Різне

Найкращі ігри про піратів на ПК

Добірка найкращих, найцікавіших та атмосферніших ігор на ПК, присвячених темі піратства. Запасайтеся ромом і порохом, як слід наточити шаблю і приготуйте скрині для награбованих скарбів – цього разу нас чекає захоплююча пригода в компанії пропалених морських розбійників, які не бояться ні Бога, ні диявола.

Добірка найкращих ігор про піратів на PC

Спеціально для вас ми підготували топ шалено цікавих ігор про піратів на ПК, а також відібрали ще кілька MMO-ігор, просочених солоною морською водою, кров’ю і пороховим гаром, наче палуба трищоглового вітрильника «Помста королеви Анни», на якому виходив у море легендарний Едвард Тіч. 

ОДИНОЧНІ ІГРИ ПРО ПІРАТІВ

ASSASSIN’S CREED IV: BLACK FLAG

Найкращі ігри про піратів на ПК

Мультиплатформна пригодницька гра, шоста в серії Assassin Creed. Події Black Flag відбуваються на початку вісімнадцятого століття на островах Вест-Індії, найбільшими з яких є Багами, Ямайка та Куба.

Гравець отримує у своє розпорядження швидкохідне судно і можливість набирати собі членів команди різними способами, щоб потім разом з ними вирушити грабувати інші кораблі, полювати на китів або досліджувати підводні печери та кораблі, що затонули в пошуках забутих скарбів.

THE PIRATE: PLAGUE OF THE DEAD

Найкращі ігри про піратів на ПК

Симулятор від незалежної студії Home Net Games, що вийшов у 2017 році, повністю присвячений піратським пригодам. Є останньою на сьогоднішній день грою з успішної серії The Pirate, що зарекомендувала себе.

У Plague of the Dead присутній великий відкритий світ, динамічна зміна погоди та доби. Промальовування кораблів та водного оточення виконано непогано, а ось відвідування островів та анімація головного героя залишають по собі дуже неприємне враження.

Крім проходження основної сюжетної лінії гравцям доступна шалена кількість найрізноманітніших додаткових квестів.

Також у Plague of the Dead розробники включили величезний флот кораблів різних класів, кожен з яких можна налаштувати, покращити, переозброїти і навіть перейменувати на власний розсуд.

TEMPEST: PIRATE ACTION RPG

Найкращі ігри про піратів на ПК

Дуже красива і дуже захоплююча гра-пісочниця на тему піратства. У Tempest, здається, є все для того, щоб гравці змогли пізнати всю красу життя відчайдушних морських головорізів.

Безмежні, доступні для вільного дослідження водні простори, глибока рольова система, проста і приємна система управління кораблем, видовищні та нерідко масові (3, 5 і більше кораблів одночасно) битви, що проходять за всіма правилами та законами морських баталій, просунута система менеджменту корабля та екіпажу, і навіть крафтинг – все це вдало втілено в Tempest: Pirate Action RPG.

Загалом, Tempest одна з тих ігор, яка непомітно може захопити на довгий годинник виключно своєю насиченою та різнобічною механікою, оскільки повноцінного сюжету вона, на жаль, не отримала.

ПІРАТСЬКІ ХРОНІКИ

Найкращі ігри про піратів на ПК

Цікава стратегія для піратів. Вам належить, в ролі запеклого пірата, викинутого на загублений в океані острів, налагодити виробництво, побудувати корабель і розібратися з недоброзичливцями. На вас чекають непрості завдання, цікаві завдання, непрості битви та захоплюючий розвиток вашої острівної імперії.

FURIOUS SEAS

Найкращі ігри про піратів на ПК

Проект під ВР, який у прямому сенсі дозволить гравцеві відчути всю відповідальність і владу людини, яка стоїть біля корабельного штурвалу. Стати капітаном справжнього піратського фрегата і проведіть свій корабель через шквал ворожого вогню і руйнівні шторми, відкрийте для себе чудові морські пейзажі, насолоджуйтеся співом чайок і морським сонцем.

У Furious Seas присутні відразу кілька ігрових режимів: одиночна кампанія, режим виживання та мультиплеєр. Останній дозволяє вирушити підкорювати морські простори разом з друзями, або ж зійтися з ними в запеклому протистоянні на підступних водах.

BLOOD AND GOLD: CARIBBEAN!

Найкращі ігри про піратів на ПК

Рольова гра з відкритим світом, що використовує можливості доопрацьованого двигуна Mount & Blade: Warband. На гравців чекають захоплюючі подорожі в Карибському регіоні XVII століття, колоніальні війни, боротьба з індіанськими племенами та піратами. Хоча, звичайно, ніхто не може завадити гравцеві самому стати на шлях піратства, зібравши команду таких же запеклих авантюристів.

Ігровий світ у Blood and Gold: Caribbean! представлений величезною картою з великою кількістю завдань та особливих місій, секретними місцями, захованими скарбами, фортами та шинками. До речі, більшість будівель у грі можна руйнувати, використовуючи для цього корабельні чи колісні гармати. А якщо сухопутні та морські битви набридли, можна спробувати збагатитися за рахунок торгівлі або розслабитися за партією у блекджек.

PUZZLE PIRATES

Найкращі ігри про піратів на ПК

Якщо ви любите соціальні ігри та обожнюєте піратську тематику, але втомилися від серйозних і жорстоких морських битв, вам варто звернути увагу на Puzzle Pirates. Це унікальна MMO-гра про морські пригоди, всі дії в якій оформлені у вигляді кумедних міні-ігор та головоломок.

При цьому сам світ у Puzzle Pirates живий і сповнений пригод, оскільки основними дійовими особами у ньому виступають інші гравці. Присутні тут і такі звичні атрибути жанру RPG, як можливість налаштовувати та прокачувати членів екіпажу, збирати різну зброю та предмети екіпірування, полювати за чудовиськами та скарбами, продавати непотрібні речі у власному магазині та навіть об’єднуватись у альянси з іншими гравцями. І при цьому Puzzle Pirates – безкоштовна гра.

PIRATES OF THE POLYGON SEA

Найкращі ігри про піратів на ПК

Гра про морські пригоди в динамічному світі, де можна займатися чим завгодно, ставши власником не лише власного вітрильного корабля, а й цілого портового міста. Гравців чекають торгові експедиції та дослідні подорожі, битви з ворожими кораблями та морськими чудовиськами, китобійне полювання та протистояння зі штормом. Десятки способів примножити своє багатство та репутацію.

У Pirates of the Polygon Sea є кілька видів кораблів, що прокачуються, а також всілякі гармати і снаряди для них. Гравець може найняти до себе в супровід кілька додаткових військових судів, ставши тим самим справжнім адміралом флотилії. Можна також звести власний корабельний причал з верф’ю і доками, відбудувавши навколо них ціле прибережне місто зі складськими приміщеннями, охоронними вежами, торговими лавками і так далі. Є й просунута економічна система, що враховує дії гравця та випадкові події у світі. Зрештою, грати в Pirates of the Polygon Sea можна з друзями по мережі.

WINDWARD

Найкращі ігри про піратів на ПК

Гра-пісочниця з процедурно генерованим світів, присвячена піратам і захоплюючим морським битвам. Гравець вільно подорожує відкритим світом на своєму кораблі, збирає ресурси, купує і перепродає товари, прокачує судно та членів екіпажу, а також бере участь у морських битвах, відбиваючись від жадібних піратів, які прагнуть легкої наживи. Хоча за бажання можна самому стати морським розбійником і почати полювання за невдалими торговцями та їхніми кораблями.

Гра пропонує ізометричний вигляд з шикарними морськими пейзажами, вітрильні судна 17 століття, що прокачуються, на які можна ставити будь-яке додаткове спорядження, а також не дуже складну, але динамічну бойову систему, що нагадує таку з Sid Meier’s Pirates і Port Royale. Також варто відзначити наявність мультиплеєра з ПВП битвами.

СЕРІЯ MONKEY ISLAND

Найкращі ігри про піратів на ПК

Серія квестів про пригоди юного Гайбраша Тріпвуда, який начитався піратських романів і мріяв стати найлютішим корсаром Карибського моря. У сюжеті ігор Monkey Island присутні всі першорядні атрибути та персонажі справжніх піратських пригод: прекрасна дама, чиє серце намагається підкорити головний герой, злісні морські головорізи, на чолі яких стоїть пірат-примара ЛеЧак, заховані скарби, тропічні острови та величі.

Незважаючи на те, що перша частина серії вийшла в 1990 році, лінійка ігор Monkey Island досі залишається найкращою серед усіх квестів на піратську тему, радуючи гравців чудовою атмосферою та сюжетом, відтвореними під впливом таких чудових книг, як «На дивних берегах » Тіма Пауерса та «Острів скарбів» Льюїса Стівенсона.

LEGO PIRATES OF THE CARIBBEAN

Найкращі ігри про піратів на ПК

Гра з серії LEGO, присвячена подіям з популярної кінофраншизи «Пірати Карибського моря» та присвячена виходу четвертої частини – «Пірати Карибського моря: На дивних берегах». Гравців чекає близько двох десятків знайомих місць і понад 60 персонажів із фільмів циклу ПКМ, а також захоплюючі місії, що повторюють найвидовищніші та найцікавіші сцени кіно.

У міру проходження LEGO Pirates of the Caribbean гравцеві відкриваються нові персонажі з унікальними здібностями, різноманітні предмети та інші бонуси. Є також великий режим без місій, що переносить гравців у Порт Рояль – свого роду відкритий світ гри, де можна наймати нових персонажів, боротися з ними (якщо вони лиходії ), зберігати трофеї і таке інше.

ONE PIECE: WORLD SEEKER

Найкращі ігри про піратів на ПК

Пригодницька гра за мотивами манги та аніме з однойменною назвою, в яких розповідається про подвиги та пригоди зграї морських розбійників «Пірати Солом’яного капелюха», на чолі якої стоїть капітан Манкі Д. Луффі. Персонаж цей примітний тим, що вжив у їжу плід Гума-Рюзіна, після чого знайшов здатність розтягувати і вивертати своє тіло під неприродними кутами, начебто воно належало гумовій ляльці.

Саме цю особливість героя розробники використовували в геймплеї гри One Piece: World Seeker, відправивши Манкі Д. Луффі на дослідження казково красивої острівної держави Тюремний острів. Великі міста, середньовічні  замки, піщані пляжі та мальовничі лагуни – ці та багато інших місць, заповнені квестовими НПС, злісними ворогами та різними впізнаваними персонажами з манги чекають гравців у One Piece: World Seeker.

PIXEL PIRACY

Найкращі ігри про піратів на ПК

Pixel Piracy – двомірний проект, присвячений кумедного вигляду піксельним піратам, які займаються своїм кривавим ремеслом з ентузіазмом та запопадливістю не меншим, ніж їхні дорослі тривимірні побратими.

Гравцям належить набрати команду, створити свій корабель, закупитися зброєю і провіантом, після чого вирушити в плавання по світу, що рандомно генерується, з численними островами, торговими і військовими кораблями, піратськими базами і неабияк небезпечними босами.

Незважаючи на несерйозний графічний стиль Pixel Piracy є повноцінною стратегією з елементами RPG, в якій необхідно ретельно стежити за станом корабля та команди: поповнювати запаси та закуповувати зброю, виплачувати платню, ремонтувати судно, вивчати нові навички тощо.

VENDETTA: CURSE OF RAVEN’S CRY

Найкращі ігри про піратів на ПК

Дуже неоднозначна гра про піратів, багатьма лаючим за слабкий сюжет, безглузді і затягнуті діалоги, непоказних персонажів і, мабуть, найслабше місце, — за нудні сухопутні битви (одноманітні вороги, маленький вибір зброї, убога система фехт).

Але! У Vendetta: Curse of Raven’s Cry виявилася парочка козирів, які таки пропхали її в наш список найкращих піратських ігор на PC.

У гри непогана графіка і левелів дизайн, що чудово передають дух піратства в Карибському басейні XVII століття. Хоча сприймається місцеве оточення виключно як гарна декорація – на повноцінний світ, який живе за своїми законами, здатний змінюватися або хоч якось реагувати на дії головного героя, локації Curse of Raven’s Cry ну ніяк не тягнуть.

Є в грі і деяке прагнення історичної достовірності при демонстрації піратського побуту, а також у запропонованій реконструкції вдач і звичаїв того часу. Правда, все це носить скоріше фрагментарний та епізодичний характер, часто залишаючись непоміченим під товстим шаром штампів та вигадок.

Головна перевага Curse of Raven’s Cry – чудово поставлені морські битви (слава Нептуну, вони тут присутні). Описати це можна трьома словами: епічно, видовищно та похмуро.

Загалом, гра далеко не шедевр, і сподобатися може хіба що найзапеклішим шанувальникам піратів.

PIRATES OF THE CARIBBEAN: AT WORLD’S END

Найкращі ігри про піратів на ПК

Пригодницький екшен за мотивами перших трьох фільмів чудової кінофраншизи «Пірати Карибського моря», розроблений Eurocom Entertainment Software та випущений компанією Disney у 2017 році.

Ідеальний варіант для шанувальників вищезгаданого кіно, що дублює практично всі ключові події фільму за участю улюблених персонажів. Та й просто любителям добротних пригодницьких ігор на тему піратства At World’s End має сподобатися.

Єдине, про що ми просто зобов’язані вас попередити – в гри графіка, що боляче б’є по очах.

PIRATES OF BLACK COVE

Найкращі ігри про піратів на ПК

Відмінний піратський симулятор з насиченим геймплеєм, приємним «тропічно-мультяшним» стилем, чудовим музичним супроводом та великим, здорово придуманим світом, у якому знайшлося місце безлічі цікавих персонажів, локацій та подій.

Головна перевага Pirates of Black Cove – неймовірно багатий геймплей. Чого тільки розробники не включили до нього: прості та захоплюючі морські битви, дослідження морських просторів та суші, різноманітні квести, захоплюючі діалоги між персонажами, сухопутні битви за участю кількох загонів у кращих традиціях RTS та багато іншого.

PORT ROYALE 3

Найкращі ігри про піратів на ПК

Port Royale 3 пропонує гравцям відкритий світ, обмежений Карибським басейном, та повну свободу дій щодо досягнення впливу та високого становища у тутешніх землях та водах.

Гравець може стати торговцем, мануфактурником або плантатором, піратом або капером, може найнятись охоронцем морських караванів або мисливцем на корсарів. У грі є кілька десятків доступних для найму кораблів різного класу, що дозволяє стати господарем цілої ескадри.

Також у грі присутня дуже тонка економічна модель, що динамічно змінюється, реагує на будь-які події в ігровому світі. Є можливість будувати та покращувати власні поселення та порти. А битви можуть проходити не лише у морі, а й на суші.

Присутня в Port Royale 3 і безліч різних квестів, що дозволяють стати на шлях шукача пригод і здобувати собі славу, багатство та владу в нескінченних морських поневіряннях і сутичках.

Загалом, один із найцікавіших проектів у нашому топі ігор про піратів, який має велику свободу дій.

RISEN 2: DARK WATERS

Найкращі ігри про піратів на ПК

Сіквел рольової гри від Piranha Bytes, сюжет якого обертається навколо морських чудовиськ, піратів, магії Вуду та загадкової стародавньої зброї. Загалом Risen 2 відчутно змінив курс у бік морської романтики.

В іншому це типова RPG від Piranha Bytes, з усіма перевагами і недоліками, що з цього випливають.

СЕРІЯ «КОРСАРИ»

Найкращі ігри про піратів на ПК

Чудова серія ігор про піратів, де вкрай важко виділити якийсь один, найбільш видатний проект, оскільки кожна частина має свої особливості та переваги. Втім, як і недоліками, на превеликий жаль.

Події серії “Корсари” відбуваються як на суші, так і на морі, в період так званої “Золотої Епохи Піратства”. Причому нерідко місцем дії стають реально існуючі острови, які на той час були центром піратського життя.

Крім місій, пов’язаних з основною сюжетною лінією, в «Корсарах» традиційно присутні численні побічні квести, за виконання яких можна отримати не лише цінний досвід, а й різне унікальне екіпірування, а також інформацію, корисну у виконанні головних квестів. Багато завдань мають кілька способів виконання.

RPG система «Корсарів» охоплює не лише різні здібності та перки головного героя, але також поширюється і на корабель, який можна покращувати у різний спосіб (в основному за рахунок набору в екіпаж офіцерів з унікальними бонусами). Також у грі можна закуповувати провізію та боєприпаси, наймати різних персонажів у свою команду, займатися торгівлею та пошуком скарбів, покращувати репутацію, створювати різні предмети (щоправда, крафтинг у грі з’явився лише в пізніших частинах і не отримав широкого розвитку).

У грі присутній неймовірно величезний вибір кораблів різного класу, причому практично всі вони відповідають судам, що реально існували в сімнадцятому столітті.

Остання частина «Корсари: Кожному своє» вийшла у 2012 році, але аж до теперішнього часу до неї продовжують виходити різні доповнення та модифікації.

ASSASSIN’S CREED ROGUE

Найкращі ігри про піратів на ПК

Ще один «піратський» випуск серії Assassin’s Creed, який не тільки відправляє гравців у захоплюючу пригоду, але ще й вивертає навиворіт звичну історію про ассасинів, поступово перетворюючи головного героя з переконаного послідовника ордена на мисливця за своїми ж побратимами.

В основі гри лежить звичний шанувальникам Black Flag геймплей, але з деякими покращеннями, а сюжетна кампанія дозволяє поглянути на споконвічне протиборство «добра» та «зла» з обох боків.

RETURN OF OBRA DINN

Найкращі ігри про піратів на ПК

Пригодницький детектив з глибоким сюжетом Return of Obra Dinn не зовсім про піратів, але любителям цієї теми гра сподобається і подарує новий ігровий досвід. Згідно з сюжетом, в 1803 безслідно зникає торгове судно «Обра Дінн», і лише через 4 роки його прибиває течією до гавані. У ролі слідчого у страхових справах ви зійдете на його борт і з’ясуйте, що сталося.

Приковує увагу ця гра двома особливостями. Перша – це складний і продуманий геймплей, який пропонує ретельно шукати будь-яку інформацію на судні і самостійно робити висновки. Друга – симпатична та дуже невибаглива графіка, що робить гру доступною для гравців зі слабким ПК.

KING OF SEAS

Найкращі ігри про піратів на ПК

Ізометричний рольовий бойовик, що ввібрав у себе все те, за що ми любимо ігри такого жанру. Тут вам і динамічний світ, що процедурно-генерується, реагує на дії гравця, і прискіпливе налаштування корабля, і серія квестів, що інтригують. Не обійшлося без торгівлі, риболовлі, полювання за скарбами та стратегічними перепалками – як без цього можна уявити піратське життя?

Однак якщо у вашій пам’яті ще живе шедевр Sid Meier’s Pirates!, King of Seas здасться вторинною і одноманітною по відношенню до цього проекту. Тому грати суворо без такого сильного бекґраунду.

WILLY MORGAN І CURSE OF BONE TOWN

Найкращі ігри про піратів на ПК

Пригодницький point and click квест, який розповідає про юного хлопця, який вирушив до міста піратів на пошуки свого батька. Ця історія розповідає про сучасних піратів, і вона приправлена ​​гумором та забавними відсиланнями.

По геймплею перед вами – найкласичніший квест із пошуком предметів, діалогами, прискіпливим вивченням локацій та дослідженням світу.

PIRATES OUTLAWS

Найкращі ігри про піратів на ПК

В інді-рогаліці Pirates Outlaws вирішувати проблеми ви не вогнем і мечем, а картками – бойова система з різними картами стала основною для цієї гри. Вам доведеться спорядити експедицію молодих шукачів пригод і пробити собі шлях на вершину слави, борючись то з грізними піратами, то з містичними  монстрами, то зі злочинцями.

Гра порадує великою кількістю контенту – понад 500 карт, близько 160 реліквій для колекції, понад 100 ворогів та 50 босів. І це ще не все – тільки-но ваша репутація вийде за межі розумного (9999 рівня), розблокується хардкорний режим для найнегідніших.

ABANDON SHIP

Найкращі ігри про піратів на ПК

Ще один тактичний рольовий бойовик із ізометричною перспективою, в якому ви відчуєте себе підкорювачем морів. Події гри розгортаються у фентезійному світі, натхненному творчістю Говарда Лавкрафта, а фішкою геймплею стала можливість керування окремими членами команди під час бою (лікарем, матросом, каноніром та бійцями інших класів).

В іншому ж багато вам вже знайоме – подорожуємо морями, зухвало нападаємо на розбійників і хвацько втікаємо від морських монстрів, прокачуємося і проходимо сюжетні завдання.

SHANTAE AND THE PIRATE’S CURSE

Найкращі ігри про піратів на ПК

Ця гра дещо відрізняється від інших проектів із добірки. Shantae and the Pirate’s Curse – це метроідванія, присвячена пригодам юної дівчини, яка досліджує острів піратів, щоб врятувати світ від небезпечного прокляття. На гравців чекають злісні монстри, дивовижні здібності, яскраві битви і смішні жарти, а ігровий процес проекту відсилає до кращих класичних платформерів.

BRAVELAND PIRATE

Найкращі ігри про піратів на ПК

Гравці мають очолити команду піратів і вирушити на пошуки скарбу. У цій пригоді на них чекають цінні артефакти, підступні противники, цікаві пригоди та захоплюючі покрокові битви з можливістю використовувати хитрі піратські трюки, здатні вплинути на перебіг подій. Тактичні бої вдало поєднуються з рольовою системою, а красива картинка посилює занурення в атмосферу гри.

SALT 2: SHORES OF GOLD

Найкращі ігри про піратів на ПК

Salt 2: Shores of Gold пропонує користувачам поринути в атмосферу піратської романтики, де протагоністу не залишається нічого іншого, як подорожувати повним небезпекою світу на невеликому судні. Головною метою героя є пошук золота і виживання далеко від цивілізації. Для цього розробники передбачили механіки, що дозволяють самостійно добувати їжу (полювання та риболовля ). Вам вдасться зустріти агресивних піратів, з якими можна схопитися на шаблях, або дати дер, залишивши видобуток противнику. Гра порадує геймера реграбельністю, оскільки карта і лут генеруватимуться рандомним чином.

HELM OR HIGH WATER

Найкращі ігри про піратів на ПК

Проект Helm or High Water, «заточений» на VR-пристрої, дозволяє геймерам перенестись за часів розквіту піратства. Візьміть під керування корабель з екіпажем і воюйте з численними ворогами. Гра передбачає асиметричний кооператив одному екрані, де користувачі повинні злагоджено виконувати розподілені між собою операції. Щоб відпочити, піратам часом потрібно вирушити на невеликий острів, який, як і корабель, можна покращувати за рахунок заробленого золота.

Гра, безсумнівно, принесе задоволення фанатам морських баталій та вітрильних суден.

BUCCANEERS!

Найкращі ігри про піратів на ПК

У Buccaneers! ви – безстрашний пірат зі своєю командою, який намагається підкорити Карибське море. Розробники пропонують зайнятися пошуками видобутку, битися в епічних битвах з іншими екіпажами, а також ухвалити пропозицію про вступ до однієї з чотирьох унікальних фракцій.

Морські битви у Buccaneers! виконані з упором на тактичну складову. Корабель може прокачуватися завдяки різним апгрейдам або повній заміні більш потужний. Зі зброї користувачеві будуть доступні мечі, вогнепальні одиниці і навіть гранатомети. Крім того, проект, напевно, порадує шанувальників віртуальної реальності, оскільки цей режим може використовуватися поряд із звичайним.

CAPTAIN BONES

Найкращі ігри про піратів на ПК

Captain Bones розповість геймерам про колись великий пірат Боунсе, що є грозою морських просторів. На жаль, останнім часом справи у протагоніста пішли під схил. Все через прокляття, який переслідує персонажа. Допоможіть герою вижити в небезпечному світі та повернути колишню велич.

У геймплейному плані Captain Bones є виживастик-пісочницею у відкритому світі, де вам належить будувати плавзасоби та збирати зброю з доступних матеріалів, вивчати острови, а також спілкуватися з місцевими жителями у пошуках заробітку та нових членів команди. Гра, безсумнівно, порадує атмосферою та великою кількістю контенту, з яким буде не нудно провести час.

SAIL

Найкращі ігри про піратів на ПК

Sail – проект, «заточений» під VR-пристрою і що пропонує користувачеві спробувати себе в ролі пірата. Однак почати доведеться з самих низів, заробляючи репутацію у процесі мандрівок та баталій.

Ігровий процес Sail зосереджений на битвах із противниками на суші та в морі, збагаченні за рахунок пошуку золота, покупках нового екіпірування та кораблів. Все це дозволить весело провести вільний час після напруженого дня.

SEA DOGS: CITY OF ABANDONED SHIPS

Найкращі ігри про піратів на ПК

Sea Dogs: City of Abandoned Ships – пригодницька гра, яка перенесе вас у відкритий світ, сповнений небезпечних зустрічей. Намагайтеся підкорити безкраї простори морів і океанів, не ухиляючись від протистояння з ворожими судами.

Ігровий процес Sea Dogs присвячений дослідженню світу з бравою командою, грабежам, реалізації цінностей та виконання квестів у ряду NPC. Проект цікавий насамперед своїми механіками та різноплановими протагоністами. У кожного свої особливості та завдання. Якщо вам подобаються захоплюючі морські подорожі, то на проект обов’язково варто звернути увагу, навіть незважаючи на його значний за ігровими мірками вік.

SID MEIER’S PIRATES! (2004)

Найкращі ігри про піратів на ПК

Нестаріюча класика і для багатьох найкраща гра про піратів. Саме звідси черпають ідеї практично всі сучасні піратські симулятори життя. А що може бути краще за оригінал.

Основна фішка Sid Meier’s Pirates! – можливість з головою поринути в атмосферу морських пригод і займатися тим, чим захочеться – грабувати, захищати, досліджувати, торгувати і таке інше.

TORTUGA: TWO TREASURES

Найкращі ігри про піратів на ПК

Пригодницька комп’ютерна гра 2007 року, яка хоч і не стала шедевром у світі екшенів про піратів, але любителів подібного спрямування цілком може зацікавити своїм ненав’язливим, аркадним геймплеєм. Якщо ж ви бажаєте більш серйозних і опрацьованих ігор, з більш широкими можливостями та переконливим оточенням – сміливо пропускайте Tortuga: Two Treasures та переходьте до ознайомлення з іншими іграми з нашого списку.

ОНЛАЙН ІГРИ ПРО ПІРАТІВ

SEA OF ​​THIEVES

Найкращі ігри про піратів на ПК

Добре розрекламована розрахована на багато користувачів гра для піратів, головна особливість якої – кооперативне управління кораблем. Причому не важливо, чи судно розтинає морську гладь, тримаючи курс на найближчий острів зі скарбами, або ж бере участь у запеклій битві – кожен з гравців, який є частиною екіпажу, повинен буде чітко виконувати свої обов’язки: піднімати вітрила, палити з гармат, обороняти палубу при абордажна атака, латати пробоїни і так далі.

Крім відмінної ідеї з командною роботою Sea of ​​Thieves привертає увагу своєю візуальною частиною, всупереч обраній «кривавій» темі морського розбою, що є сонячно-яскравою і мультяшною. У цілому нині відчувається орієнтація на казки про флібустьєрах, а чи не на похмурий реалізм.

У грі присутній відкритий світ з великою кількістю загадкових островів, на яких заховані скарби, що охороняються мерцями-скелетами. Крім квестів з пошуком скарбів у грі є й інші завдання, що видаються представниками різних фракцій (торговці, чарівники тощо), знову ж таки створені під впливом казкових історій про подорожі в дивовижні заморські країни та на загублені острови, сутички з морськими чудовиськами. підводних печер тощо.

SEAFIGHT

Найкращі ігри про піратів на ПК

Безкоштовна браузерна розрахована на багато користувачів гра про піратів. Геймплей заснований на битвах з морськими монстрами та кораблями інших гравців, причому битви відбуваються в реальному часі. Незважаючи на простоту, гравця змогла привернути до себе увагу великої кількості гравців – на даний момент у гри більше 48 мільйонів користувачів.

КОДЕКС ПІРАТА

Найкращі ігри про піратів на ПК

Ще одна непогана браузерна гра про піратів (і не тільки), що поєднує в собі елементи військової та економічної стратегії. Гравцеві доведеться боротися з іншими користувачами, прагнучи побудувати та зміцнити власну імперію. Крім битв у «Кодексі пірата» чимало уваги приділено будівництву та покращенню різноманітних будівель, вивченню технологій, торгівлі та видобутку ресурсів.

BLOODY PIRATE 2

Найкращі ігри про піратів на ПК

Браузерна MMORPG за мотивами аніме «Ван Піс», в якій гравці мають зібрати команду з героїв оригінального твору, побудувати власний флот і вирушити на пошуки скарбів. Звичайно ж, у подорожах вони зіштовхнуться з кровожерливими ворогами, познайомляться з цікавими персонажами та візьмуть участь у сценах, що ґрунтуються на сюжетній лінії аніме. Покрокові битви кинуть виклик тактичним навичкам, а розгалужена система прокачування дасть змогу вибирати вектор розвитку героїв.

BLAZING SAILS

Найкращі ігри про піратів на ПК

Бум «Королівської битви» не оминув і піратську тематику – зустрічайте командний екшен Blazing Sails, в якому ви б’єтеся доти, доки не залишиться єдиний корабель на воді. Опинившись на початку матчу ні з чим, вам доведеться грабувати острови, розподілити ролі в команді та кидати виклик своїм суперникам, прагнучи здобути титул чемпіона.

Розглянуті нами сеттинг розробники тут викрутили на максимум. Так, тут можна виграти, не зробивши жодного пострілу, в арсеналі ви знайдете класичну зброю піратів, а різні елементи одягу та аксесуари дозволять створити унікальний піратський стиль.

ГРОЗА МОРЕЙ

Найкращі ігри про піратів на ПК

Напевно, найказуальніша гра в нашій добірці, але менш захоплюючою вона від цього не стає. Гроза Морей – це піратська пригода, в якій гравці вирушають у подорож за піастрами, славою та визнанням. Все це, звичайно, можна отримати, але доведеться попрацювати – у тому числі беручи участь у розрахованих на багато користувачів битвах, освоюючи різні професії і доводячи іншим гравцям свою доблесть і відвагу. Бонусом йдуть вкрай симпатична картинка і заворожливий саундтрек.

PIRATE101

Безкоштовна розрахована на багато користувачів гра, влаштована таким чином, щоб грати в неї було цікаво і дорослим, і дітям. У грі є п’ять різних класів, кожен з яких отримує на старті комплект унікальних здібностей, власний корабель (з можливістю його подальшого поліпшення аж до величезного бригу, шхуни або фрегата) і невеликий загін помічників-компаньйонів.

Також хочеться звернути увагу на тутешній світ – вражаюче величезний та розбитий на безліч тематичних зон, кожна зі своїми характерними особливостями: рельєфом та кліматом, флорою та фауною, унікальною культурою та архітектурою та багатьом іншим. Загалом, нудьгувати тут точно не доведеться.

UNCHARTED WATERS ONLINE

Найкращі ігри про піратів на ПК

Наступна безкоштовна MMO на тему піратства та морських битв може здатися дещо застарілою, оскільки її реліз відбувся аж у 2005 році (для Європи та Західної Америки UWO стала доступною у 2010 році ).

Проте сьогодні проект продовжує жити і розвиватися, регулярно оновлюючись і поповнюючись різними евентами. Більше того, це одна з небагатьох мережних ігор, в якій присутні дійсно великомасштабні та епічні морські PvP-баталії за участю десятків кораблів!

Крім морських битв та дослідження тутешніх вод, представлених реально існуючими морями та океанами (події розвиваються в епоху «Великих географічних відкриттів» і всі 6 присутніх тут фракцій відповідають найбільшим морським націям того часу: Англія, Португалія, Голландія тощо), гравець може займатися будівництвом кораблів, торгівлею, виконанням квестів, охороною караванів, пошуком скарбів, крафтом та багатьма іншими захоплюючими справами.

WORLD OF SEA BATTLE

Найкращі ігри про піратів на ПК

Розрахований на багато користувачів екшен, сконцентрований в основному на досить простих, але захоплюючих морських битвах проти інших гравців за участю великої кількості кораблів різних класів.

Також у грі присутній розділений на зони, красиво відмальований світ з динамічною системою погодних явищ і часом доби, битви з босами та кораблями НПС, можливість створити або вступити в вже існуючу гільдію, випадкові квести (найближчим часом розробники обіцяють додати повноцінну сюжетну компанію), можливість грабувати та захоплювати кораблі.

ATLAS

Найкращі ігри про піратів на ПК

Багатостраждальний симулятор виживання від людей, які працювали над популярним ARK. В ATLAS реалізовано величезний відкритий світ, у якому одночасно перебувають тисячі гравців; кожен із них претендує на скарби та славу, але далеко не всім вдасться отримати бажане.

Новим мешканцям світу ATLAS належить будувати кораблі, збиратися до груп, вивчати загадкові острови і боротися з противниками. Однак, незважаючи на багатство можливостей, проект критикують: оптимізація кульгає, тому власникам слабких ПК доведеться несолодко.

NAVAL ACTION

Найкращі ігри про піратів на ПК

Реалістичний та хардкорний ММО-проект, який відкриває перед гравцями вікно можливостей. Тут можна, наприклад, стати піратом і борознити води у пошуках торгових суден із цінними товарами. Або ж, навпаки, відкрити полювання на корсарів і отримувати нагороду за їх упіймання.

Гравцям доступно понад 50 типів кораблів, величезний вибір апгрейдів та предметів кастомізації, а ігровий процес передбачає не лише морські битви, а й елементи стратегії. Висока складність може злякати, але втягнувшись, ви більше не захочете залишати неспокійні води Вест-Індії.

BLACKWAKE

Найкращі ігри про піратів на ПК

Динамічний екшен на морську тематику, в якому гравці, в ролі бравих піратів (ром та пов’язки на око додаються), беруть участь в онлайн баталіях, розрахованих на 54 учасники на одній карті.

У списку можливостей – кілька режимів, стрілянина з гармат, формування команди з роздачею наказів та розподілом обов’язків, навігація по картах, кастомізація кораблів та персонажів. Все це підкріплено чорним гумором та красивою графікою.

THE PIRATE: CARIBBEAN HUNT

Найкращі ігри про піратів на ПК

Непоганий мультиплеєрний екшен з морськими битвами, будівництвом фортець, прокачуванням капітанів, вибудовуванням стосунків з фракціями та іншими атрибутами будь-якої ММО про піратів. До того ж, безкоштовний. Єдиною ложкою дьогтю може стати дуже скромна картинка, але виховані «Корсарами» поціновувачі піратської романтики знають, що не в графіці щастя.

BATTLEWAKE

Найкращі ігри про піратів на ПК

Розрахований на багато користувачів VR-екшен, де геймери виступають у ролі міфічних лордів-піратів і борються один з одним в динамічних мережевих матчах. Гра пропонує прокачування персонажів та кораблів, широку кастомізацію, а також систему призову, за допомогою якої можна вражати суперників унікальними ультимативними вміннями на кшталт потужного цунамі або смертоносного кракена.

OUT OF REACH: TREASURE ROYALE

Найкращі ігри про піратів на ПК