Різне

GameInformer випустив прев’ю піратського екшену Skull and Bones

GameInformer випустив превю піратського екшену Skull and Bones

У новому прев’ю видання GameInformer, присвяченому піратському екшену Skull and Bones, можна побачити нові кадри геймплею, а також дізнатися низку подробиць про проект. Ще один спосіб отримати нову інформацію про Skull and Bones – вивчити інтерв’ю геймдиректора Райана Барнарда, в якому він докладніше розповів про майбутню гру.

Бранард детальніше зупинився на сюжетній складовій:

У Skull and Bones гравці починають з нуля — жебраком, який вижив після аварії корабля, який повинен пройти шлях до найвідомішого пірата на морі. […] Це – не оповідальна гра. У нас є такі елементи, ви зустрічатимете важливих NPC, кінгпінів, які мають свої історії — які можна дізнаватися в міру налагодження відносин. Наша мета полягає у тому, щоб гравці створювали власні історії. […] Сюжетна лінія у нашій грі – не головне.

Ігровий процес, як зазначають і в інтерв’ю, і в ролику, фокусується на морських битвах та дослідженнях; на суші у гравців не буде жодних боїв.

Після запуску гравці отримуватимуть різноманітний безкоштовний контент, який буде виходити з певними проміжками. Автори хочуть зробити “гідну гру-сервіс”, яка зможе прожити досить довго – і в цьому розробники хочуть спиратися на думку гравців.

Що вже відомо про гру?

Skull and Bones – це морська розрахована на багато користувачів гра екшен про піратів, де гравцям пропонується стати капітанами кораблів, і кинути виклик один одному за панування на морі. Гра пропонує кілька різноманітних змагальних режимів, різні класи кораблів, прокачування капітанів та багато іншого.

У Skull and Bones гравці повинні пройти довгий шлях від простого пірата до командира непереможної армади, захоплюючи ворожі кораблі та всіляко покращуючи свої. У грі представлена ​​багата система кастомізації, яка дозволяє перетворювати кораблі на справжні витвори мистецтва, втикані гарматами, таранами та іншими пристосуваннями для ведення війни. Сам ігровий процес нагадує морські битви з серії Assassin’s Creed, проте з різними застереженнями.

Skull & Bones вийде 8 листопада на PC, Xbox Series XS та PS5.

Системні вимоги

Мінімальні вимоги

  • Операційна система: Windows 10
  • Процесор: Core i3-550 або Phenom II X4955.
  • Відеокарта: GeForce GTX 660 або Radeon R9 270 v2.
  • Оперативна пам’ять (Гб): 4.0

Рекомендовані вимоги

  • Операційна система: Windows 10
  • Процесор: Core i5-2500K чи FX-8350.
  • Відеокарта: GeForce GTX 680 або Radeon R9 280X.
  • Оперативна пам’ять (Гб): 8.0