Різне

Як підключити тюнер до телевізора та Wi-Fi

Далеко не кожен користувач знає, як підключити тюнер до телевізора. Схема під’єднання приставки-дешифратора буде залежати від доступних роз’ємів. Розглянемо особливості приєднання тюнера і основні роз’єми. Також проаналізуємо специфіку Т2-приставок. Щоб в квартирі мовило цифрове телебачення, необхідно наступне обладнання:

  • телевізор;
  • ресивер;
  • антена або супутникова тарілка.

Телевізор повинен мати роз’єми під цифрову приставку, всі сучасні моделі ними оснащуються. Телевізор повинен бути таким, щоб у нього був вхід для антени, роз’єми під «тюльпани», scart – вхід з відеовходом. Сучасні телевізори мають hdmi – роз’єм, він також підійде для підключення ресивера.

Як вибрати і підключити тюнер Т2

Перед тим як купувати тюнер Т2, визначтесь з наступним:

Чи достатньо вам тільки перегляду стандартних 32 каналів або хочеться чогось більшого.

Чи підходить існуюча антена або необхідно купити нову.

Як підключити та налаштувати ТВ-тюнер.

Найдорожчі тюнери з урізаними функціями розраховані тільки на перегляд цифрових каналів в форматі DVB-T2. Якщо ж є бажання записати вподобану передачу, концерт або спортивний матч – знадобиться модель з можливістю запису трансляції. Для цього необхідний тюнер з USB-роз’ємом, куди можна вставити флеш-накопичувач. Його ж можна використовувати в якості медіаплеєра – прослуховувати музику, дивитися відео, фото.

Ще більше можливостей у тюнера з доступом в інтернет і вбудованим Wi-Fi. В цьому випадку можна переглядати відео на YouTube, IPTV, читати RSS-стрічки, перевіряти пошту. Є моделі, з якими можливий відкладений перегляд – функція TimeShift. Якщо телевізор підтримує дозвіл 2K і 4K, то має сенс взяти тюнер з підтримкою HD-форматів.

Зверніть увагу, що тюнери Т2 випускаються з вбудованим або зовнішнім блоком живлення. Зовнішній блок живлення займає місце, зате в разі виходу з ладу його легко можна замінити на новий.

У більшості моделей представлений стандартний набір роз’ємів: RCA, HDMI і USB. Для передачі зображення і звуку в Т2-ресіверах найбільш часто використовують роз’єми RCA – стандартні «тюльпан» і HDMI.

Т2 тюнер як підключити

З’єднати тюнер з антеною, зовнішньою або кімнатною.

Підключити електроживлення тюнера. Підключити тюнер до телевізора кабелем RCA (тюльпан) або HDMI. «Тюльпани» найчастіше розділені на три жили, одна для відеосигналу і дві – для аудіо, лівого і правого динаміків.

Як підключити тюнер до телевізора та Wi-Fi

Для прийому в цифровому форматі DVB-T2 досить антени, яка здатна функціонувати в дециметровому діапазоні. Якість цифрового телевізійного сигналу залежить від відстані між вишкою і антеною, а також від того, чи є між ними перешкоди, наприклад, у вигляді висотних будинків. Для тих, хто живе недалеко – в 3-5 км від телевежі, підійде кімнатна антена. Прийом сигналу такою антеною при необхідності можна посилити за допомогою підсилювача, який може мати окремий блок живлення або живитися від ТБ-тюнера. Для тих, хто живе у віддаленій від транслятора місцевості, або якщо сигнал закривають інші будівлі, підходять зовнішні антени – вони мають кращі прийомні характеристики і використовуються в міських квартирах, заміських будинках. Чим більше розміри антени і кількість набраних елементів, тим вище у неї коефіцієнт посилення, відповідно і якість прийому телевізійного сигналу буде краще. Їх також часто постачають при необхідності підсилювачем сигналу.

Як налаштувати антену тюнер Т2

Як добитися хорошого прийому телевізійного сигналу? Для цього потрібно знати закони його поширення, так що зупинимося на цьому питанні докладніше.

Найголовніша умова, яка забезпечить вам хороший прийом сигналу – пряма видимість телевізійної вишки з того місця, де знаходиться ваша антена. Інакше кажучи, антена повинна «бачити» вишку так само, як ми бачимо її очима, тому що сигнал поширюється прямо.

Якщо перед вашим будинком є перешкода, сигнал з вишки просто відіб’ється від нього і не зможе пройти наскрізь. В цьому випадку потрібно шукати інший вихід – наприклад, висотний будинок, що знаходиться позаду вишки, але добре видимий вашій антеною.

Таким чином ви отримаєте відбитий сигнал від штучного відбивача, в ролі якого може виступити будь-яка багатоповерхівка. Антена спрямовується не в бік вишки, а в протилежну, до відбивача. Це, звичайно, гірше, ніж прямий сигнал, але краще, ніж той, який видасть антена з підсилювачем.

Як підключити супутниковий тюнер до телевізора?

Якщо бажаєте мати більше розмаїття телепередач ніж пропонує тюнер Т2, тоді краще підключати супутникові тюнери.

Як підключити супутниковий тюнер Viasat самостійно:

Для того, щоб самостійно підключити Віасат, Вам потрібен тюнер УТБ SRT 7600 або SRT 7602. У вас має бути встановлена супутникова антена, на три супутника (Astra, Amos, Hot bird). Сама супутникова приставка ає спеціальни дроти підключення в комплекті. Головне, що вам потрібно буде зробити, це  провести реєстрацію тюнера, самостійно. Для цього потрібно зателефонувати на за номерами на офіційному сайті Viasat.

Далі обираєте пакет каналів, який бажаєте підключити, реєструєте підписку. Вам присвоюється індивідуальний лицьової рахунок, оплачувати який можна, будь-яким способом.

Як підключити тюнер до телевізора та Wi-Fi

Як підключити тюнер до вай фай

У упутниковий ТВ-тюнер вбудований модуль Wi-Fi з підтримкою стандартів 802.11 a / b / g / n 2.4G / 5G. Щоб підключити ТВ-тюнер до вашої домашньої Wi-Fi-мережі, дотримуйтесь інструкції майстра першого встановлення (на екрані телевізора, підключеного до ТВ-тюнера), який автоматично запускається під час першого включення.

Правила підключення всіх цифрових приставок:

Ресивер може підтримувати роботу декількох телевізорів одночасно. Такий тюнер можна підключати не тільки до телевізора, але і до dvd – програвача і монітора. Якщо ресивер підключається не до телевізора, необхідний буде спеціальний перехідник, щоб підключити кабель до пристрою. Цей перехідник продається в будь-якому магазині електроніки.

Підключення приставки до телевізора здійснюється наступним чином:

Береться кабель і з його кінців зрізають захисну оболонку, відступаючи на 10 – 15 мм. Оболонку необхідно зрізати таким чином, щоб випадково не пошкодити блискучу плівку, що захищає центральний провідник.

Роз’єми на цифровій приставці також можуть бути різними під різні моделі ТВ. Обережно відгинайте плівку і прикручують f -раз’еми.

Потім під’єднують кабель приставки до телевізора.

Як підключити тюнер до телевізора та Wi-Fi

Після цього під’єднують дроти-тюльпани до приставки і телевізору.

В кінці до телевізора підключають антену. Встановлювати антену необхідно на зовнішній стороні будинку або на балконі. При цьому необхідно стежити за тим, щоб прийому сигналу не заважали дроти лінії електропередач або гілки дерев.

  • Як підключити тюнер до телевізора та Wi-Fi

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts