Різне

Як передати відео зі смартфона на телевізор

У 2024 році вийде нова операційна система Smart TV від TiVo, яку встановлять у телевізори Sharp https://comfy.ua/flat-tvs/. Бренд, що створює платформу, належить Xperi – компанії, що стоїть за технологіями DTS і IMAX Enhanced. Це означає, що програма може поліпшити враження від перегляду завдяки яскравому звуку і чіткості. Sharp відома в ніші бюджетних моделей, а нова ОС обіцяє додати їм користувацький контроль і простоту. Детальніших даних поки що немає, але варто сподіватися, що новачок стане гідним конкурентом решті інтерфейсів і серед інших переваг також запропонує покращений перегляд контенту з телефону на телевізорі. Про те, що для цього потрібно, дізнаєтеся далі.

Дротове підключення

Відобразити вміст смартфона на екрані телевізора можна, підключившись до нього безпосередньо через порт HDMI. Для цього знадобиться спеціальний USB-кабель. Однак він має бути досить довгим, щоб забезпечити комфорт.

Бездротове підключення

Якщо у вас є сучасний смарт-телевізор, великі виробники включають вбудоване програмне забезпечення для віддзеркалення екрана, що дає змогу транслювати дисплей вашого телефона, поки обидва пристрої перебувають в одній мережі Wi-Fi. Можливі такі варіанти:

  • Samsung – Screen Mirroring або Smart View;
  • Xiaomi і Google – Cast;
  • Motorola – Wireless display;
  • Huawei – MirrorShare;
  • Sony – Screen Mirroring;
  • LG – Miracast;
  • HTC – HTC Connect.

Зазвичай вони доступні в швидких налаштуваннях, які можна знайти, провівши пальцем вниз від верхньої частини головного екрана. Але якщо ви не бачите їх одразу, спробуйте виконати пошук у меню.

Як відобразити екран iPhone

Щоб дублювати з дисплея айфона на телевізор:

  • відкрийте “Центр управління”. Це можна зробити, провівши пальцем донизу від правого верхнього кута на iPhone з 2018 року або догори на більш ранніх моделях.
  • Натисніть “Дублювання екрана”.
  • Ваш телевізор або приставка Apple TV мають з’явитися у списку доступних пристроїв. Торкніться його.

iPhone може запросити у вас код, щоб переконатися, що збирається транслювати на потрібний екран. Просто введіть цифри, які з’являться на телевізорі, щоб продовжити.

Як відобразити дисплей із телефона Android

На своєму телефоні Андроїд знайдіть потрібний додаток і увімкніть його. Обидва пристрої мають увійти в одну й ту саму мережу Wi-Fi. Перевірте, чи стабільне підключення до інтернету. У меню введення на телевізорі активуйте дзеркальне відображення і зробіть те саме в налаштуваннях бездротового дисплея на смартфоні. У списку пристроїв виберіть потрібний. Дотримуйтесь інструкцій, і з’єднання буде встановлено. Іноді, щоб переконатися в правильності дій, техніка може запросити код, який відобразиться на гаджеті, що підключається.

Чи можна передати відео на старий телевізор

Цей метод стане в пригоді, якщо ваш телевізор куплено давно і він не володіє технологією Smart, тобто не здатний підключатися до інтернету. Достатньо, щоб у пристрою був роз’єм HDMI, тоді бездротовий адаптер дисплея виконуватиме функцію приймача для телефона. Якщо модель настільки давня, що випущена без такого входу, шукайте Smart TV з портом RCA.

Найбільш відомі на ринку Xiaomi Mi Box, Apple TV 4, Amazon Fire TV Stick, Google Chromecast та інші. Зверніть увагу, що у них відрізняються вимоги до приєднаних пристроїв, тому читайте характеристики.

Відкрийте для себе світ контенту на великому екрані, транслюйте його зі смартфона на телевізор. Широкий вибір різних моделей пропонує сайт Comfy.ua.