Різне

Стрижка Піксі Боб – які є види стрижки Піксі Боб

Короткі стрижки не залишають байдужими: деякі готові до сміливих експериментів, а в інших виникають асоціації лише з зухвалими хлоп’ячими образами. Але зміна зачіски нерідко призводить до кардинальних змін. Похід до стиліста може стати поштовхом до нового життя, прийняття сміливих рішень. Популярною моделлю останніх років є «Піксі боб» стрижка створює динамічність, обсяг, завдяки подовженій формі виглядає жіночно та привабливо.

Опис стрижки

Зачіска з’явилася завдяки креативним майстрам, які вибирали нові форми для клієнтів. Кому саме прийшла ідея поєднати класичний боб та авангардну Піксі, достеменно невідомо. Першою була стрижка бобів, що виникла з легкої руки танцівниці фокстроту. Айрін Касл вирішила розпрощатися з довгими кучерями, переслідуючи суто практичні цілі. Волосся заважало виконувати танець, коротка ж модель доповнювала цілісний образ. Пізніше популяризація маси відбулася завдяки актрисам німого кіно.

Повинна своїм успіхом кінематографу та «Піксі». Незрівнянна Одрі Хепберн у «Римських канікулах» розлучилася з довгими кучерями. Новий образ короткої зачіски з акуратною чубчиком припав до смаку багатьом. Незважаючи на довжину, стрижка дозволяла залишатися жіночною, елегантною. Сучасні тренди перукарського мистецтва сприяють експериментам, пошуку цікавих форм. Завдяки новим ідеям підібрати стрижку можна будь-якому типу зовнішності, а похід до майстра подарує натхнення.

«Піксибоб» є градуйованою стрижкою з витягнутою формою до зрізів. Подовжені пасма у особи, обсяг в області темряви, верхівки, є відмінними рисами. Можливе виконання як з прямою, так і з градуйованою асиметричною чубчиком. Власницям овалів правильної форми зробити стрижку можливо і без чубчика.

Стрижка Піксі Боб - які є види стрижки Піксі Боб

Найкраще модель виглядає на прямих, густих пасмах, кучеряві вимагатимуть більш скрупульозного філіровки. Не вдасться досягти бажаної форми тільки на тугих дрібних завитках, в результаті може вийти форма кульбаби. Має значення також довжина, що створюється на пасмах за рівнем лінії плечей, на короткому волоссі подовжена частина повинна досягати мочок вуха.

Стрижка Піксі Боб - які є види стрижки Піксі Боб

Кому підходить стрижка

Щоб зрозуміти, чи варто міняти стрижку на «Пікс боб» необов’язково вдаватися до послуг стиліста. Потрібно невидимками заколоти локони так, щоб пасма прикривали вуха, основну копицю прибрати назад, на маківці зробити начіс. Після об’єктивного оцінювання зовнішності можна записуватися до перукаря.

Існує також інший спосіб – необхідно виміряти відстань від вуха до підборіддя по вертикальній лінії. Якщо отримана величина більше 5,7 см, краще зупинитися на варіанті середньої довжини. При відстані 5,7 см або менше, коротка стрижка стане кращим рішенням.

Стрижка Піксі Боб - які є види стрижки Піксі Боб

Кому йде «Піксі боб»:

 • відмінний варіант для жінок після 40 років і старше виглядати молодшим, привабливішим, стрижка надає особливий шарм, чарівність;
 • юні дівчата вибирають форму у пошуках індивідуальності, стильна модель робить привабливим образ;
 • за допомогою зміщення об’єму та подовжених спадаючих пасм можна надати досконалу форму круглій, трапецієподібній, квадратній особі, витягнутій овалу рекомендується поєднувати з прямою чубчиком для гармонізації пропорцій;
 • виконується на прямих, а також кучерявих пасмах, утихомирює жорсткі густі локони, надає об’єм пористим, рідким локонам;
 • стрижка підходить для творчих професій, відповідає строгому дрес-коду великих корпорацій та державних установ;
 • вдала зачіска дозволить приховати недосконалість шкіри, нерівний тон, бугристу структуру;
 • добре поєднується зі складними техніками чергування відтінків, можливо і фарбування в одному кольорі, ефект затемнення відволікає увагу від повних щік або виражених вилиць, світлі відблиски візуально надають об’єм, використовуються в області маківки, темряві або кінчиках.

Стрижка Піксі Боб - які є види стрижки Піксі БобПротипоказана стрижка повним жінкам, зачіска відкриває лінію шиї, візуально збільшує силует, представляє зовнішні дані не в кращому світлі.

Підготовчий етап

Хоч як привабливі відеоуроки перукарського мистецтва для новачків, краще довіритися професіоналу. Якщо ж стрижку пасм у особи можна освоїти самостійно, область скронь та потилиці стане непереборною перешкодою. Навіть для досвідчених майстрів багатоступінчасті моделі є випробуванням, перевіркою кваліфікації.

Стрижка Піксі Боб - які є види стрижки Піксі Боб

Потрібно враховувати безліч аспектів під час виконання — форму обличчя, тип фігури, структуру волосся та інші індивідуальні особливості клієнта. Правильне фарбування у поєднанні з «Піксі боб» дозволить досягти кардинального перетворення. Вартість зачіски в салоні залежить від досвіду та професіоналізму майстра, а також від застосовуваної доглядової та укладальної продукції. У середньому вартість коливається від 1500 до 3000 крб.

Для виконання буде потрібно стандартний перелік інструментів:

 • ножиці для стрижки, підібрані за типом волосся;
 • ножиці для філіровки або бритва;
 • гребінь із тонкою ручкою для зонування волосяної частини голови;
 • пульверизатор для зволоження пасм;
 • затискачі для фіксації, розділених проділом пасм.

Стрижка Піксі Боб - які є види стрижки Піксі Боб

Варіанти виконання стрижки на різну довжину волосся

Існує кілька варіантів зачіски, здійснення ідеї залежить від індивідуальних особливостей. Бажаного досягти в результаті образу – зухвалого, романтичного, жіночного:

 • асиметрія – передбачає коротку потилицю, пишну, об’ємну маківку, подовжені спадаючі пасма до обличчя на один бік, можливе виконання з косою чубчиком або без неї, підходить для круглолицих, а також для панянок з ромбовидним овалом, для фарбування можна вибирати калій відтінками окремих зон;

Стрижка Піксі Боб - які є види стрижки Піксі Боб

 • «Піксі боб» з поголеним елементами в області потилиці, скронь, виконується як на прямих, так і на кучерявих пасмах, підходить для правильних овалів, а за допомогою короткої прямої чубчика можна гармонізувати витягнуте обличчя, основний об’єм в області верхівки, темряви, філовані кінчики нададуть образу легкість;

Стрижка Піксі Боб - які є види стрижки Піксі Боб

 • креативні стрижки вимагають актуальних фарбувань, на основу блонд добре лягають яскраві ягідні та морські відтінки, вражає різноманітністю палітра пастельного блакитного, рожевого.

Стрижка Піксі Боб - які є види стрижки Піксі Боб

Технологія виконання стрижки

Багатошарова зачіска відноситься до складних видів стрижок, оскільки вимагає ретельного опрацювання кожного пасма. Майстер може змінювати техніку, підбираючи варіант, з індивідуальних особливостей клієнта.

Схема виконання:

 1. Відокремити трикутним проділом волосся від скроні до скроні, вершина трикутника захоплює верхівку.
 2. Потім розділити вертикальним проділом на 2 частини потилиці. Отримані половини розділити тепер горизонтальними проділами на рівні. Починати стригти від лінії шиї, поступово рухаючись нагору до потилиці, збільшуючи довжину.
 3. Після цього перейти до області верхівки, вибрати пасмо по центру, зрізати з відтяжкою. Це контрольна довжина, за її рівнем виконується обробка межі темряви та потилиці. Пасма в цій частині голови розділяти на вертикальні проділи.
 4. Окантовку вух починати з скроневої області, зрізуючи по діагоналі з подовженням до обличчя. Стригти за технікою «пасмо на пасмо», поступово рухаючись до центрального проділу.
 5. Тіменну зону починати стригти від верхівки, розділяючи волосся по горизонтальних проділах. Контрольне пасмо відокремлюється в центрі верхівки.
 6. Пасма тім’яної області, що залишилися, разом з чубчиком зачісуються на один бік, підстригаються з подовженням до обличчя.
 7. Після сухими пасмами потрібно пройтися філіровочними ножицями.

Догляд за стрижкою

Багатошарова зачіска з короткою потилицею та подовженням у тім’яній, скроневій ділянці вимагає щоденного укладання. Чи не займає багато часу, візуально виглядає як безладдя, але ретельно продуманий. Без використання укладальних засобів жіноча стрижка не триматиме форму. Оновлювати подовжений “Піксибоб” потрібно раз на 5-6 тижнів. Частішого звернення до майстра потрібна зачіска з поголеними скронями і при філірованіі по всій довжині, необхідно підстригати кожні 3-4 тижні.

Стрижка Піксі Боб - які є види стрижки Піксі Боб

Для укладання краще скористатися пудрою або глиною, що моделює. Достатньо розподілити невелику кількість на сухих або злегка вологих пасмах, надати бажаний напрямок за допомогою фена та гребінця. Також для подовжених моделей можна скористатися пінкою або мусом. Рівномірний розподіл забезпечить нанесення засобу для укладки на гребінь і подальше розчісування, потім стандартно волосся сушиться феном.

Порівняння зі стрижками “Піксі”, “Гарсон”, “Боб”

Варіанти коротких моделей підходять власницям прямого волосся. Різні техніки дозволять змінити зовнішні дані, гармонізувати риси обличчя. Особливості стрижок допоможуть визначитися із оптимальним варіантом.

«Піксі» – це ультракоротка стрижка, багатошаровість техніки створює розкішний об’єм в області верхівки та темряви. Креативні фахівці часто приділяють увагу окремим елементам, вигляд ззаду може бути доповнений поголеним малюнком. Відмінно виглядає з яскравими незвичайними фарбуваннями. Натуральні відтінки втрачають актуальність, експерименти із тонуванням допоможуть створити стильний образ. Виконується з асиметричною чубчиком, але можна обмежитися окремими пасмами в обличчя.

Стрижка Піксі Боб - які є види стрижки Піксі Боб

«Гарсон» – це елегантна стрижка, об’ємними залишається не лише верхівка, потилиця, а й область скронь. Відмінно виглядає без чубчика або з косою без вираженого градуювання. Легке філіровка надає зачісці єдиної форми. Найкраще підходить для кучерявих локонів, модель надає графічність лініям. Майстри рекомендують забарвлювати в натуральні відтінки, наближені до кольору, даного природою. Класична коротка стрижка універсальна, дуже практична у домашньому догляді.

Стрижка Піксі Боб - які є види стрижки Піксі Боб

«Боб» — одна з найпопулярніших стрижок завдяки необмеженим варіантам виконання. Нерівні зрізи багатоступінчастої моделі надають легкість і об’єм, можна поєднувати з чубчиком будь-якої форми або обмежитися драбинкою в обличчя. Стрижка має ефект корекції, тому обсяг надається області скронь, верхівки або темряви, залежно від індивідуальних особливостей зовнішності. Можливе виконання складних технік тонування та мелірування, чудово виглядає в природній гамі, а також з глибокими райдужними відтінками.

Стрижка Піксі Боб - які є види стрижки Піксі Боб

Загальні риси стрижок:

 • виконуються на коротку та середню довжину;
 • зручні та практичні, легко набувають заданої форми;
 • можна комбінувати з різними видами чубчика;
 • потребує регулярного оновлення.

Відмінні риси:

 • “Гарсон” відноситься до класичних стрижок, зберігається графічність ліній;
 • завдяки філіруванню зрізів «Піксі» та «Боб» створюють ефект легкої недбалості;
 • у моделях «Піксі» та «Боб» основний обсяг зосереджений в області верхівки і темряви, подовжені пасма спрямовані до обличчя, «Гарсон» максимально відкриває обличчя, область шиї, скронь;
 • для круглого, трапецієподібного, ромбоподібного обличчя краще вибирати «Піксі» або «Боб», «Гарсон» підходить лише володаркам правильного овалу з бездоганними рисами.

Плюси і мінуси 

Короткі зачіски мають цілу армію шанувальниць. Сміливі та креативні, вони активно експериментують з іміджем. Але й прихильником класичної елегантності можна вибрати «Пікс боб» для створення стильного образу.


Стрижка Піксі Боб - які є види стрижки Піксі Боб

Плюси:

 • використовується для різних стилістичних напрямків, підходить для вечірнього виходу, також для повсякденних реалій; за допомогою різних технік фарбування можна внести нотки індивідуальності;
 • завдяки асиметричній, рваній, градуйованій чубчику або її відсутності легко підібрати оптимальну модель для будь-якої форми овалу;
 • стрижка має омолоджуючий ефект, за рахунок прядок у обличчя помітно коригується зовнішність;
 • багаторівнева техніка надає об’єму, густоти рідкісних пасм, полегшує укладання неслухняних, жорстких пасм;
 • асиметрія та поєднання подовжених пасм, пишної верхівки – останні тренди перукарської індустрії.

Мінуси:

 • при невдалому виконанні складно виправити зачіску;
 • не підійде власницям пишних форм;
 • вимагає регулярного відвідування майстра, щоденного застосування укладальних засобів.

У кого зі знаменитостей така стрижка

Супермодель Джіджі Хадід близько року тому вирішила підстригти довгі локони. “Піксибоб” з подовженням акцентував увагу на обличчі, виділяючи досконалі риси. Це вдалий приклад короткої стрижки для круглолицьих панянок, що бажають поекспериментувати з довжиною та формою.

Скарлетт Йоханссон шокувала весь Голлівуд авангардною моделлю з поголеними скронями. Незважаючи на яскраві зовнішні дані та правильну форму овалу, стилісти зазначають, що це не найкраща ідея зірки. Класичний «Боб» на середню довжину більше відповідає образу та характеру кінодіви.

Стрижка Піксі Боб - які є види стрижки Піксі Боб

Кірстен Данст має нетипову зовнішність, тонкі невиразні риси обличчя все ж таки не завадили побудувати успішну кар’єру. Протягом кількох років актриса віддавала перевагу короткому «Піксі бобі» без чубчика на платинові локони. Сьогодні актриса повернула звичну середню довжину, але й із короткою стрижкою актриса виглядала божественно.

Майлі Сайрус не змінює креативну зачіску протягом кількох років. Це вдалий приклад гармонійного образу, коли створений іміджмейкер образ відповідає внутрішньому наповненню виконавиці.

Стрижка Піксі Боб - які є види стрижки Піксі Боб

Емілія Кларк нещодавно постала перед публікою з новою стрижкою. Асиметрична стрижка з подовженням до обличчя підкреслює лялькову зовнішність зірки «Ігри Престолів». Раніше британська актриса не наважувалась на кардинальні зміни, максимально короткою стрижкою був класичний «Боб» на середню довжину.“Піксибоб” – стильна, практична стрижка, добре поєднується з актуальними кольоровими фарбуваннями. 


Відмінний варіант для охочих розпрощатися з копицями довгих локонів, втілити сміливі ідеї. 


Легка, жіночна модель підкреслить жіночність та привабливість.

Піксі Боб стрижка

Стрижка “піксі боб” – це стильна та сучасна стрижка, яка надає об’єму та текстури волоссю. Її основна особливість полягає в тому, що волосся на тильній стороні голови коротше, ніж на верхній частині та бічних зонах.

Щоб створити стрижку “піксі боб”, волосся зазвичай струшують та обрізають на різні довжини, що додає об’єму та текстури волоссю. Ця стрижка підходить для різних типів волосся та обличчя, а також дозволяє експериментувати з різними стилізаціями.

Для того, щоб додати більше об’єму та текстури до стрижки “піксі боб”, можна використовувати спеціальні засоби для стайлінгу волосся, такі як мус або гель. Також можна грати з різними текстурами та фактурою волосся, щоб створити унікальний стиль.

Існує кілька варіантів стрижок піксі-боб, але в загальному це коротка жіноча стрижка, довжина якої зазвичай становить від вуха до підборіддя. Ось кілька популярних варіантів стрижки піксі-боб:

 1. Класична піксі-боб: це коротка стрижка з піднятими волоссям в зоні корони голови, яка додає обсягу.
 2. Асиметрична піксі-боб: в цій стрижці волосся спереду більш довге, ніж ззаду. Це надає образу більшої динаміки та нестандартності.
 3. Розшита піксі-боб: це стрижка, яка включає у себе розшиття (тонкі прядки волосся, що виділені з загальної маси волосся). Цей ефект додає текстури та руху до стрижки.
 4. Градуйована піксі-боб: це стрижка, в якій волосся градуйоване ззаду. Це надає образу більшого обсягу та рухливості.
 5. Піксі-боб з чубчиком: в цій стрижці до короткої піксі-боб додається довший чубчик, який обрамлює обличчя. Цей елемент додає образу жіночності та романтики.

Відео – стрижка Піксі Боб