Цікаво

Цілі подорожі: чому пік Кедарканта – це повна гонитва

  • Домашня сторінка
  • Світ пригод
  • Цілі подорожі: чому пік Кедарканта — це повна гонитва

Цілі подорожі: чому пік Кедарканта — це повна гонитва

kedarkanthatrek

  • Про
  • Останні публікації

Kartik

Kartik

Я затятий гурман, який любить подорожувати. У вільний час я граю в вуха якісним Heavy Metal. Перегляд кулінарних шоу, написання пісень, гра на барабанах, гітарі та клавішних, гра в крикет і спів займають більшу частину мого дозвілля. Kartik

Останні публікації від Kartik (переглянути всі)

  • Скуштуйте справжній смак Ладакха на цих трьох найкращих походах! – 10 липня 2018 р.
  • Цілі подорожі: Чому пік Кедарканта — це повна гонитва – 18 травня 2018 р.
  • Духовні Ятри 2018: Нанда Деві Ятра, Кайлаш Мансаровар Ятра – 16 травня 2018

< /span>Поділитися

Найбільш вражаюча гімалайська вершина, Кедаркантха, розташована на висоті 3150 м в районі Уттаркаші в Уттаракханд. З чудової вершини хребта відкривається чудовий краєвид на 13 гімалайських вершин, як-от Ранглана та Бандерпуч. Стежка веде до національного парку Говінд, який є домом для екзотичної флори та фауни, як-от ведмеді, леопарди та мускус олень. Єдина річ, яка спонукає вас йти далі по складній трасі, яка включає нерівні схили та різкі підйоми та спуски, — це краєвиди, які постійно змінюються цього вражаючого місця.

Крім того, цей похід вважається ідилічне місце як для любителів природи, так і для затятих мандрівників. Похід розпочинається з тихого села під назвою Санкрі, яке оточене густим дубовим лісом і засніженими горами. Крім того, під час походу відкривається чудове видовище River Tons, яка живиться льодовиками. Наповнений величною природною красою та приголомшливим видом на засніжені гори, трекінг у «Землі Богів» завжди радує очі та душу мандрівників. Траса поєднує в собі контрастні краєвиди засніжених гір, льодовикових басейнів і замерзлих струмків на пишному зеленому ландшафті. Для тих, хто любить сніг, слід обов’язково спробувати похід Кедарканта.

Тривалість: 6 днів
Ступінь: від легкого до середнього
Найвища точка: 3810 м (пік Кедарканта)
Подолана відстань: 22 км
Базовий табір: Санкрі

Ось 5 причин який, безсумнівно, зробить ваш трекінг незабутнім: