Різне

Купити квіти в Києві – це набагато простіше ніж ви думаєте

Для того щоб купити меблі потрібно відвідати спеціальний меблевий магазин. Щоб придбати книги доведеться йти в книгарню. А щоб стати власником ювелірного виробу споживач мусить знайти підходящу ювелірну крамницю. Це все в минулому. Сучасному покупцю достатньо використати свій гаджет «телефон чи планшет» і за допомогою переваг які надає онлайн шопінг, є всі шанси придбати все що треба. Не стали виключенням і рослини.

Тобто купити квіти в Києві за допомогою кількох кліків мишкою – це реальність. Причому ви гарантовано придбаєте свіжі квіти, дуже красиві і ще й з доставкою до вас або до отримувача, якщо ви вирішили комусь зробити сюрприз. Консультанти УкраФлора порадять вам які краще квіти замовити, враховуючи ситуацію та особистість отримувача. В результаті, не витративши дорогоцінний час, ви зробите приємне коханій, мамі або колезі. Адже отримувати квіти завжди приємно.

Різні рослини для різних випадків

Купити квіти в Києві можна різні. Якщо потрібен букет – свіжозрізані екземпляри те що треба. А якщо ви в пошуках рослини у вазоні, такі рішення теж доступні. Причому асортимент і перших і других дуже різноманітний, бо доступні рослини як з місцевої флори, так і імпортовані з інших країн.

Головне – що всі рослини свіжі, красиві і на протязі довгого терміну будуть радувати вас своєю красою. Якщо ви вирішили придбати рослину у вазоні, вам детально розкажуть як за нею доглядати, щоб вони багато років прикрашала ваш інтер’єр і милувало око своєю красою.

Обираючи квіти в подарунок треба звернути увагу на особу отримувача, а саме на його:

  • Вік;
  • Стать;
  • Статус;
  • Відношення до людини яка ці квіти презентує.

З приводу віку можна ігнорувати цей параметр. Бо троянди, наприклад, актуальні і для дорослої пані і для маленької дівчини. Щодо статі, тут варто уважніше відноситися до підбору квітів, бо існують не те що суто жіночі або суто чоловічі екземпляри. Але якщо мова про букет для джентльмена, то він має відрізнятися елегантністю, стриманістю та солідністю. Від ромашок для чоловіка краще відмовитися а от гладіолуси, айстри, лілії чи ті ж перевірені часом троянди – підійдуть ідеально. Статус отримувача теж має значення, але це коли мова йде про колег чи партнерів по бізнесу. І нарешті відношення – квіти варто підбирати різні в залежності від того це букет коханій дівчині чи сестрі, колезі чи бабусі.

Всі ці тонкощі покупець може і не знати, бо розібратися в особливостях квіткового етикету допоможуть професійні флористи. Консультанти UkraFlora допоможуть і підібрати квіти, і створити букет чи інтер’єрну композицію. Якщо ж ви вирішили купити рослину у вазоні – а це теж чудова ідея для презенту, вам підкажуть як за нею доглядати. В принципі всю інформацію можна почерпнути на сайті, де представлені також і фото рослин. Але фото, то так для інформації, бо в житті ці квіти набагато красивіші ніж на фото, які не здатні передати насиченості кольору, оксамитовості пелюсток та розкоші аромату.