Різне

Шкарпетки Nike – стильні, практичні, міцні

Шкарпетки – невеликий, але значущий елемент гардероба. Без них неможливо уявити комфортну ходьбу чи заняття спортом. Вони оберігають стопи від пошкодження, поглинають зайву вологу. Прихильники активного способу життя купують шкарпетки Найк, позиціонуючи це як вибір спортсменів-професіоналів. Випускати їх відомий бренд почав у 1980-х роках. З першої колекції виробники приділяли увагу практичності, зручності, стилю.

В чому особливості шкарпеток NIKE

Тільки на перший погляд усі шкарпетки однакові. Виникає питання, чи потрібно витрачати більше коштів, купуючи «бренд»? Компанія Nike ніколи не зважає лише на моду та стиль. Набагато важливіші для виробника спортивного одягу відчуття клієнтів. Серед особливостей та переваг шкарпеток Найк виділяють:

  1. Технологію Dry Fit. Матеріал має підвищену повітропроникність. Це виключає виникнення парникового ефекту, утворення пітливості, неприємного запаху.
  2. Clima Fit – застосовується для виготовлення шкарпеток для холодного сезону. Особлива структура тканини зберігає стопи у теплі, утримує тепло. Завдяки цьому ноги завжди сухі.
  3. Nike Grip – унікальна технологія для шкарпеток спортивного застосування. Вставки та «малюнок» на стопі запобігають ковзанню, міцно тримають ногу в черевиках.

Не можна пройти повз матеріали, які використовуються для створення шкарпеток Nike. Найчастіше застосовуються спандекс, бавовна, нейлон. Вставки на п’ятках створюють додаткову амортизацію, виключають ефект ковзання у взутті. На відміну від недорогих шкарпеток маловідомих фірм, продукція Nike відрізняється довговічністю, зносостійкістю.

Шкарпетки Nike – стильні, практичні, міцні

Асортимент шкарпеток NIKE

Шкарпетки спортивного бренду вражають своєю різноманітністю. Nike пропонує моделі: сліди, укорочені, по щиколотку, до середини гомілки та гольфи. Одні з них підходять для повсякденного носіння, інші – для занять спортом. Що ж вибрати:

  • сліди для міського образу. Візуально здається, що взуття одягнене на босу ногу;
  • короткі шкарпетки – молодіжний варіант під черевики з високим бортом;
  • до щиколотки – мабуть, класичний варіант для традиціоналістів у моді;
  • високі шкарпетки та гольфи –  часто вибирають спортсмени на зимовий сезон.

Не виникає проблем у покупців із вибором колірної гами. Компанія Nike намагається надавати клієнтам широку палітру. Крім класичних однотонних варіантів, у продажу можна знайти кольорові або дво-, триколірні моделі. Таким чином, кожен покупець знайде шкарпетки на свій смак.