Різне

Який одяг подобається чоловікам

Чи знаєте ви, що деякі предмети і деталі жіночого одягу просто зводять чоловіків з розуму? Чому одна жінка не надихає чоловіків, а іншу вони не можуть забути – загадка. Але ми можемо простежити позитивну реакцію на певні деталі одягу і хочемо поділитися цими спостереженнями з вами.

Звичайно, жінки не одягаються для чоловіків, ми можемо носити те, що хочемо і коли хочемо. Але, погодьтеся, не така вже й погана ідея трохи надихнути вашого чоловіка відчути бажання і захоплення, просто глянувши на вас. Спробуйте надіти щось із запропонованого списку і подивіться на реакцію!

Оголені плечі

Який одяг подобається чоловікам

Чоловіки дійсно люблять, коли ви показуєте деякі частини свого тіла, не відкриваючи занадто багато. Не секрет також, що чоловіків приваблюють лінія декольте, шиї та плечей. До того ж, такі наряди з відкритими плечима виглядають досить кокетливо.

Високі підбори

Який одяг подобається чоловікам

Взуття на високих підборах – не просто частина образу. Кожна жінка знає, що серед вашого взуття точно повинна бути карколомна пара взуття на шпильці! І чим вище каблук – тим сексуальніше виглядають ваші ніжки Однак, щоб ваші ноги виглядали приголомшливо, підбирайте пару за розміром.

Його сорочка

Який одяг подобається чоловікам

Багато жінок люблять носити чоловічі сорочки. Так, сорочка з чоловічого плеча – це щось дуже близьке, оскільки це часто пов’язано з особливими подіями. І якщо ви ніколи ще не пробували надіти його сорочку, не витрачайте даремно свій час, надіньте її прямо зараз. Реакція не змусить себе чекати!

Обтягуючі сукні

Який одяг подобається чоловікам

Такі сукні – це те, що дійсно підкреслює всі вигини вашого тіла. Пам’ятайте, чоловіки ненавидять сукні-мішки. Плаття з розміром oversize показують лише одне: «Ей, я не впевнена в собі!» А ось обтягуючі сукні кажуть всьому світу: «Я сексуальна і я це знаю»!

Спокуслива білизна

Який одяг подобається чоловікам

Чоловіки люблять жінок в приголомшливій нижній білизні більше, ніж оголених. Думаєте про колір? Чорний і червоний, на думку чоловіків, найсексуальніші кольори. Чому б не здивувати свого чоловіка в наступний раз якоюсь сексуальною нижньою білизною?

Шорти

Який одяг подобається чоловікам

Пам’ятайте правило: шорти сексуальні, а шорти з легінсами зовсім не сексуальні!

Якщо ви не відчуваєте себе комфортно і впевнено в шортах, просто не носіть їх, але не намагайтеся заховати щось під легінсами, це жахливо. Повірте, чоловік скоріше не помітить деяких ваших недоліків, але він виразно помітить, що ви хотіли щось заховати, використовуючи легінси під шортами.