Різне

Шкіра голови – Що таке нарощування шкіри голови?

Помітили лусочки на шкірі голови і вирішили, що це лупа? Що ж, це може бути не завжди так.

Якщо ви пропускаєте миття голови через напружений графік або надаєте собі надмірну термічну укладку, це може означати, що у вас накопичилася шкіра голови.

Хоча це набагато менш страшно, ніж лупа, важливо боротися з накопиченням шкіри голови для здоров’я шкіри голови та волосся. Розповідаємо чому і як!

Що таке накопичення шкіри голови?

Шкіра голови - Що таке нарощування шкіри голови?

Наростання шкіри голови – це стан, який викликає лусочки на шкірі голови через продукти догляду за волоссям , піт, жир або мертві клітини шкіри. Наростання шкіри голови, якщо його не лікувати, може закупорити волосяні фолікули та спричинити випадання волосся. Це також може призвести до запалення (фолікуліту) та інфекції.

Чому потрібно чистити шкіру голови?

Очищення шкіри голови має вирішальне значення, незалежно від того, який догляд за волоссям ви дотримуєтесь. Якщо у вас нормальне або жирне волосся, мийте голову кожні 1-2 дні. Якщо у вас сухе волосся, мийте голову 3-4 рази на тиждень.

Відмерлі клітини шкіри голови відпадають, щоб зберегти здоров’я волосяних фолікулів. Неправильне миття може призвести до накопичення відмерлих клітин шкіри, бруду, жиру та продукту.

Як очистити шкіру голови?

Першим кроком до очищення шкіри голови є вибір шампунів і кондиціонерів, які відповідають вашому типу волосся. Склади для сухого волосся відрізняються від складів для жирного. Невідповідні інгредієнти іноді можуть накопичуватися на шкірі голови та викликати накопичення.

Ось кілька способів, які можуть допомогти усунути накопичення шкіри голови:

1. Використовуйте очищаючий шампунь

У той час як ваші звичайні шампуні допомагають усунути бруд і надлишок жиру зі шкіри голови, очищувальні шампуні чи шампуні, що запобігають появі залишків, роблять ще більше. Вони допомагають усунути накопичення шкіри голови, усуваючи всі залишки на шкірі голови.Примітка:


Освітлюючі шампуні не можуть замінити ваш звичайний шампунь, оскільки вони надзвичайно сушать волосся. 


Використовуйте їх раз на місяць.

2. Сироватки

Сироватки використовуються для запобігання кучерявості, сплутування та шорсткості волосся. Оскільки у вас уже є шкіра голови, уникайте сироваток, які можуть посилити цей стан.

Якщо у вас жирна шкіра голови, шукайте сироватки, що містять яблучний оцет, який допомагає очистити шкіру.

Якщо у вас суха шкіра голови, вам потрібно щось, що не тільки видаляє накопичення, але й забезпечує зволоження. Такі інгредієнти, як олія чайного дерева, є найкращим вибором.

3. Глибокий кондиціонер

Глибокі кондиціонери можуть не тільки зволожити ваше волосся, але й допомогти очистити залишки волосся. Такі інгредієнти, як активоване вугілля у ваших кондиціонерах, діють як освітлювачі.

Молочна кислота є ще одним інгредієнтом, який міститься в більшості освітлюючих глибоких кондиціонерів. Це чудовий пілінг, який видаляє мертві клітини шкіри.

4. Природні методи

A. Яблучний оцет

Хоча яблучний оцет не може повністю зменшити накопичення шкіри голови, він є хорошим антибактеріальним засобом. Це може запобігти інфікування волосяних фолікулів на шкірі голови. Додайте 2 столові ложки в кухоль води і полийте цим розчином голову. Залиште волосся в цьому на 2-3 хвилини, а потім промийте холодною водою.

B. Харчова сода

Скористайтеся харчовою содою на кухонній полиці як засобом від накопичення шкіри голови. Змішайте столову ложку харчової соди зі звичайним шампунем і вимийте волосся. Харчова сода має чудові очищаючі властивості та ефективно видаляє накопичення на шкірі голови.

5. Домашні скраби

Пілінг— це процес видалення мертвих клітин шкіри голови. М’яке відлущування раз на тиждень усуває накопичення відмерлих клітин шкіри голови.

A. Скраб з коричневого цукру та вівсянки

Змішайте дві частини коричневого цукру, 2 частини вівсяних пластівців і 2 частини кондиціонера для волосся. Після миття голови нанесіть цей скраб на шкіру голови та обережно помасажуйте круговими рухами. Ретельно промити.

B. Аспіриновий скраб

Змішайте приблизно 6 аспіринів у 4 столових ложках теплої води. Аспірин містить саліцилову кислоту, чудовий ексфоліант. Обережно втирайте в шкіру голови, щоб видалити мертві клітини шкіри.Застереження:


Відлущування шкіри голови не рекомендується людям з інфекціями шкіри голови, такими як стригучий лишай, воші або будь-які відкриті виразки.


Поради щодо миття шампунем і кондиціонера

Шкіра голови - Що таке нарощування шкіри голови?

  • Ретельно промийте волосся перед нанесенням шампуню – це гарантує, що шампунь рівномірно розподілиться по всіх пасмах волосся. Крім того, для вологого волосся потрібно менше засобу.
  • Розбавте шампунь. Спочатку розведіть шампунь водою, щоб не накопичувати продукт на шкірі голови. Занадто багато шампуню на шкірі голови також може викликати подразнення шкіри.
  • Використовуйте теплу воду для першого полоскання: тепла вода відкриває кутикулу, щоб шампунь міг проникнути всередину для ефективного очищення. Під кінець можна змити струменем холодної води.
  • Використовуйте шампунь лише для шкіри голови. Шкіра голови – це та частина, яка потребує очищення за допомогою шампуню. Він буде стікати по кінчиках волосся під час миття. Не наносьте шампунь на кінчики волосся, оскільки вони стають більш сухими.
  • Обережно втирайте – різке втирання шампуню у волосся може спричинити його ламкість. Крім того, ви можете пошкодити шкіру голови нігтями.
  • Збережіть кондиціонер для волосся. Уникайте використання кондиціонера на шкірі голови, оскільки він може обважнити волосся та спричинити накопичення продукту. Наносьте кондиціонер тільки на волосся, особливо на кінчики.

Як запобігти накопиченню шкіри голови?

1. Уникайте надмірного використання засобів для догляду за волоссям

Занадто багато засобів для догляду за волоссям, таких як шампуні, кондиціонери, гелі, креми та сироватки, можуть спричинити накопичення шкіри голови.

2. Обмежте термічну укладку та фарбування волосся

Термічна укладка за допомогою випрямлячів, фенів і бігуді може висушити шкіру голови та стимулювати надлишок жиру, спричиняючи накопичення. Хімічні барвники можуть блокувати ваші волосяні фолікули, викликаючи інфекцію або випадання волосся.

3. Дотримуйтеся процедури догляду за волоссям

Регулярне миття волосся шампунем і кондиціонером забезпечує здоров’я волосся. У той час як шампунь видаляє омертвілі клітини шкіри, надлишок жиру та бруд зі шкіри голови та волосся, кондиціонування забезпечує захист кутикул вашого волосся. Якщо ви любите потіти в спортзалі, подумайте про часте миття волосся.

4. Не пропускайте розчісування волосся щодня

Акуратне розчісування гребінцем із широкими зубцями допоможе уникнути заплутувань і рівномірно розподілити жири. Розділіть волосся на проділи та обережно розчешіть їх, не ламаючи та не пошкоджуючи.

Висновок

Наростання шкіри голови є результатом відмерлих клітин шкіри, засобів догляду за волоссям, надлишку жиру, бруду або їх комбінації. Регулярний догляд за волоссям із використанням м’яких продуктів запобігає накопиченню шкіри голови. Освітлюючі шампуні, домашні скраби та природні засоби стають у нагоді під час боротьби з утворенням шкіри голови.