Різне

Як вибрати якісну косметику

Косметичний ринок є настільки широким, що в ньому легко загубитися під час вибору продуктів. На що звертати увагу: бренд чи якість? Ціна чи кількість відгуків від клієнтів? Про це й дізнаємось далі.

Як вибрати якісну косметику

Як вибрати косметика для макіяжу?

Декоративна косметика має велику популярність серед представниць жіночої статі. Проте мало хто знає, як правильно підібрати продукти, щоб наголосити на красі, а не зіпсувати її.

 1. Купуйте косметику у професійних магазинах (таких, як https://savanni.com.ua/ або перевірених точках. Так ви вбережете себе від підробок чи поганої якості.
 2. Не беріть косметичні продукти, яких ви раніше не куштували і з незрозумілим вам складом.
 3. Краще переплатити за оригінал, ніж купити дешеву підробку та пізніше витрачати гроші на лікування шкіри.
 4. Якщо немає великого досвіду використання декоративної косметики, краще віддати перевагу тим продуктам, які легко і просто наносяться.

Перш ніж нанести косметику на обличчя, спочатку ретельно вивчіть склад та відгуки від професіоналів. Особливу увагу зверніть на натуральні продукти – олії, екстракти, пігменти тощо.

Як підібрати доглядову косметику?

Якщо з декоративною косметикою можна розібратися, з доглядової справи складніші. Є кілька нюансів, на які варто звернути увагу:

 • продукт повинен повністю відповідати типу шкіри та віку жінки;
 • знайте міру – якщо в інструкції зазначено краплю продукту, не потрібно наносити більше;
 • для комплексного догляду краще скористатися косметикою одного виробника;
 • продукти для догляду вранці та ввечері відрізняються за складом та функціоналом;
 • доглядова косметика «любить» чіткість та послідовність нанесення.

Важливо також розуміти, деякі продукти просто несумісні між собою, які застосування принесе не користь, а навпаки – сухість шкіри, висипання. Виникає питання, які компоненти не можна змішувати між собою у догляді.

 1. Вітамін A та вітамін C (використовуються в різних цілях).
 2. Фруктові кислоти та сіль (морська). Два креми з таким складом не можна змішувати, навіть якщо ви хочете наносити один з ранку, а другий – увечері.
 3. Гелі з легкою текстурою та продукти з олійною базою.
 4. Продукти, суміші яких надто важкі для шкіри.

Як доглядову, так і декоративну косметику не варто завдавати занадто багато. Найкраще віддавати перевагу тим продуктам, які наносяться тонким шаром.

Також варто враховувати пору року. Влітку краще вибирати легкі та повітряні текстури, які практично не відчуваються на шкірі, взимку – навпаки, щільні та важкі більш підходящі.

Купувати варто лише продукти, які мають сертифікати якості та пройшли всі необхідні перевірки та тести. Для тих, хто вважає, що тільки найдорожча косметика краща, хотілося б уточнити: не завжди якість відповідає ціні. Бюджетний сегмент також надає і доглядову, і декоративну косметику з високою якістю та результатом.

Якщо для вас ціна відіграє роль, і ви розумієте, що у професійних магазинах та салонах дорого, можна звернутися до інтернет-магазинів. Наприклад, в магазині Savanni в асортименті представлена професійна декоративна та доглядова косметика за вигідними цінами. Чи не хочете переплачувати? Тоді не гайте часу і заходьте на сайт магазину savanni.com.ua.