Різне

Електричні каміни: як обрати та зробити справжньою родзинкою інтер’єру?

Чи не для кожної людини саме вогнище символізує життя та тепло. Для того аби досягти такого домашнього затишку, можна встановити вдома камін. Проте далеко не кожен має змогу та місце, щоб збудувати справжній камін на дрова у своєму будинку, і тим паче у квартирі. Саме тому на місце таких камінів, прийшли електричні моделі, які ідеально вписуються у будь-який інтер’єр та зігрівають людей своїм теплом. Сучасний електрокамін поєднує у собі безліч переваг звичайної камінної топки на дрова, а в дечому навіть випереджає свого побратима. Ми пропонуємо вам дізнатись деякі нюанси вибору такого обладнання та поради, як зробити його справжньою родзинкою вашого дому.Електричні каміни: як обрати та зробити справжньою родзинкою інтер’єру?

Які каміни електричні бувають?

Електрокаміни для квартири користуються достатньою популярністю вже багато років. Їх існує кілька типів, тому для того аби зробити правильний вибір, слід визначитись спочатку із цим питанням.

 • Камін-електропіч, що є, по суті, звичайним обігрівачем, дизайн якого може бути виконаний в будь-якому стилі. Переваги пристрою в тому, що вона дуже компактна та легко переміщується на інше місце;Електричні каміни: як обрати та зробити справжньою родзинкою інтер’єру?
 • Вогнище – у них немає корпусу, прилади можна помістити в спеціальний портал. Вогнища дуже популярні серед дизайнерів, адже зовнішній вигляд таких пристроїв ніяк не обмежує політ їх фантазії. Впишуться такі каміни в будь-який інтер’єр, навіть найбільш незвичайний і футуристичний;
 • Настінний камін електричний на вигляд, як великий плазмовий телевізор, на якому транслюють полум’я. Камін не потребує додаткового простору, крім того його легко встановити без особливих навичок. Такі каміни, до речі, також мають функцію обігріву;

  Електричні каміни: як обрати та зробити справжньою родзинкою інтер’єру?

 • Вбудований електрокамін, що є найприроднішим з усіх, деякі моделі складно відрізнити від справжніх. Вбудовуються вони зазвичай в спеціальні портали, які можна купити чи зробити самостійно. Також каміни такого типу можна вбудувати в нішу в стіни або навіть в меблі;
 • Підлоговий (переносний) електрокамін, що є закінченою композицією.Електричні каміни: як обрати та зробити справжньою родзинкою інтер’єру?

Для того аби краще зрозуміти, як усі вони виглядають в інтер’єрі, можна переглянути фото у мережі, де вони використовувались відомими дизайнерами. Так можна не просто зрозуміти, що саме вам більше до вподоби, але й надихнутись на оновлення інтер’єру в цілому.

Чи ефективний електричний камін для опалення та яка необхідна потужність?

Оскільки електрокамін є обігрівачем, одна з основних його характеристик – потужність. У цьому плані можна вибрати будь-який виріб, починаючи з мініатюрних моделей, що практично не виділяють тепла і виконують тільки декоративні функції, до повнорозмірних камінів, за допомогою яких може опалюватися міська квартира або частина житлового будинку. Такий електричний камін можна вибрати потужністю до декількох кіловат.

Щоб правильно вибрати потужність електрокаміна, рекомендуємо керуватися наступним співвідношенням: для опалення 10 квадратних метрів кімнати потрібно не менше 1 кВт потужності. Тобто для спальні або ж вітальні рекомендується вибирати модель, потужністю не менше 1,5 кВт, якщо вибір електричного каміна здійснюється з метою обігріву приміщення, а не просто для декору.

Стиль каміну та ваш інтер’єр

Вибираючи електричні каміни для дому чи квартири, потрібно звернути увагу на те, щоб дизайн електроприладу гармонійно вписувався в інтер’єр. Ще краще, якщо ви робите цей вибір ще до того, як завершені ремонтні роботи та куплені меблі, адже це дозволить вам на початковому етапі усе підібрати максимально гармонійно та стильно. Можна також вибрати звичайний стандартний електрокамін, а його дизайн продумати самостійно. В цьому випадку, можна буде оформити «вогнище» в точній відповідності з інтер’єром конкретної вітальні. У цьому вам можуть допомогти надихаючі картинки у мережі та роботи відомих дизайнерів.

 • Електричні каміни: як обрати та зробити справжньою родзинкою інтер’єру?

  Завдяки співпраці з різноплановими компаніями, маю досвід написання статей на різноманітну тематику. Хобі — кухня та все, що пов’язано з домашніми солодощами. Все це дозволяє мені створювати якісний контент для читачів блогу.

  View all posts