Різне

Двічі в одну річку: чому колишні повертаються

Ви були разом якийсь час. Можливо, кілька місяців, а можливо, багато років. Ви були захоплені одне одним, або навіть любили. Потім сталося так, що ви розлучилися.

Ти сумувала, злилася, ридала, втратила пару кілограмів. Втішалася з подружками, відвідувала психолога, займалася спортом, подорожувала по світу, завела десяток нових захоплень, зрозуміла, що життя тільки починається, стала прекрасно виглядати, ходити на концерти, в театри, на побачення. Стала посміхатися вранці і перед сном. Як раптом…

Повсталий з попелу, на світ з’являється він. Як в старому анекдоті: «Весь в білому!».

Де він був? Для чого повернувся? Чого хоче? Як мені на нього реагувати? Ці та інші питання моментально спливають в голові у жінки, вводять її в сум’яття.

Чому вони повертаються: три причини

Перша причина: оцінити правильність вибору

Чоловіки прагматичні, і здебільшого мають аналітичний склад розуму. Одного разу зробивши вибір, чоловік з певною періодичністю перевіряє його актуальність і правильність. Будь то шлюб з жінкою, або розрив з нею. При цьому варто розуміти, що чоловік згадує про свою колишню в той момент, коли щось не заладилося. Тому по частоті появ можна відстежити динаміку його особистого життя, навіть не питаючи його про це.

Двічі в одну річку: чому колишні повертаються

Друга причина: перевірити приналежність

Якщо ініціатива розриву виходила від чоловіка, а особливо, якщо розриву як такого не було, а він просто віддалився, у нього ще довго зберігається відчуття права володіння цією жінкою. І тоді чоловік з’являється, щоб упевнитися, що її думки і почуття, як і раніше належать йому.

Переконатися в цьому йому допоможе ваша емоційна реакція. При цьому не важливо, позитивна вона чи негативна. Якщо жінка любить і чекає – вона належить йому. Якщо жінка ненавидить або страждає – вона належить йому. Саме тому колишній так часто викликає у нас емоційну реакцію. Холоднокровно-доброзичливе байдужість – найстрашніше, що може виявити чоловік. Так він розуміє, що жінка більше не його.

Третя причина: ти почала жити

Щаслива жінка має магніт – чоловіка до неї тягне. Починаючи відносини в наповненому стані, жінка фокусується на чоловікові, забуває про життя у всьому її різноманітті. І спустошується.

Потім довгий час, страждаючи за чоловіком після розриву, жінка толком не живе, залишаючись порожній. Природно, він про неї не згадує. Але коли вона починає жити, займатися улюбленими справами, спілкуватися, насолоджуватися, ходити на побачення, створювати кар’єрні успіхи, чоловік відчуває цю енергію. Енергію життя, позитиву, успіху, задоволення, і тут же з’являється. Наповнена, заряджена жінка знову стає йому цікавою.

Що робити з «повстанцями з попелу»?

Якщо у вашому житті з’являється колишній, а ви не збираєтеся відновлювати з ним стосунки, то згадайте про ці три поради.

Порада №1: сприймайте повернення як індикатор

Поява колишніх чоловіків в житті жінки сміливо можна сприймати як комплімент її енергетичної наповненості.

Порада №2: товаришуйте, якщо такі відносини створюють для вас цінність

Я не рекомендую заводити дружбу з колишнім чоловіком протягом року-двох після розставання. Це період проживання втрати. В цей момент дружба не може бути щирою, швидше за все, вона супроводжується стражданням і надіями однієї зі сторін. Але після того як процес розставання пройдено, ми можемо підтримувати дружні стосунки з колишніми партнерами, якщо це вигідно і приємно для обох.

Дружити з колишнім – це отримувати/створювати допомогу і підтримку, співпрацювати, піднімати настрій, і багато іншого, що може робити люди, які за багатьма параметрами симпатичні один одному.

Порада №3: дивуйтеся вселенської мудрості і дякуйте її

Це дивно, але через призму часу люди починають розуміти, що розставання було драмою, що не трагедією, а подарунком. Майже ніхто через десять років після розлучення або розставання не замислюється про відновлення відносин. Чим більше часу проходить, тим очевидніше великий задум всесвіту.

  • Двічі в одну річку: чому колишні повертаються

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts