Різне

Слабка енергетика людини: ознаки та лікування біополя, як підвищити низький енергетичний резерв, що робити

Зіткнувшись з хронічним поганим самопочуттям і постійними невдачами в житті, людина часто ставить питання про причини того, що відбувається. Основне джерело такої ситуації – поганий стан біополя. Щоб виправити становище, треба зазначити основні ознаки слабкої енергетики людини. Розберемося, як вона проявляється, що робити для вирішення проблеми.

Значення слабкого біополя для життя

Щоб розумітися на значенні слабкості енергетики, треба розуміти, що є біополе людини. Ця складна система визначає зміст усіх аспектів нашого життя. Вона впливає на здоров’я, успішність та гармонію. Її роботу вивчає біоенергетика.

Біополь – це взаємопов’язане поєднання енергій у тонкому тілі, що проявляються на фізичному та духовному рівні. Тонне тіло людини, невидиме звичайним поглядом, складається з енергетичних центрів (чакр). Вони концентрують у собі життєву енергію (прану), що циркулює по всьому тілу. Кожна чакра своєю енергією:

 • підживлює всі фізіологічні процеси;
 • впливає на певні органи та системи організму.

Розвиток енергетичних центрів, що протікає поступово від нижчих до вищих чакрів, дозволяє зберігати міцне здоров’я, гарне самопочуття та енергійність. Позитивна прана плідно впливає на мислення та емоції.

Тонке тіло сприймає ззовні енергію Всесвіту. Цей процес відбувається через ауру – найважливіший елемент біополя. Аура – це оболонка навколо тіла людини. Її утворює життєва енергія, яка огортає невидимим покривалом фізичне тіло. Ця оболонка складається з кількох взаємопов’язаних шарів, кожен із яких формується під впливом енергій конкретної чакри.

Біополь людини: ліворуч – зі слабкою енергетикою, праворуч – з сильною

Ще один ключовий аспект, що впливає на стан біополя – наше мислення. Свідомість людини, характер та зміст її думок впливають на сприйняття енергій Всесвіту. Позитивне мислення сприяє сприйняттю позитивної, творчої енергетики.

У чому ж суть слабкого біополя? Негативне мислення притягує негативну енергетику, сприяє втраті життєвої прани. Цей процес послаблює чакри. Слабкість енергетичних центрів позначається фізично — погіршується самопочуття, розвиваються захворювання.

Поганий фізичний стан визначає мислення. Негативна свідомість притягує негативну енергію з навколишнього світу, послаблюючи біополе. Виникає кругообіг, з якого складно вибратися.

Слабкий розвиток чакр та низька концентрація прани впливають на ауру. Життєвої енергії в тілі не вистачає, щоб утворити цілісну та міцну оболонку. Слабка аура знижує захищеність від впливу негативних чинників із навколишнього світу. Це ще більше позначається на стані біополя. Людина стикається з проблемами у всіх сферах — фізичній, духовній, емоційній, розумовій. Тому важливо стежити за станом своєї енергетики.

Причини, що призводять до послаблення енергетики:

 1. Характер мислення. Бачення світу у сірих фарбах, відсутність віри в успіх, негативне ставлення до себе у плані розумових можливостей, зовнішності.
 2. Спосіб життя. Пристрасть до руйнівних звичок – відсутність упорядкованого порядку дня, алкоголь, куріння, наркотики, шкідлива їжа, постійне перебування в некомфортній обстановці.
 3. Коло спілкування. Наше мислення формується під впливом інших людей. Якщо навколо люди з сильною енергетикою негативної спрямованості чи слабким біополем, ситуація неминуче вплине на енергетичний потенціал.
 4. Відсутність розвитку – зневага до своєї фізичної форми, відмова від вивчення корисної інформації для особистісного та професійного зростання.

Як визначити низьку енергетику

Як було зазначено вище, малосильне біополе відбивається фізично. Існує ряд ознак, якими можна визначити слабкість енергетики.

Навіщо це потрібно? Знання основних проявів допоможе:

 • своєчасно виявити нестачу своїх життєвих сил;
 • вжити заходів щодо зміцнення біополя.

Ще один важливий момент – вміння виявляти слабкість енергетики людей, допоможе уникнути непотрібних контактів.

Щоб зміцнювати своє біополе, потрібно оточувати себе людьми із сильним та позитивним біополем. Індивіди із слабким біополем часто є носіями негативної енергетики. Нестачу життєвих сил вони поповнюють через «вампіризм» — висмоктування позитивних життєвих сил через спілкування та перебування поруч.

Негатив та втома – ознаки слабкої енергетики

Основні ознаки слабкої енергетики:

 1. Емоційна нестійкість – апатичність, пригніченість, депресивність. У житті переважає поганий настрій, нічого не приносить щирої радості. Людина мало посміхається і радіє життю.
 2. Переважна більшість негативних думок. Ця риса проявляється у поведінці та розмовах. Негативний зміст думок переноситься на негативне ставлення до людей. У розмовах переважають плітки, критика, невдоволення, акцентування уваги на негативних рисах.
 3. Погане здоров’я, низька опірність хвороб. Люди з уразливим біополем часто проходять, їм властивий розвиток хронічних і важких ситуацій.
 4. Низька продуктивність, млявість, пасивність, відсутність інтересу життя.
 5. Невпевненість у собі, проблеми із самооцінкою.
 6. Відмова від саморозвитку, відсутність прагнення вдосконалення.
 7. Переважна більшість руйнівних звичок і уподобань у способі життя. Любов до шкідливої їжі, алкоголю, куріння, нехтування загальноприйнятими правилами збереження здоров’я.
 8. Закритість. Такі індивіди не здатні безкоштовно допомагати оточуючих. Вони погано виходить будь-яка творча діяльність, спрямовану поліпшення світу.

Людей зі слабкою енергетикою переслідують невдачі у всіх сферах життя, чого не скажеш про людей із сильним полем . Вони не можуть досягти успіху в особистому та професійному житті. Такі індивіди часто стикаються із проблемами комунікації.

Обмеженість мислення впливає на всі матеріальні аспекти життя — люди зі слабкою енергетикою погано одягаються, не можуть створити затишної атмосфери вдома, не розуміють користь знань, науки, мистецтва та культури.

Способи зміцнення біополя

Низька енергетика неминуче призведе до серйозних проблем життя. Тому, зіткнувшись із такою ситуацією, важливо негайно діяти. Для цього варто знати основні методи, впровадження яких у життя дозволить підвищити енергетичний баланс.

Що робити для зміцнення біополя:

 1. Розбудова своєї свідомості, мислення. Щира любов до життя, прийняття себе та навколишнього світу, відкритість.
 2. Розвиток характеру формування сили волі, терпіння, врівноваженості, витримки.
 3. Активний спосіб життя. Регулярні, але помірні фізичні навантаження. Повноцінний відпочинок. Свіже повітря прогулянки на природі.
 4. Збалансоване, корисне харчування. Відмова від шкідливих звичок – алкоголь, куріння, наркотики, переїдання.
 5. Спеціальні практики, спрямовані на сприйняття та трансформацію позитивної енергії, розвиток чакр та свідомості – йога, медитація, дихальні гімнастики.
 6. Ретельне формування кола спілкування – уникнення контактів із людьми, наділеними слабкою чи негативною енергетикою.
 7. Створення позитивного оточення у житті — подорожі, читання хороших книжок, прагнення розвиватися у справі.

У крайніх формах ослаблення біополя його так просто не підвищити, може знадобитися реальне лікування. Змінити мислення, яке патологічно вплинуло на психіку та призвело до депресії, потребує психологічної допомоги.