Різне

Обручки – прикраси з особливим смисловим навантаженням

Коштовності супроводжують людину на протязі багатьох століть. Інша справа, що в минулі часи прикраси (ювелірні вироби) були доступні тільки обраним. Сучасна ювелірна індустрія стала дуже демократичною і придбати стильні вироби по кишені всім бажаючим. Але існують особливі прикраси, які підбирати треба ретельно не обмежуючись таким параметром як «подобається чи ні».

Обручки – прикраси з особливим смисловим навантаженням

Мова про обручки. Це особлива прикраса, яка є символом вічного кохання. Молодята, купуючи обручки, сподіваються що це придбання на все життя. Тому, консультанти УкрЗолото, радять детально ознайомитися з запропонованими моделями за допомогою фото, визначитися з усіма особливостями прикраси і так купувати обручку. А визначатися є з чим, бо майстри пропонують безліч варіацій і цей асортимент постійно поповнюється новинками.

Обираємо кращу обручку

Перше, на що треба звернути увагу, обираючи обручки, це не метал, з якого вони виготовлені. Список доступних варіантів як завжди включає три основні види:

  • Золото;
  • Срібло;
  • Платина.

Але не хвилюйтеся, в реальності асортимент набагато ширший, бо майстри використовують різні сплави та покриття. Отже якщо вам до смаку золото, обирайте між моделями з червоним відтінком, жовтим чи навіть рожевим. Якщо надаєте перевагу сріблу – для вас моделі з чорнінням, позолотою чи родієвим покриттям. До речі, родій також використовується і при роботі з золотом. Саме родій надає золоту холодного відтінку чим робить його трішки схожим на платину. Крім того біле золото, як і срібло з родієвим покриттям привертає увагу своїм блиском. А ще такі моделі підійдуть тим у кого чутлива шкіра.

На цьому різноманіття не закінчується. Після того як ви обрали метал, варто перейти до знайомства з обручками в плані їх форми. Ще не так давно на вибір були доступні дві варіації:

  • Американка (з чіткими гранями);
  • Європейка (з плавним профілем).

У сучасних покупців вибір набагато ширший, бо обручки доступні у формі корони, шайби, ланцюжка, схожі на «змію», яка огортає палець чи гілочку дерева. Жодних обмежень. Головне, щоб прикраси подобалися обом. Хоча, у сучасних молодят повна демократія і обручка нареченого може на 100% відрізнятися від прикраси, яку вдягнула наречена. Отже якщо їй до вподоби корона – будь ласка, а йому – класична американка – нема питань.

Ще одна особливість обручок – декоративне оформлення. Тут варіантів теж чимало. По-перше, можна взагалі обійтися без декору. Така собі лаконічність і мінімалізм. По-друге, можна здивувати такими елементами як кераміка або емаль. Ну і безперечно доступні класичні рішення такі як:

  • Гравіювання;
  • Діамантове гранування;
  • Коштовне каміння.

Обручки – прикраси з особливим смисловим навантаженням

Якщо серед цього неймовірного асортименту ви не підібрали щось для себе, завжди є можливість замовити обручки у вигляді індивідуального виробництва. Але як стверджують консультанти UkrZoloto, вибір настільки величезний, що навіть дуже вимогливі покупці знаходять для себе цікаві рішення серед представленого на сайті асортименту.