Різне

20 способів доставити собі самозадоволення

Для вас це буде цікаво! Для когось, можливо, не всі способи є новими. Але точно, для прочитання це дуже пізнавально.

1. Душова насадка.

Спочатку ми написали «душевна», але потім виправилися. Загалом, старий добрий душ ще нікого і ніколи не підводив. Пограй трохи з напором води і температурою, щоб додати собі відчуттів.

2. Класичний фінгеринг.

Ще один олдскульний спосіб передбачає ніжну кліторальну мастурбацію де-небудь в затишному місці. Відкриваємо нашу мастурбаційну добірку ось таким класичним, як французький манікюр, дуетом.

3. Вагінальний фінгеринг.

Навіть якщо ти знаєш, що не можеш випробувати оргазм від одного тільки вагінального проникнення, спробуй … не прагнути до оргазму. Просто пести себе, поки не заведеш по-справжньому. Насправді часто справа не тільки в тому, яку саме зону ти стимулюєш, але і в тому, наскільки сильно ти збуджена.

4. Клітор – останній.

Спробуй не торкатися до клітора до тих пір, поки не опинишся зовсім «на краю». Вивчай своє тіло, і ти переконаєшся, що клітор далеко не єдина твоя чутлива зона.

5. Подушка між ніг.

Напевно, не знайдеться на світі дівчини, яка хоч раз не пробувала мастурбувати, здавлюючи подушку стегнами. Якщо ти знаєш, як це робити, – вперед, нам нема чого тобі розповідати. Якщо немає, повір, тебе чекає багато радісних секунд.

6. Пральна машинка.

Спробуй сісти на пральну машинку, щільно звівши ноги так, щоб вібрація була присутня між ними. Ти повинна переконатися, що машинка стійка і ти не впадеш з неї в моменти оргазму.

7. Що-небудь почитати.

Наприклад, еротичну прозу, фанфіки або просто гарячі сцени з любовного роману (весь любовний роман читати необов’язково) – тут важливі не повороти сюжету, а то, наскільки вони тебе заводять.

8. Аудіопорно.

Вам краще самим залізти в інтернет і самим почитати, що це таке і як від нього отримати задоволення.

9. Зеркальце в руках.

Дивитися на те, як ти пестиш себе, може бути дуже корисно: ти ближче знайомишся зі своїм тілом, вчишся любити його, пестити і леліяти. Твоє тіло стає для тебе не предметом для критики, а джерелом радості і насолоди. Озброюйся дзеркальцем, дивись і вчись!

10. Показати партнеру, на що ти здатна.

Мастурбація навпроти один одного може бути ну дуже сексуальною, особливо якщо з якихось причин вам протипоказаний секс, а втрачати лібідо не хочеться.

11. 5-хвилинка на роботі.

Втомилася, а кава не бадьорить? Спробуй замкнутися в кабінці туалету і злегка попестити себе між ніг. Ніхто не пропонує тобі влаштувати справжній марафон повноцінної мастурбації. Прийми це як коротку перерву, під час якого ти тільки злегка встигнеш себе «запалити» – для бадьорості духу, так би мовити.

Якщо ти забула або не знала, вакуумний стимулятор – це така штуковина, яка приносить тобі задоволення не за рахунок того, що вона вібрує або пульсує, а банальним повітрям. Ти не засовуєш, а прикладаєш дірочку до клітора, і воно легкими повітряними поштовхами підносить тебе на сьоме небо блаженства швидко і без зайвих труднощів.

13. Вібратор-кролик.

20 способів доставити собі самозадоволення 20 способів доставити собі самозадоволення

«Кролики» підходять тим, хто найефективніше отримують оргазм від подвійної стимуляції: за рахунок проникнення і стимуляції клітора. Якщо є така можливість, вибирай ті вібратори, де можна окремо управляти відростком і основою.

14. Телефон на вібрації.

Але якщо вібратора у тебе немає і його покупка не передбачається, ти можеш використовувати підручні засоби. Нічого нікуди не вставляємо! Просто включаємо вібрацію і затискаємо між ніг прямо черга одяг.

15. Анальна пробка.

20 способів доставити собі самозадоволення

Анальна пробка – це прекрасна іграшка, яка принесе задоволення не тільки жінці, а ще й чоловікові під час проникнення. А ще коли це не проста анальна пробка, а й стимулятор клітора, то це взагалі блаженство для жінки.

16. Холодне-гаряче.

Це може бути що завгодно – ти можеш чергувати прикладання ложечки з теплою струменем душа. З льодом експериментувати не радимо, тому що це досить жорсткий вплив, краще або використовувати розігріваючо-охолоджуючу змазку, або різної температури воду з душу.

17. Віддай себе в чужі руки.

20 способів доставити собі самозадоволення 20 способів доставити собі самозадоволення 20 способів доставити собі самозадоволення

Деякі виробники іграшок дозволяють управляти гаджетами з програми. При цьому ти можеш послати посилання своєму партнеру, щоб іграшкою керував він з будь-якого кінця світу. Це дуже розбурхує, особливо якщо з якоїсь причини ви змушені проводити час в розлуці.

18. Збуджуючі змазки і рідкі вібратори.

Ще одна новинка в світі секс-іграшок – рідкі вібратори. Це гелі, які наносяться на статеві органи і від них поширюється відчуття, немов лубрикант вібрує у тебе на шкірі.

19. Ляж на живіт.

Простіше кажучи, поміняй позу. Більшість жінок (ніякої статистикою, чисто емпірично) мастурбує лежачи і розвівши ноги або стоячи, якщо в душі. А ти спробуй поглянути на ситуацію під іншим кутом – повернись на живіт і пести себе спереду або ззаду.

20. Техніка «міст».

Гучна техніка полягає в тому, щоб під час вагінальної стимуляції або звичайного проникаючого сексу стимулюєш клітор, а коли ти відчуєш, що ось-ось станеться оргазм, різко припинити стимуляцію.

  • 20 способів доставити собі самозадоволення

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts