Різне

Samsung випустив розумну шафу, яка сам прасує одяг

І навіть чистить!

На виставці споживчої електроніки в Лас-Вегасі Samsung показав один з найбільш несподіваних винаходів останніх років.

AirDresser – це парова шафа для одягу, але зберіганням його функції не обмежуються. Компанія обіцяє «переосмислити догляд за одягом»: розумна шафа чистить і освіжає речі без необхідності прання!

Спочатку потоки високотемпературної пари обдувають і колишуть одяг, щоб витрусити з неї пилинки. Потім технологія JetSteam видаляє віруси, бактерії та інше.

Якщо конкретно, то Samsung стверджує, що парова шафа знищує 99,9% чотирьох типів вірусів (інфлуенца, аденовірус, коронавірус і герпесвірус), 100% пилових кліщів, 99% газів, що викликають запах (наприклад, поту або їжі), і 99% шкідливих речовин типу перхлоретілена. Різні програми чистки дають різний результат.

Крім того, технологія сушки HeatPump дбайливо і акуратно сушить одяг при низькій температурі, щоб не допустити усадки. Вона ж розгладжує пом’ятий одяг – тепер вам не знадобиться праска!

Найдивовижніше, що парова шафа захищає одяг навіть зовні, знижуючи вологість повітря навколо себе. У підсумку одяг залишається свіжим набагато довше без прання, що збільшує термін носіння.

Парова шафа оснащена системою самоочищення, яка не потребує ніяких миючих засобів: він використовує тільки тепло, пар і повітря. Про необхідність чистки шафа нагадає вам сам.

Ціна шафи – близько $ 2185.

  • Samsung випустив розумну шафу, яка сам прасує одяг

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts