Різне

Пригоди Аспена з КолорадоПригоди Аспена з Колорадо

У Колорадо живе знаменитий мандрівник, який об’їхав 8 країн і зібрав 278 тисяч передплатників у своїй інстаграмі. Його звуть Аспен, і він золотий ретрівер!

Звичайно, цей красень подорожує не один, а разом із господарем – фотографом Хантером Лоуренсом, якому й завдячує своїми ефектними знімками. Хантер з дружиною дали притулок Аспену в 1,5-місячному віці, і з того часу постійно доводять, що собака подорожам не перешкода.

Захоплень Аспена позаздрить не тільки більшість домашніх вихованців, а й людей. Ретрівер любить відкривати нові місця, відпочивати на природі, займатися каякінгом та вирушати у походи в гори. Аспен любить їздити на машинах з великими багажниками, приміряти людський одяг та фотографуватися.

Ми впевнені, що секрет успіху інстаграма цього золотистого ретрівера – у люблячих очах фотографа! Якщо ви хочете завести такого ж компаньйона, радимо почитати про породу у статті “Золотистий ретрівер”.

We never leave on a trip unprepared now. @GetReadyNowPacks has been lifesaver для будь-якого, що мається на нашому шляху #ad. Будь-яка це torrential rains або переміщення через hory в ніч, Get Ready Now’s Pups & Peeps Road Combo Packs має EVERYTHING you could posedly необхідною для whatever situation comes your way. Check out @GetReadyNowPacks today and #PrepYourPup

Публікація від Aspen the Mountain Pup (@aspenthemountainpup) Жов 12, 2017 о 12:27 PDT