Різне

Дитячий світ настільних ігор

Кожен з батьків прагне дати своїй дитині все найкраще та якісне, намагається розвивати необхідні навички та звички комунікації. В ігровій, невимушеній атмосфері це відбувається результативніше для чада. Настільні ігри з улюбленими персонажами чи казковими історіями допомагають ефективне пізнавати світ із самого раннього віку. Матусі та татусі можуть регулювати складність таких спільних розваг, брати активну участь у навчанні дитини.

Дитячий світ настільних ігор

У чому актуальність проблематики

Зростання та розвиток сучасних дітей тісно пов’язані з електронними гаджетами. Внаслідок цього виникає занепокоєння багатьох батьків нервозністю та гіперреактивністю малюків. Допитливість дитини – це секретна зброя батьків у відволіканні від комп’ютерних девайсів. Обернути це на користь чада можна за допомогою їх прилучення до розважального навчання у вигляді настільних ігор. Багатий асортимент тематичних «настолок» (фентезі, пригоди, історія, географія тощо) не залишить байдужим нікого, кожен може вибрати для себе розвагу до свого смаку та з азартом!

З якого віку слід починати

Знайомство дітлахів з настільними іграми можливе у будь-якому віці. Вже з 2 років батьки можуть показувати дитині барвисті та пізнавальні предмети з набору. На початку ігрові розваги проводяться тільки під чітким наглядом дорослих, а потім, ставши самостійним малюк вже здатний брати участь у грі особисто. У процесі знайомства діти освоюють та розвивають такі навички дорослішання особистості, як: уява, дрібна моторика, фантазія, логічне мислення.

Чому навчають ігри

Відомо, що для дитини інформація легше засвоюється в ігровій формі. «Настілки» – це цікавий та прогресивний дидактичний матеріал, який сприяє навчанню. До набору входять:

  • палітри кольорів, цифри, літери;
  • картки для вивчення математичних здібностей;
  • геометричні фігури;
  • слова для вивчення іноземних мов;
  • завдання для тренінгу кмітливості, швидкості мислення та прийняття правильних рішень.

У ході безлічі пізнавальних ігор відбувається ознайомлення з цікавими фактами з основних навчальних предметів.

Дитячий світ настільних ігор

Як все відбувається

Процес гри може відрізнятися залежно від обраної тематики, складності встановлених правил та кількості гравців. У комплекті є всі необхідні атрибути для початку дії:

  • поле для гри;
  • фішки для набору окулярів;
  • додаткові аксесуари.

Автори настільних ігор досконало проробляють кожен набір, щоб створити цікаву та невимушену атмосферу живого, а не віртуального спілкування.

Джерело: сайт Rozum.com.ua