Різне

Фільми – Які фільми дивишся на одному подиху?

Зміст

Не всі фільми створені для того, щоб отримати чисте, непідробне задоволення. Іноді буває, що сеанс може викликати у нас напад паніки. Скажімо відверто, іноді ми шукаємо постановки, в яких напруга досягає апогею. На свій страх і ризик ми тягнемося до фільмів, у яких наростаючі емоції викликають у нас запаморочення. Не будемо боятися зізнаватися, що нам подобається, коли по спині пробігає дрож, а на руках з’являються мурашки. Фільми, які тримають у напрузі від початку до кінця, фільми, які дивишся на одному подиху, а час минає швидко. Коли такі постановки добігають кінця, вони приголомшують, а емоції залишаються ще довго після закінчення перегляду.

Ось 20 фільмів, які, на нашу думку, викликають у вас серцевий напад і тримають у напрузі, фільми, які дивишся на одному подиху. Попереджаємо про спойлери, які можуть міститися в описах. Це напружені фільми.

 1. 1/20 Напружені фільми – «Гравітація», реж. Альфонсо Куарон

 2. 2/20 Напружені фільми – «Первісний страх», реж. Грегорі Гобліт

 3. 3/20 Напружені фільми – «Меланхолія», реж. Ларс фон Трієр

 4. 4/20 Напружені фільми – «127 годин», реж. Денні Болі

 5. 5/20 Напружені фільми – «Діти людські», реж. Альфонсо Куарон

 6. 6/20 Напружені фільми – «Заднє вікно», реж. Альфред Хічкок

 7. 7/20 Напружені фільми – «Веселі ігри», реж. Міхаель Ханеке

 8. 8/20 Напружені фільми – «Чорний лебідь», реж. Даррен Аронофскі

 9. 9/20 Напружені фільми – «Пила», реж. Джеймс Ван

 10. 10/20 Напружені фільми – «Гнів Оушена», реж. Вольфганг Петерсен

 11. 11/20 Напружені фільми – «Зловісний», реж. Скотт Дерріксон

 12. 12/20 Напружені фільми – «Мис страху», реж. Мартін Скорсезе

 13. 13/20 Напружені фільми – «Лабіринт», реж. Дені Вільньов

 14. 14/20 Напружені фільми – «Місто Бога», реж. Фернандо Мейреллес

 15. 15/20 Напружені фільми – «Острів Шаттер», реж. Мартін Скорсезе

 16. 16/20 Напружені фільми – «Старим немає країни», реж. Джоел і Ітан Коени

 17. 17/20 Напружені фільми – «Реквієм за мрією», реж. Даррен Аронофскі

 18. 18/20 Напружені фільми – «Сім», реж. Девід Фінчер

 19. 19/20 Напружені фільми – «Танці в темряві», реж. Ларс фон Трієр

 20. 20/20 Напружені фільми – «Зодіак», реж. Девід Фінчер

1/20 Напружені фільми – «Гравітація», реж. Альфонсо Куарон

Фільми - Які фільми дивишся на одному подиху?

В результаті нещасливого випадку доктор Раян Стоун відлучається від своєї космічної бази. Героїня самотньо дрейфує у величезному, незвіданому просторі, намагаючись перевести подих. Режисер показав нам боротьбу за виживання з точки зору Стоуна. Ми буквально відчуваємо її страх на своїй шкірі і починаємо панічно дихати. Ми підтримуємо героїню з самого початку, але чекати хепі-енду – справжнє випробування.

2/20 Напружені фільми – «Первісний страх», реж. Грегорі Гобліт

Фільми - Які фільми дивишся на одному подиху?

Дебют Едварда Нортона на великому екрані, і він на вищому рівні. «Первісний страх» не розчаровує напругою та екстремальністю емоцій. І кінцівка буквально приголомшлива. Напевно, ніхто не очікував, що цей непримітний хлопчик, який прикидається шизофреніком, виявиться психопатичним дегенератом.

3/20 Напружені фільми – «Меланхолія», реж. Ларс фон Трієр

Фільми - Які фільми дивишся на одному подиху?

Важка, депресивна атмосфера — характерна риса творчості Ларса фон Трієра. Джастін страждає від глибокої депресії, в яку впала задовго до того, як дізналася про майбутній кінець світу. Фільм фон Трієра дуже спокійний, але швидке наближення майбутнього і неминучого зіткнення титулованої Меланхолії із Землею. Глядач усвідомлює це, і спостерігаючи за тим, як планета наближається все ближче й ближче, ми відчуваємо себе в пастці. Цей фільм який дивишся на одному подиху.

4/20 Напружені фільми – «127 годин», реж. Денні Болі

Фільми - Які фільми дивишся на одному подиху?

Фільм, за який Джеймса Франко номінували на «Оскар», розповідає реальну історію Арона. Молодий альпініст потрапив у пастку в тріщину в горах Юти. Ми з самого початку знаємо, чим закінчиться ця історія, і саме це зберігає напругу від початку до кінця. Ми з нетерпінням чекаємо, коли Арон вирішить піти на радикальні дії і відрубати собі руку.

5/20 Напружені фільми – «Діти людські», реж. Альфонсо Куарон

Фільми - Які фільми дивишся на одному подиху?

Альфонсо Куарон — справжній майстер нагнітати напругу й залишати глядача в ступорі. Світ, створений режисером у його фільмі, розповідає історію найближчого майбутнього. Люди безплідні, але молодій дівчині дивом вдається завагітніти. Колишня активістка має захистити її та її новонароджену дитину. Фільм гарний, але в той же час дуже важкий для перегляду. Постановки Куарона не легкі, але вони гіпнотизують глядача і не дають відірватися від себе навіть на мить. Фільм який дивишся на одному подиху.

6/20 Напружені фільми – «Заднє вікно», реж. Альфред Хічкок

Фільми - Які фільми дивишся на одному подиху?

Наш список не міг оминути майстра саспенсу – Альфреда Хічкока. Практично кожен фільм, створений режисером, сповнений саспенсу. У Джеффа зламана нога, і він не може вийти з дому. За браком кращої розваги чоловік починає шпигувати за сусідом. В один момент він приходить до висновку, що є свідком вбивства.

7/20 Напружені фільми – «Веселі ігри», реж. Міхаель Ханеке

Фільми - Які фільми дивишся на одному подиху?

Фільми Міхаеля Ханеке не найприємніші. Його необроблені, розчаровані історії можуть сподобатися не всім. «Веселі ігри», мабуть, одна з найжорстокіших стрічок режисера. Щаслива родина стає жертвою двох психопатів, які змушують їх брати участь у садистських іграх. Кількість емоцій і жорстоких сцен у цій постановці зашкалює.

8/20 Напружені фільми – «Чорний лебідь», реж. Даррен Аронофскі

Відзначений нагородами фільм Даррена Аронофскі з Наталі Портман у головній ролі. Історія балерини Ніни, яка одержима досконалістю. «Чорний лебідь» дуже тривожний, тому що ми не знаємо, куди рухається історія головного героя. Аронофскі поступово нарощує напругу, щоб утримати глядача на краю своїх місць у кінці. Одержимість перемагає, доводячи героїню до кінця її слави та життя. Фільм який дивишся на одному подиху.

9/20 Напружені фільми – «Пила», реж. Джеймс Ван


Фільми - Які фільми дивишся на одному подиху?

Двоє чоловіків прокидаються у ванній. Вони кріпляться до труб ланцюгами. Вони швидко розуміють, що їм доведеться добре попрацювати, щоб вибратися. Перша частина серіалу показує не тільки різкі сцени каліцтва, а й фокусується на психологічному насильстві, яке використовує Jigsaw.

10/20 Напружені фільми – «Гнів Оушена», реж. Вольфганг Петерсен

Боротьба зі стихією – найкращий мотив для нагнітання напруги. Правда, не завжди це виходить, але у випадку з «Гнівом Оушена» вийшло чудово. Це й не дивно, адже за постановку відповідає Вольфганг Петерсен. Водна стихія, яка безжально атакує героїв, змушує нас, затамувавши подих, стежити за їхньою долею.

11/20 Напружені фільми – «Зловісний», реж. Скотт Дерріксон

Щаслива сім’я переїжджає в новий будинок. Однак, як це буває у фільмах жахів, їхнє щастя швидко перетворюється на кошмар. «Сіністер» виділяється серед інших постановок цього жанру. Це один з кращих фільмів жахів за останній час. Картина дивує, але, перш за все, викликає напруження. З самого початку ми не знаємо, з чим мають справу герої. Єдина зачіпка – жахливі стрічки, які показують, що сталося з попередніми мешканцями будинку. «Сіністер» сповнений перипетій. Коли здається, що кошмар позаду, раптом виявляється, що це було лише затишшя перед бурею. Кінцівка ще один сюрприз: зло перемагає, а добро програє.

12/20 Напружені фільми – «Мис страху», реж. Мартін Скорсезе

Макс Кеді відбув термін ув’язнення за зґвалтування молодої дівчини. Кеді хоче помститися адвокату, який посадив його за грати. У фільмі напругу створює незрозуміла поведінка головного героя. Кеді залякує свою жертву, але не вживає конкретних дій. Він нічого не робить протягом усього фільму. Через цю невизначеність і очікування нападу напруга зростає з кожною секундою. Цей фільм, який дивишся на одному подиху.


13/20 Напружені фільми – «Лабіринт», реж. Дені Вільньов

«Лабіринт» — один із найкращих трилерів останніх років. Викрадення дітей і невігластво, з яким доводиться стикатися батькам, є двома важливими елементами, які складають основу всієї історії. Крім того, панує важка атмосфера, через яку відчуваєш трохи тривоги під час перегляду. Перегляд цього фільму – це гонка думок, яка не дасть нам знайти спокою ні на мить. У свою чергу, в кінці нас чекає справжній сюрприз, після якого вже нічого не буде як раніше.

14/20 Напружені фільми – «Місто Бога», реж. Фернандо Мейреллес

Образ Ріо-де-Жанеріо у фільмі Фернандо Мейреллеса викликає страх і жах. Постановка представляє розвиток міста з кінця 1960-х до початку 1980-х рр. Насильство завжди негативно впливає на почуття, які супроводжують перегляд, але коли задіяні діти, ми виходимо на межу, переступити яку може бути небезпечно.

15/20 Напружені фільми – «Острів Шаттер», реж. Мартін Скорсезе

Острів, розташований посеред нічого, наближається шторм, а на додачу до всього закрита психіатрична лікарня з найнебезпечнішими злочинцями. Одна лише думка викликає мурашки по спині. Атмосфера настільки важка, що її можна порізати ножем. Разом із шерифом Деніелсом (Леонардо Ді Капріо) ми повільно відкриваємо таємницю цього жахливого місця, а в кінці дізнаємося, що він пацієнт! Хто б міг очікувати такого повороту?

16/20 Напружені фільми – «Старим немає країни», реж. Джоел і Ітан Коени

Мисливець натрапляє на унікальну знахідку – пакунки героїну, гроші та кілька тіл. Він приймає наркотики та гроші, не сподіваючись збити гнів платного вбивці-психопата. Безжальний Антон Чігур є найстрашнішим елементом усієї історії. Від його специфічної манери розмовляти мурашки по спині.

17/20 Напружені фільми – «Реквієм за мрією», реж. Даррен Аронофскі

Фільм про залежність від різних речовин. Однак найжахливішим у всій постановці є історія Сари, яка втрачає контроль над прийомом таблеток для схуднення. Галюцинації та постійна параноя, в яку впадає жінка, вразять навіть найзавзятішого глядача. Дивлячись, як героїня впадає в божевілля, можна втратити розум.

18/20 Напружені фільми – «Сім», реж. Девід Фінчер

Сім смертних гріхів і один убивця. Джон Доу викликає страх, тому що залишається осторонь першого плану. Протягом усього фільму ми знаємо, що він там, але ми його не бачимо. Він найбільша зірка в історії і чекає слушного моменту, щоб вийти з тіні. Кульмінація – справжні емоційні американські гірки. Девід Фінчер навіть не намагається бути ніжним у своїх фільмах. Режисер не вибирає засобів. У кожній своїй роботі він повільно вводить глядача в створений ним світ, щоб поступово пробуджувати неймовірні емоції.

19/20 Напружені фільми – «Танці в темряві», реж. Ларс фон Трієр

Чеська іммігрантка працює на фабриці, щоб зібрати гроші на операцію на оці своєму синові. Все йде в правильному напрямку. Життя не приносить героїні радості, тому жінка переходить у світ фантазій. «Танці в темряві», мабуть, найдепресивніший мюзикл.

20/20 Напружені фільми – «Зодіак», реж. Девід Фінчер

Детективи намагаються вистежити серійного вбивцю, який називає себе Зодіаком. Проблема в тому, що ви ніколи його не знайдете. І саме це усвідомлення додає пікантності. Дуже ймовірно, що титулований вбивця ще живий. Від однієї думки волосся стає дибки.

Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця. Будьте в курсі! Слідкуйте за нами в Новинах Google.