Різне

5 домашніх способів поліпшити зір: несильно, зате швидко

Просто і ефективно!

Слабкий зір найчастіше пов’язано з далекозорістю або короткозорість. Що впливає на це? Експерти здоров’я називають харчування, генетику, надмірне навантаження на очі і старіння є основними винуватцями погіршення зору. Раніше ми писали про 7 шкідливих звичок для здоров’я очей.

Ось 5 кращих домашніх засобів для поліпшення вашого зору. Вони прості і не віднімуть у вас багато часу:

1. Акупунктура.

5 домашніх способів поліпшити зір: несильно, зате швидко

Помасажуйте кожну з точок акупресури, які знаходяться навколо куточків очей. Робіть це кілька разів на день протягом 5-10 секунд.

Вранці ходіть босоніж по траві, коли на ній роса. Робіть так не менше 30 хвилин. Це також допомагає поліпшити зір, тому що активує нерв, пов’язаний з ногами.

2. Мигдаль.

Мигдаль покращує зір завдяки жирної кислоти омега-3, вмістом антиоксидантів і вітаміну Е. Крім того, він допомагає підвищити концентрацію і пам’ять.

Ось рецепт:

Замочіть 5-10 шт. мигдалю в воді на ніч.

На наступний ранок очистіть мигдаль від шкірки і натріть його на тертці.

Випийте отриману пасту зі склянкою теплого молока.

Робіть це щодня протягом як мінімум кількох місяців.

3. Часте моргання.

Це одне з домашніх засобів для поліпшення зору, яке вимагає мінімальних зусиль. Моргання – це природний спосіб відновити вологу в очах. Обов’язково робіть це кожні 5-6 секунд. Ви повинні звикнути частіше моргати, якщо ще цього не робите. Також ви можете закрити очі на 5-10 секунд. Робіть це, коли багато працюєте за комп’ютером. Це дозволить очам відпочити.

4. Вправа для очей.

5 домашніх способів поліпшити зір: несильно, зате швидко

Ця вправа не вимагає від вас ні певного положення, ні багато часу.

Повертайте очима за годинниковою стрілкою. Потім повільно проти годинникової стрілки.

Переконайтеся, що після завершення 1 сету, ви моргаєте пару раз.

Продовжуйте робити це хоча б 4-5 разів на день.

5. Вплив тепла.

Це допоможе реактивувати війчасті м’язи і кришталик ока. Згідно китайській культурі, сонце містить життєву енергію, яка має вирішальне значення для здоров’я очей і для всього тіла.

Загоряйте. Хай сонце світить прямо на закриті повіки. При цьому глибоко дихайте. Робіть це, один раз в день протягом декількох хвилин. Після чого зробіть наступне:

  • Потріть долоні одна об одну. Потім обережно покладіть долоні на закриті очі, не тисніть сильно на очі.
  • Повністю закрийте очі, щоб ви не бачили ніякого світла. Робіть це кілька разів на день. При цьому уявляйте собі щось приємне.
  • 5 домашніх способів поліпшити зір: несильно, зате швидко

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts