Різне

«Інформаційні технології» — провайдер на часіОстанні кілька років ми звикли до того, що значна частина нашого життя відбувається онлайн. Дистанційно працюють і навчаються десятки тисяч киян і, напевно, стільки ж телефонують родичам через різні мобільні застосунки. Зрозуміло, що за таких обставин не обійтися без швидкого і надійного інтернету. Одним із найкращих інтернет-провайдерів Києва є компанія «Інформаційні технології» з підключенням до 1 Гбіт/с, пакетними опціями для зменшення витрат та високим рейтингом задоволеності клієнтів. Ознайомитись більш детально з послугами провайдера можна за посиланням https://www.it-tv.org/ua/, а ми продовжуємо наш невеликий огляд.

«Інформаційні технології» — провайдер на часі

Чому тисячі киян вибирають саме «Інформаційні технології»?

Компанія була заснована у 1991 році. Вже понад 30 років вона займається розробкою програм розвитку телекомунікаційних мереж та іншою інноваційною діяльністю у своїй сфері. Крім цього, провайдер славиться безпрецедентною для цього ринку клієнтоорієнтованістю. Оператори техпідтримки працюють у режимі 24/7, а двічі на місяць за потреби можна навіть зустрітися з керівництвом компанії. В «Інформаційних технологіях» добре розуміють, що головна цінність — це люди, тому будують із клієнтами дружні стосунки.

Наведемо лише кілька привілеїв, які мають абоненти провайдера:

  • Безлімітний тариф, що задовольнить найвибагливіших користувачів. Незалежно від того, проводите ви вебінари, завантажуєте фільми в якості 4К або працюєте з хмарними сховищами, трафіка вистачить на все!
  • Висока швидкість передачі даних та широкий вибір послуг у п’яти районах столиці — Дарницькому, Дніпровському, Деснянському, Голосіївському та Печерському. Оптоволоконна мережа «Інформаційних технологій» є однією з найкращих у країні та пропонує неймовірну швидкість завантаження до 1 Гбіт/с. Ознайомтесь детальніше з умовами і перевагами послуги «Реальний Гіг» тут: https://www.it-tv.org/ua/gigabitnyiy-internet.
  • Не лише мешканці багатоповерхівок можуть скористатися послугами провайдера. Клієнти, які проживають у приватному секторі, також отримують усі переваги високошвидкісного інтернету. Потрібно лише подати заявку — і працівники компанії оперативно проведуть кабель до вашої оселі!

Долучайтеся до спільноти задоволених людей, які ніколи не мають проблем з інтернетом! Ознайомтеся з послугами компанії «Інформаційні технології» на її сайті або зателефонуйте консультантам для уточнення інформації — і вже скоро зможете насолоджуватись супершвидким якісним зв’язком!