якГоеча Ла та Бара Бхангал обов’язково повинні спробувати ті, хто віддає перевагу помірній складності. Походи Сток Кангрі та Базовий табір Евересту не для кожного, як це потрібно попередній досвід і відмінна фізична підготовка. Такі походи, як Долина квітівіХаркіДун, для тих, чиї очі шукають неперевершену красу природи.

  Отже, якщо ви готові до абсолютно захоплюючої подорожі, яка відкриє перед вами двері в абсолютно новий світ у Гімалаях, читайте далі:

  Roopkund Trek

  Гора Трішул і Нанда Деві з Джунаргаллі, РупкундMt. Трішул і Нанда Деві з Джунаргаллі, Рупкунд

  Тривалість: 7 днів< span style="font-weight: 400;">
  Максимальна висота над рівнем моря: 5029 м
  Дистанція походу: 53 км< span style="font-weight: 400;">
  Оцінка: від середнього до складного

  Розташоване в «Землі Бога», Уттаракханд, Рупкунд — це льодовикове озеро, розташоване на висоті 5029 м. Оточений білосніжною величчю гори Трішул, маршрут Рупкунд популярний завдяки своєму «Озеру скелетів», яке складається з приблизно 500 скелетів. Базовим табором походу є Катгодам, красиве місто в районі Найнітал.

  Траса пролягає через мальовничі місцевості, соковиті зелені луки, густі ліси та гірську річку. У середовищі багатьох руйнівників міфів для мандрівника було б справді хвилюючим розгадати нерозказані історії, що стоять за його духовним значенням. Крім того, сліпучі види на льодовики, кришталево чисті озера, зелені луки та густі дубові ліси роблять похід Roopkund обов’язковим для кожного шукача пригод і любителя природи.

  Rupin Пройти Трек

  Вид на перевал Рупін у напрямку Долина СанглаВид на перевал Рупін у напрямку долини Сангла

  Тривалість: 8 днів < /span>
  Максимальна висота: 4648,2 м
  Дистанція трекінгу< /span>: 52 км
  Ступінь: від середнього до складного

  Розташований на висоті 4648,2 м, перевал Рупін є одним із найбажаніших маршрутів для тих, хто шукає інтенсивних пригод і гострих відчуттів. Похід починається з мальовничої землі Уттаракханд і входить у гірську місцевість Гімачал-Прадеш. Базовим табором походу є Дхаула, невелике селище в Уттаркаші, а кінцевою точкою походу є Сангла, місто, розташоване в долині Баспа.

  Маршрут пролягає через пишні зелені пасовища, сільські хутори, захоплюючі підвісні мости, густі ліси, приголомшливі річки, струмки та водоспади. Досвід кемпінгу в лісі на березі річки, під блискучим небом і гірськими околицями є одночасно захоплюючим і захоплюючим. Найдивовижніша річ у поході полягає в тому, що турист повинен йти річкою Рупін у протилежному напрямку, щоб досягти вершини.

  Goecha La Trek

  goecha
  Тривалість: 12 днів
  Максимальна висота: 4876 м
  Дистанція походу: 90 км
  Рівень< span style="font-weight: 400;">: від середнього до складного

  Розташований у Гімалайському хребті на північному сході Індії, Гоеча Ла — це високий гірський перевал, розташований у прекрасному штаті Сіккім. Цей перевал дуже популярний серед мандрівників, оскільки звідси; можна спостерігати приголомшливу красу третьої за висотою гори світу під назвою гора Канченджанга. Похід до Goecha La — це як прогулянка в країні чудес Аліси. Маршрут дає вам можливість досліджувати приголомшливі ступи, монастирі, храми та заповідники дикої природи. Тут розташовані пишні зелені пасовища, яскрава фауна, рідкісні види дикої природи, альпійські луки та льодовики.

  Похід, який починається від Юксома, проходить через Дзонгрі, Пхеданг, Тхансінг і закінчується в Гоечала. Похід у Тансінг і Ламуні стане одним із найбільш незабутніх подій у вашому житті.

  Похід на пік Пангарчулла

  < img src="/wp-content/uploads/2024/01/e2bd2935dda30d904e5dc134841657a8.jpg" class="alignnone size-full wp-image-2940" width="1010" height="480" alt="pangarchulla-trek_1439558556"/>Тривалість: 6 днів
  Максимальна висота над рівнем моря: 4593 м
  Дистанція походу : 34 км
  Ступінь: легко модерувати

  Розташований на висоті 4593 м в Уттаракханді, похід на пік Пангарчулла  приведе вас до наймальовничіших маршрутів і околиць. Під час трекінгу ви зустрінете зелені луки, густий ліс, величні краєвиди пливучих хмар, чудові вершини та рідкісні пам’ятки флори та фауни. Експедиція починається з мальовничої гірської станції Аулі, яка популярна серед мандрівників своїми гірськолижними схилами. Аулі є базовим табором походу, звідки відкривається чудовий вид на могутню Нанда Деві.

  Досягнувши вершини пагорба Куарі, ви зможете побачити чудові краєвиди засніжених гір і спостерігати красу безтурботного ландшафту, відомого як «Буг'ялс», який охоплює приголомшливі ліси, зелені луки та злиття кількох річок.

  Hampta Pass Trek

  hampta passТривалість: 5 днів
  Максимальна висота над рівнем моря: 4297 м
  Дистанція трекінгу: 26 км
  Оцінка: легко помірний

  Перевал Хампта, розташований у Маналі в штаті Хімачал-Прадеш, відомий чудовими видами на хребти Пір-Панджал і долини Кулу та Лахаул. Постійно змінювані пейзажі захоплюють мандрівника своєю красою з вишуканим видом прихованих перлин у долині, включаючи гірських козлів, льодовики та альпійські ліси. Звичайно, чудові краєвиди засніжених гір роблять цей п’ятиденний похід справді захоплюючим.

  Під час походу до вершини траса пропонує різні відтінки природи, від зелених пасовищ до вражаючих краєвидів на гори Індрасан і Део-Тібба. З вершини вершини відкриваються чудові краєвиди іншого світу, оповитого чистою красою природи. Панорамні краєвиди долини та прохолодний вітерець – це дві речі, які не залишать вас стороною в цій подорожі.

  Закріпіть перевал Парваті

  Закріпити перевал Парваті Тривалість: 10 днів
  Максимальна висота: 5318 м
  Дистанція походу: 78 км
  Ступінь: Складно

  Похід на перевал Пін-Парваті, який з’єднує долину Парваті в Куллу та долину Піні в Спіті, відкриває контрастні види на засніжені гори та зелені пасовища. Під час цієї подорожі мандрівник був би вражений, побачивши зелений і трав’яний ландшафт долини Парваті з одного боку та безплідні землі долини Пін з іншого.

  Цей 10-денний похід вважається найбільш пригодницьким і складним походом у Маналі. Він залишається недоторканим великою кількістю мандрівників. Подорож починається з базового табору в селі Румсу і йде вздовж річки Парваті до долини Пін Парваті. Ця експедиція завершується, коли ви повертаєтесь до Маналі через Лосар, Кунзум Ла та перевал Ротанг.

  Озеро Брігу

  Озеро БрігуТривалість: 4 дні
  Максимальна висота: 4235 м< span style="font-weight: 400;">
  Відстань для походу: 28 км
  Ступінь: легко модерувати

  Розташоване в Хімачал-Прадеш, Брігу є приголомшливим кришталево чистим озером, утвореним у результаті танення льодовиків. Похід починається з невеликого села Коланг, звідки відкривається приголомшливий вид на альпійські гори та зелені долини. Чудові пам'ятки Гулаба, Рола-Холі і Панду-Ропа змушують повірити, що мрії дитинства збуваються.

  Маршрут від Гулаби до Рола-Холі приведе вас до яблуневих і горіхових садів, крижаних басейнів, снігових полів і льодовикових річок. Ви також отримаєте можливість зануритися в джерело гарячої води Vashisth.

  Беас Кунд

  beas-kund- and-bhrigu-lake-trek
  Тривалість: 3 дні
  Максимальна висота: 3800 м
  Відстань для трекінгу: 32 км
  Оцінка: легко модерувати

  Похід Beas Kund вважається одним із найкращих походів у Маналі. Цей похід можуть здійснити як початківці, так і затяті мандрівники. Мальовничі западини Бакартхач і Дунді надзвичайно чудові. Крім того, вид на річку Беас, яка живиться льодовиками, просто захоплює дух. Подорож починається з вражаючої долини Соланг і проходить через приголомшливі водоспади, зелені луки, бурхливі струмки та вражаючі засніжені гори.

  Досягнувши Дхунді з Соланга, мандрівники опиняться оточені густим лісом деодару та дубів. Немає нічого кращого, ніж провести ніч у кемпінгу та перетнути кілька підвісних мостів, щоб дістатися до Бакартаху, звідки мандрівник може насолодитися 360-градусним видом на Великі Гімалаї. Крім того, під час походу ви зможете побачити чудові краєвиди Део Тібба, Хануман Тібба та Шітідхар.

  ТРЕКІНГОВЕ СРЕДСТВО

   < li>Трекінгове взуття/додаткова пара вовняних шкарпеток/дощовик/рукавички/теплий одяг
  • Засіб від комарів/трекінгова палиця/набір екстреної допомоги
  • Світлодіодний ліхтарик/налобний ліхтар із додатковими батарейками
  • Сонцезахисний лосьйон/сонцезахисні окуляри/бальзам для губ
  • Пляшки з водою/енергетичні напої та батончики

  ПОРАДИ ДО ПОХІДІВ

  < ul>

 • Не засмічуйте красиве місце та поважайте природу
 • Завжди звертайте увагу на поради інструктора
 • Уникайте вживання алкоголю та інших одурманюючих речовин під час походу
 • Цінуйте культуру та традиції місцевих жителів, зустрічайте їх з усмішкою
 • Ніколи не йдіть короткими шляхами та уникайте пізньої вечірньої подорожі
 • Візьміть камеру та зробіть якомога більше фотографій
 • Просто встановіть власний темп і не намагайтеся конкурувати з колеги-трекери

 

 Поділитися

Про автора

client-photo-1 Мінакші Я щаслива людина, яка любить читати, писати та подорожувати. Садівництво та смачна їжа – це інші речі, які мене захоплюють. Мій життєвий девіз простий: «Люби те, що робиш, і роби те, що любиш». Попередня публікаціяТарсар Марсар Трек у Кашмірі -Рай на земліНаступна публікація5 головних речей, які зроблять вашу велосипедну подорож у Ладакх незабутньою

Коментарі

Залишити відповідь